"מלאך של אמא": תום חגי נכנס לתפקיד הצעיר המוגבל

בואו להכיר מקרוב את השחקן הנפלא שמגלם בתפקיד בלתי נשכח את אמנון – הצעיר שיודע הרבה אבל מדבר מעט

yes

הרבה שחקנים מצויינים ודמויות מיוחדות יש ב"מלאך של אמא", אבל יש תפקיד אחד, יוצא דופן, שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים – זה של אמנון, הצעיר המיוחד, שיודע, כנראה, לא מעט על מה שקרה שם, במעלה הגבעה. את דמותו של אמנון משחק תום חגי, שחקן שצבר כבר קילומטרז' לא קטן על הבמה והמסך. הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת עליו:

1. עולה על הבמה – עוד לפני שסיים את לימודיו בבית הספר למשחק של יורם לווינשטיין, התקבל חגי לשחק בהצגה ראשונה, והחל לבצע חזרות עוד לפני סיום הלימודים. לאחר מכן החל לשחק באופן קבוע בתיאטרון באר-שבע, בהצגות כ"חתונת הדמים", "טירונות בלוז", "איזה יופי" ו"גלילאו".

מלאך של אמא

2. מגיח למסך – השחקן בן ה-32 נכנס גם לעומקה של תעשיית הטלוויזיה המקומית. הוא שיחק בתפקיד הראשי בסדרה "אורים ותומים" ולקח חלק גם בסדרות "תא גורדין" ו"משפחה טובה". גם בקולנוע ביקר מהצד של המסך, כשחקן בסרט "יונה" על חייה של המשוררת יונה וולך.

3. ההשראה לאודישן – "כשהייתי בן 16 ראיתי את הסרט 'מה עובר על גילברט' והתחלתי לעבוד על חיקוי לדמותו של לאונרדו דיקפריו", מספר חגי, "משם נוצרה לי דמות שהיא לא רחוקה מזו של אמנון והשתמשתי בה כשעשיתי את האודישן ל'מלאך של אמא'".

4. משחק מהלב – "בדמויות כאלו יש משהו יותר אינטואיטיבי, אתה עובד פחות מהראש ויותר מאיך שאתה מרגיש. אני נהנה לשחק תפקידים מהסוג הזה כי אני לא צריך לחשוב, אלא פשוט להיות.הדמות הזו מאופיינת כמו שהשחקן מאפיין אותה, בפיזיות, בצורת הדיבור ובכל מיני החלטות שאני קיבלתי או שהבמאי עזר לי לקבל. פשוט הייתי הוא בכל סיטואציה, בלי להתעכב על כל ניואנס. אני לא יודע אם זה קל או קשה יותר, זה בטוח כיף".

úåí çâé áúô÷éã àîðåï úîåðú äô÷ú äî÷åø îáéú yes: îìàê ùì àîà òåðä 1 (2016) ñè úîåðåú - ùç÷ðéí *** Local Caption *** îìàêùìàîà îìàêùìàîà1 îìàêùìàîàò1ô0 îìàêùìàîàòåðä1ôø÷0

5. האהבות שלו – "כשהייתי ילד הערצתי את מל גיבסון, והוא קצת השפיע עליי, או לפחות תרם לחלום שלי להיות שחקן. בשנים האחרונות יש גל של סדרות טלוויזיה מאוד איכותיות, ונהנתי לראות למשל את 'הגשר', זהו סוג הסדרות שאני הכי אוהב ונהנה לראות – סדרות מתח פסיכולוגיות אפלות. יש באחרונה שתי הצגות פרינג' שמאוד אהבתי: 'מייקל' ו'העיר הזאת". שתיהן גרמו לי לשבת בקהל ולרצות לעלות על הבמה. כך אני יודע אם אני נהנה מהצגה או לא".

"מלאך של אמא", ימי ראשון, 22:00, yesDrama ו-yesVOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *