"על הספקטרום": הערות על פרק 9

עידו הלמן ממשיך לעקוב אחר הסידרה המיוחדת שלנו – ולמצוא בה רגעים שמזכירים לה את חייו

בסידרה – בחור ממש שקט בשם רון (רון האחר, כפי שזוהר קוראת לו) נכנס לחנות שזוהר עובדת בה. היא מספרת למדריכה יעל שהיא רוצה להיות בקשר איתו. הם יוצאים לדייט, הוא מכיר לה את הדירה שלו ונראה שהם הופכים להיות בני זוג.

בחיים – לפני 8 שנים הייתה לי חברה. הייתי במסיבת חנוכה של קבוצת רעים שהייתי בה אז וראיתי בחורה שקטה וחמודה. דיברתי איתה ולאט לאט התחלנו להתקרב אחד אל השני. בסוף נהיינו בני זוג ממש טובים (ואז נפרדנו, אבל אני מקווה שזה לא ייקרה לזוהר).

On The Spectrum S1 Img 014 Photo Vered Adir

בסידרה 2 – היחסים בין רון רון לפז, הבת של השכנה מלמעלה ז"ל, מתחממים. לאחר מה שקרה בפרק הקודם היא נכנסת בסערה לדירה ומלכלכת לו את המיטה עם פאנטה. היא אומרת לו שוב ושוב שהוא מכוער ושהיא לא רוצה קשר איתו, אבל היא לא מתכוונת לכך באמת. רון רון עושה מחווה של רצון טוב ומביא לה פסטה עם חצילים וטונה מהבית קפה הסמוך, אבל היא נותנת את זה לעמית.

בחיים 2 – קרה לי עם הרבה בנות נורמטיביות שמצד אחד התייחסו אלי ממש לא יפה ומצד שני רצו להיות בקשר איתי (או שאולי הן באמת התכוונו לזה. לא יודע). קרה לי עם מישהי שהתייחסה אליי ממש יפה, אבל כשרציתי להיות חבר שלה בפייסבוק היא המציאה כל מיני תירוצים לא לאשר אותי. בסוף ניתקתי איתה את הקשר ואני ממש לא מתגעגע לזה.

On The Spectrum S1 Img 023 Photo Vered Adir

בסידרה 3 – עמית מגיע להופעה של 'ראש גדול' בה מופיעה ליאור. לפני שההופעה מתחילה הוא הולך לשירותים אך לא מצליח לפתוח את החגורה של המכנסיים. הוא מבקש משני ילדים שנמצאים בשירותים שיעזרו לו, אך הם קוראים לאבא שלהם שייטפל בו. האבא נותן לעמית אגרוף גדול (באחד הרגעים המבריקים ביותר בפרק).

בחיים 3 – כשהייתי בתיכון הייתי צריך להסתובב עם מספריים בקלמר (לא זוכר למה האמת). יום אחד הוצאתי את המספריים מהקלמר, ופחדו ממני בגלל שלמספריים הייתה צורה מאיימת מאוד. ביקשו ממני לא להביא יותר מספריים ומאז אני לא מסתובב איתם יותר. לפעמים כוונות תמימות מאוד יכולות לגרום לחשש מאלימות.

בואו לדבר על זה בקבוצה המיוחדת שלנו בפייסבוק

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *