ראש גדול: הרגעים המעולים של השבוע

בתיכון אביבים ממש לא מחכים לל"ג בעומר כדי ליצור רגעים לוהטים. רגע לפני ששבוע חדש של "ראש גדול" יוצא לדרך, בואו להיזכר איתנו ברגעים המ-ע-ו-ל-י-ם של השבוע

yes

ל"ג בעומר הגיע, אבל בתיכון אביבים ממש לא מחכים לחג כדי ליצור רגעים לוהטים. רגע לפני ששבוע חדש של "ראש גדול" יוצא לדרך, בואו להיזכר איתנו ברגעים המ-ע-ו-ל-י-ם של השבוע, בתנאי שאתם לא נושאים עליכם מכשיר הקלטה.

עידו מגלה למוריה את האמת: ידענו שהרגע הזה יגיע, אבל איכשהו, כשראינו אותו על המסך, עדיין לא האמנו שזה ממש קורה. עידו הוריד מהלב את מה שכל כך העיק עליו וסיפר למוריה את האמת. היא, בתגובה, ממש לא התלהבה, ואי אפשר להאשים אותה.

תכלת ומוריה הולכות מכות: גם אנחנו היינו מתקשים לסבול את תכלת במקום מוריה. קודם לכן מוריה נאלצה להתמודד עם העובדה שתכלת ישנה בחדר עם החבר שלה, ועכשיו נודע לה שתכלת ועידו פעלו יחד במחתרת נגד החברה המשפחתית שלה. לא התפלאנו כשהשתיים הלכו מכות במסדרון בית הספר, רק תהינו איך זה לא קרה קודם לכן.

דיתי אומרת I do לדניאל: אבל לא רק ריבים יש ב"ראש גדול" – גם אהבה. דניאל מנסה להוכיח לדיתי שיש לו כיוון בחיים ומציע לה נישואין. היא, בתגובה, אמרה כן. רק אנחנו מרגישים שהקשר שלהם לא מספיק אפוי בשביל זה, שדניאל בעצם הרבה יותר מתאים ליעל?

גילי ואמילי הופכים ל"אגילי": מי שדווקא לגמרי אפויים הם גילי ואמילי. אחרי שהלכו אחד סביב הזנב של השני, אמילי סוף סוף חשפה בפני גילי את רגשותיה. בהתחלה הוא נבהל, אבל לא לקח להם זמן רב להתנשק מבלי להצליח לעצור. חבל שזה קרה לנגד עיניו של שמר החמוד והמסכן.

מוריה רוצה להצטרף למחתרת: וגם מוריה עברה שינוי. אחרי שקלטה שמשהו באמת רקוב בממלכת מוסקט, היא הופיע בביתו של עידו וביקשה להטרף בעצמה למחתרת שפועלת נגד המשפחה שלה. רגע, מה?! שמישהו יביא לנו איזה טראח או עוגה ממאפיית אמילי לנשנש בזמן שאנחנו מתיישבים לצפות בפרקי השבוע!

ראש גדול, א'-ה' ב-15:00 בערוץ yesKidz

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *