"כדברא" תכירו את דנה לב

האם היא אמיצה ופרועה כמו הדמות שהיא מגלמת? מתי היא החליטה שהיא רוצה להיות שחקנית? הואו להכיר את האשה שמאחורי אביגיל ("כדברא" חוזרת עם פרקים חדשים ב-21.5, פרקים 27+28 יעלו ב- 18/5 בבכורה ב-VOD)

yes

מי אני – דנה לב בת 21. בתיכון למדתי במגמת מוזיקה. עד לצבא כל חיי בעיקר שרתי. תמיד בער בי הרצון ללמוד משחק, אך את האומץ ליישם זאת קיבלתי רק כשהגעתי לצבא. נפגשתי עם ניב רז והחלטתי ללמוד ב"טכניקה".

קסם של דמות – אני זוכרת את היום שבו זומנתי לאודישן. חני שלום הסוכנת שלי צלצלה אליי ואמרה לי שקיבלתי זימון לסדרת נוער חדשה שנקראת "כדברא". נבחנתי לכמה דמויות אך לבסוף הוחלט שאני "אביגיל". שמחתי מאוד מפני שמההתחלה הרגשתי חיבור אליה. אביגיל בת 16. ילדה עירונית, סקייטרית מגניבה, מצחיקה בטירוף, אמיצה, ישירה ומפולפלת. למראית עין היא קשוחה אבל כשנכנסים פנימה מבינים שהיא מלאת רגש ושהיא חברה אמיתית. היא תדאג לאחרים ורק אחרי זה לעצמה. היא לא בת טיפוסית, היא רבגונית וקשה שלא להתאהב בה. היא אחותה של קירקי והן חברות נפש. היא עושה צעד למענה שמשנה את כל התמונה, אך כדי להבין איך תצטרכו לצפות בסדרה 😉

קסם מאחורי הקלעים – רק חוויה אחת? עברתי תקופה מדהימה. הרגשתי שבתור אביגיל עשיתי דברים שלעולם לא הייתי זוכה לעשות כדנה. טיפסתי על הרים, נסעתי על סקייטבורד, צבעתי את השיער לורוד… בחיים האמיתיים אני פחות אמיצה והרפתקנית מאביגיל.

"כדברא" חוזרת עם פרקים חדשים ב-21.5, פרקים 27+28 יעלו ב- 18/5 בבכורה ב-VOD

 

תגיות:

תגובות

תגובה אחת ל“"כדברא" תכירו את דנה לב

  1. דנה לב את שחקנית הכי טובה בסדרה ומהממת
    תצליחי בעוד סדרות,כדברא הייתה סידרא הכי נהדרת ימשיך לתמוך בך

    אוהבת חיים רפאל😍💗💓 

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *