"כבודו": תכירו את אגם שוסטר!

לו רק היית קצת פחות המורה שלו… אגם שוסטר, המורה גבי מ"כבודו", מספרת בראיון לבלוג שלנו על הקריירה, הצילומים והדילמות שקשורות לדמות

yes

כבוד השחקנית – אני בת 27, נולדתי בירושלים. עסקתי בספורט מקצועי עד גיל 20 שבו החלטתי לפרוש ולהתמסר למשחק. למדתי משחק בסמינר הקיבוצים.
שנה אחרי שסיימתי עשיתי תפקיד ראשי בסדרת הנוער "עמוק במים", בדמות של הילה פיצ'ון ומאז אני משחקת בתיאטרון ובטלוויזיה.

מאחורי המצלמה – האתגר הגדול בצילומי הסדרה היה להזדהות עם הקונפליקטים של הדמות שלי. מה מורה עושה כאשר תלמיד מתאהב בה? באיזו דרך היא נוקטת? היא רואה שהוא במצוקה ומנסה לעזור לו, אך הוא מפרש זאת לא נכון. היא רוצה לשמור על העבודה שלה ומצד שני לא מצליחה להישאר אדישה כלפי שי שמכמיר את לבה. אתגר גדול נוסף היה לעבוד עם שחקנים ותיקים ומדהימים בעלי נסיון עשיר. כמו יורם חטב וג'יטה מונטה. זה היה כמו בית ספר למשחק, הרגשתי שזו זכות לשחק איתם והבנתי שכנראה עשיתי משהו נכון אם הרווחתי את זה. בתוך כל החוויה המדהימה הזאת יש תמיד חשש שאני מפספסת משהו, או שאני יכולה לרדת יותר לעומקה של הדמות, אבל בסופו של יום אני מאד אוהבת את גבי שיצרתי וגאה בה.

חוויות על הסט – הייתה אוירה טובה ונעימה. זה הרגיש כמו חלום שהסתיים מהר מדי. רגע זכור במיוחד היה כשהדמויות של ארז ושלי היו בקטע אינטימי ושקט – ופתאום שמענו רעשים מהעצים וגילינו שחולדה ענקית טיפסה ממש מעלינו על גזע העץ.

במקום השופט – אם הייתי נקלעת לדילמה דומה לזו של השופט יכול להיות שהייתי מתדרדרת לאותה בעיית הסתרות ונסיון לפתרון בלי לגלות את הפשע.
אמנם עוד אין לי ילדים, אבל אני חושבת שאין דבר שלא אעשה בשבילם, גם אם זה יסכן אותי. לא בכדי כל הטרגדיות והדרמות הכי גדולות שנכתבו, החל מהטרגדיות היווניות וקללת בית אטראוס ועד המלט של שייקספיר, מדברות על דילמה מוסרית עמוקה שבה אין דרך להיות צודק, ברגע שאתה בוחר בדרך אחת, מיד הפסדת משהו. מה שבטוח, זה שאני לא מקנאה באנשים שצריכים לעמוד מול החלטות כאלו, ולצערינו ישנם לא מעט.

טעם אישי והמלצה –  הסרט האהוב עלי הוא פורסט גאמפ. בכלל אני בחורה שאוהבת להתרגש ולהתחבר לסיפורים אישיים ריאליסטיים. רובין רייט מדהימה, בייחוד בסרט הזה ובכלל… שלא לדבר על התפקיד הפנומנלי של טום הנקס. ראיתי עכשיו סרט נהדר בקולנוע, הוא נקרא "אני, דניאל בלייק". אמנם הוא לא עמוס כוכבים אבל הוא מדבר על החיים של כולנו בעולם שמשתנה והופך להיות פחות פשוט ויותר מכני נטול רגש. אנו רואים על המסך אנשים אמיתיים. חווים איתם הכל ביחד. השחקנים שם היממו אותי וגרמו לי לצחוק ולבכות ולהתרגש. כל מי שאיכפת לו מהמדינה שלנו וחושב שיש בה נקודות לשיפור, חייב לראות את הסרט הזה, הוא מראה מדהימה ומפחידה שמעוררת מחשבה ורצון לשינוי ועשייה.

"כבודו", ימי שבת 22:00, yesOh וב-yesVOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הערוץ

תגיות:

תגובות

‏3 תגובות ל“"כבודו": תכירו את אגם שוסטר!

  1.  פשוט מדהימה. שחקנית מעולה !
    צופה לה עתיד מבטיח. רואים בעיינים שלה שהיא נשמה טובה.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *