"מלאך של אמא": בואו להכיר את התגלית החדשה, רוני צימרמן

היא למדה לנהוג על משאית, שירתה כחיילת קרבית, והדהימה את כולם באודישן – רוני צימרמן, שמגלמת את אהובתו הסודית של ראפא, מספרת על עצמה בראיון לבלוג שלנו

yes

ספרי קצת על עצמך – איך הגעת לתחום המשחק? באילו תפקידים שיחקת בעבר?

"שמי רוני צימרמן בת 26 מתל אביב, וכל חיי הייתי במסגרות של משחק, ריקוד ושירה. בתיכון למדתי במגמת תיאטרון, וכשהתגייסתי לצה"ל בחרתי לעשות שירות משמעותי וייחודי, ושירתתי שנתיים כמפעילת האמר קרבי בצאלים, כשלפני הגיוס הוצאתי רישיון ג׳ למשאית. השירות היה מאוד מאתגר ושונה מעולם המשחק. כשהשתחררתי טסתי ללונדון ושם הבנתי שאני חייבת לשוב לישראל ולהגשים את החלום שלי. הלכתי לאודישן במסלול לשחקנים בסמינר הקיבוצים, הרגשתי שאני בשלה ושמחה להתחיל ללמוד.
למדתי שלוש שנים משחק בסמינר הקיבוצים. בסיום הלימודים טסתי לניו יורק, והבנתי שאני רוצה לשחק בעברית, בשפת האם שלי, ושבתי לארץ. כמה ימים לאחר מכן כבר הייתי באודישן הראשון של 'מלאך של אמא. שיחקתי בכמה תפקידים בתיאטרון והיום אני מופיעה עם ההצגה 'זה תלוי' בתיאטרון תמונע, עם חברי המופלאים לכיתת המשחק של סמינר הקיבוצים, בבימויה של נועה לב מורתי האגדית".

איך הגעת ל"מלאך של אמא"?

"האודישן הראשון לסדרה היה בחורף כשחזרתי מניו יורק. הייתי במצב מאוד רגיש באותה תקופה בלי מסגרת, בלי עבודה, בלי כלום, והטקסט שנתנו לי לאודישן היה טקסט מאוד רגשי ופשוט. בפעם השלישית שנתנו לי לעשות אותו פשוט התחלתי לבכות והמלהקת אמרה שיש לה צמרמורת. לאחר האודישן הראשון לא שמעתי כלום מאף אחד, והייתי בטוחה שהסיפור אבוד. לאחר חצי שנה, כשהייתי בטיול בחו״ל,  התקשרו אליי וביקשו שאגיע לשלב המאצ׳ינג, כדי לבדוק אם אני מתאימה לפרטנר שלי יוני מלס. הגעתי לאודישן ישר מנתב״ג והרגשתי שאני חייבת להשיג את זה. נזכרתי שכשעשיתי קורס מול מצלמה עם גלית אשכול, היא אמרה שבאודישן הכי חשוב להיות אתה עצמך ולבוא באומץ. ישבתי מחוץ לחדר עם יוני, שמשחק את רפא, לא דיברנו ושנינו נכנסו לחדר. אייל הבמאי ביקש שנתחבק ואז נתחיל להקריא את הטקסט. זה היה אחד הדברים המופלאים שקרו לי, הרגשתי שאני באמת אוהבת את יוני ואני מדברת אליו הכי אמיתי שיש. יצאתי מהאודישן בהרגשה טובה. לימים הבנתי שחוללתי סערה בחדר הזה, כי הם די היו סגורים על שחקנית אחרת אבל הבאתי צבע מיוחד ו'מסוכן' יותר שהם מאוד אהבו. אחרי חודש כשהסתובבתי בשוק הכרמל הסוכן שלי גיל נאור התקשר להודיע שקיבלתי את התפקיד. רקדתי מאושר וישר התקשרתי לאמא".

מה היו האתגרים העיקריים איתם התמודדת בצילומי הסדרה?

"האתגר הגדול ביותר היה לצלם סצנת סקס בלי בגדים, על הגבעה, בקור כלבים של חודש דצמבר. למרות שההפקה דאגה לנו לתנורי חימום ושמיכות בין טייק טייק, עדיין היה לנו קר, אבל למזלי זכיתי בהפקה הכי מדהימה שיש ובפרטנר הכי מהמם שיש. נתנו לי להרגיש בנוח וזה היה תענוג".

 

מה היו החוויות המשמעותיות שזכורות לך מהצילומים?

"זכורה לי מאוד השמחה הגדולה וההבנה שאתה נמצא במשהו שהוא יותר גדול ממך. כל הגורמים שהיו חלק מההפקה הזו שחקנים, במאים, צלמים וצוות הפקה כולו היו חיוביים ומפרגנים בטירוף. אני מאושרת שהחוויה הראשונה שלי כשחקנית הייתה חיובית ביותר, ואפילו בימים שסיימנו לצלם יצאנו חברים מההפקה, מכל המחלקות, לבר וזה פשוט הרגיש זכות גדולה לעבוד לצד אנשים כל כך מיוחדים".

úîåðú äô÷ú äî÷åø îáéú yes: îìàê ùì àîà òåðä 1 (2016) ñè úîåðåú - îùúìä *** Local Caption *** îìàêùìàîà îìàêùìàîà1 îìàêùìàîàò1ô0 îìàêùìàîàòåðä1ôø÷0
צילום: איתן ברנט

אילו סדרות/סרטים/שחקנים את אוהבת במיוחד?

"אני אוהבת סדרות וסרטים דוקומנטריים. אני אוהבת סרטים ישנים כמו 'ארוחת בוקר בטיפני', 'האחים בלוז', סרטים עם ניחוח וטעם של פעם. שחקנית אהובה עליי במיוחד היא אודרי הפבורן, משהו בעדינות, באלגנטיות ובהומור שלה מדהים בעיניי. אני אוהבת את פנלופה קרוז, היא סקסית ושחקנית חזקה מאוד בעיניי, ג׳וליה רוברטס, קייט בלנשט ביסמין הכחולה של וודי אלן ועוד רבות וטובות. ואחת, שאומנם היא לא שחקנית אבל השפיעה עליי רבות, איימי ויינהאוס, משהו באמת שהיא מביאה, ברגישות ובצורך שלה בהתחדשות הדהים אותי וריגש אותי כל פעם מחדש".

 

"מלאך של אמא", ימי ראשון, 22:00, yesDrama ו-yesVOD

תגובות

‏2 תגובות ל“"מלאך של אמא": בואו להכיר את התגלית החדשה, רוני צימרמן

  1.  כישרון אמיתי! עוד בימייך כסטטדנטית נדהמתי כל פעם לבוא להצגות שלצ ולראות כוכבת אמיתית!!! אין לי ספק שזאת היא רק ההתחלה של קריירה ארוכה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *