"על הספקטרום": יוצאים עם רון החוצה

עידו הלמן ממשיך לעקוב אחר הסידרה המיוחדת שלנו – ולמצוא בה קווים מקבילים לחייו

Al Haspektrum Ep7 Ron Goes Out

כמו פרק יום ההולדת של זוהר, גם הפרק הנוכחי מתמקד רק באחת הדמויות הראשיות בסדרה. הפעם הפרק מתמקד ברון רון, אשר מתמודד עם הפחד שלו לצאת החוצה ובדרך פוגש מלא אנשים. בסוף הוא מגיע לבר ומדבר עם אחד הסטנדאפיסטים הוותיקים בארץ, רמי שטרן, על מה שנקרא משמעות החיים.

ההתמודדות של רון רון עם החרדה של העולם בחוץ הזכירה לי שכשהייתי מטופל אצל פסיכולוג הוא לימד אותי כל מיני שיטות על מנת להתגבר על החרדות והפחדים שלי. אחת השיטות העיקריות היא לעשות דווקא: נניח הפחד הוא מחיידקים באוכל, אז לעשות דווקא ולגעת באוכל. נניח הפחד הוא לדבר עם מישהו על נושא מסויים, אז לעשות דווקא ולדבר איתו על אותו נושא וכו' וכו'. זאת שיטה שעזרה לי מאוד בחיים וגמלה אותי מלא מעט חרדות.

השיחות של רון עם האנשים בבר מזכירות לי את הדרך בה אני בעצמי מנהל שיחות. קצת מהוסס אבל עם טיפה של ביטחון עצמי מסויים. פשוט שואל את כל השאלות שעוברות לי בראש. פעם הייתי ביישן גדול בכל הקשור לדבר עם אנשים שאני לא מכיר. אבל מאז שהתחלתי ללכת להקרנות עיתונאים אני שם לעצמי מטרה בכל הקרנה לדבר לפחות עם 3 אנשים. זה עובד נהדר ובזכות ההקרנות האלו הכרתי לא מעט אנשים שבהמשך הפכו להיות חברים מאוד טובים שלי.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *