"כבודו" – איך זה ייגמר?

הסדרה שמתחה אותנו במשך 11 פרקים מגיעה לקו הסיום (שבת, 22:00, yesoh וב-yesVOD). מתן ציוני מציג – 3 תסריטים אפשריים לפרק האחרון בעונה

תסריט 1: הריאלי – שי וסבתא שרה מגיעים לתחנת המשטרה ומגוללים את כל הסיפור בפני החוקרים, אך שי דואג להרחיק את אביו מהכל. שי נלקח למעצר הגנתי, אך גם שם הוא לא מוגן באמת. השמועות על מותו של עומאר מסרי מגיעות לשטח והמלחמה מול משפחת בן עטר משתוללת. מיכה, שבכל רגע עלול להיעצר, נפגש עם אודי בן עטר ומשכנע אותו שהוא יודה ברצח עומאר (ויעשה סוף למלחמה) בתמורה לכך שלא יפגעו בבנו. רב פקד רופוס מנסה להגיע לאמת ולמצות את הדין עם מיכה, כשעו"ד יעל בן משה חוברת אליה ושתיהן מנסות להרשיע את מיכה ולזכות את עצמן מכל אשמה. לאחר שניסה הכל ולא הצליח, מיכה נכנס לכלא ומשם מנסה לשמור על חייו של שי בעזרת מו"מ עם אריה בן עטר.

תסריט 2: מיכה מנצח – השופט מיכה אלקובי כבר הוכיח במהלך העונה עד כמה הוא מכיר את מערכת המשפט וכיצד אפשר לתמרן אותה. למרות ששי מדבר בחקירה ולמעשה מסגיר את עצמו, מיכה מפעיל לחץ על רב פקד רופוס ומשכנע אותה לסייע בשיבוש החקירה של שי. השופט שסרח מסביר לאודי בן עטר שהוא חיסל את היריב הכי גדול שלו וכך מצליח להוריד את סכנת ההתחשבנות מצד משפחת הפשע. עו"ד יעל בן משה המאוהבת במיכה נרתמת גם היא לעזרתו ואף מסייעת לו לשכנע את נורה מסרי לא להודות ברצח בן דודה עומאר ולחשוף את הבלוף שמיכה סיפר לאודי. מיכה ושי מאמצים את הכלב/זאב שעוקב אחריהם במשך כל הסדרה.

תסריט 3: העולם נגד מיכה – עומאר מסרי כבר לא בין החיים, אך הסכנות אורבות למיכה מכל כיוון. עו"ד יעל בן משה, רב פקד רופוס, אודי בן עטר, חמולת מסרי, חמותו ואפילו שי בנו מחכים לו בפינה. מיכה מנסה ללחוץ את רופוס, לסגור דיל עם בן עטר ולהמציא עוד ועוד סיפורים, אך מבין שהוא כבר הפסיד. מיכה משתמש בכל הניסיון שלו כדי להוציא את שי מהתסבוכת ולקחת את הכל על עצמו. שי יוצא למעצר בית בחזקתה של סבתו והשופט מיכה אלקובי נכנס לכלא עם כל העבריינים אותם הוא שלח למאסר.

"כבודו", פרק אחרון בעונה, שבת 22:00, yesOh וב-yesVOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הסדרה

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *