"ראש גדול": תכירו את דין הפנר

היא כיכבה בפסטיגל, השתתפה בפרסומת מיתולוגית ומשחקת את אמילי המדהימה – בואו להכיר את הכוכבת החדשה של "ראש גדול"

yes

המסלול להצלחה – בשנת 2005, בגיל 9, השתתפתי ב"פסטיגל גיבורי על" בתור ילדת פסטיגל. לאחר מכן השתתפתי במספר פרסומת, והזכורה ביותר הייתה ל"טבעול" עם ענת וקסמן. בכיתות ו'-ח' למדתי בחוג תיאטרון אצל אורן זגמן, ואחר כך למדתי שלוש שנים במגמת תיאטרון בתיכון "בליך". בשנת 2014 עשיתי תפקיד אורח בסדרה "כוכב הצפון". סיימתי באוגוסט האחרון קורס משחק בשיטת "צ'בק".

בדרך לסדרה – כשהסוכנות שלי הודיעה לי שיש אודישנים ל"ראש גדול" מאוד התרגשתי. רק מלשמוע את השם של הסדרה הרגשתי שחזרתי לילדות. הופתעתי לשמוע שהסדרה חוזרת לעונה חדשה וידעתי שזאת תהיה הזדמנות מטורפת להתקבל לסדרה עם עבר כל כך מפואר.

מי זו אמילי – מאיפה להתחיל?? אמילי היא ילדה מאוד רומנטית, אנרגטית, תמימה לפעמים, רגישה, מצחיקה, חזקה, אחת שעומדת על שלה, עקשנית, איכפתית וחברה טובה. אמילי היא אחת שחושבת מהלב, פועלת מתוך רגש. אמילי חולמת הרבה ומאמינה שלכל חלום יש סימן… לפני שנה אמילי עברה חוויה טראומתית – שני ההורים שלה נהרגו. מאז היא נדרשה להתבגר מהר מאוד ולהיות חזקה, גם בשביל עצמה אבל במיוחד בשביל אחיה הקטן תום. לאורך הסדרה תוכלו לראות את אמילי נלחמת בתוך עולם של גדולים על הדברים שחשובים לה ומנסה לשמור על הזכרונות האחרונים מאבא ואמא. תוכלו לראות אותה מתאהבת לראשונה, ואת החברות המדהימה שלה ושל מוריה. אמילי היא גם האחיינית של נורית ובת הדודה של יעל. ליעל ואמילי יש הרבה במשותף ואת זה תוכלו לראות בהמשך:)
אני מקווה שתאהבו את אמילי ותהנו ממנה כמוני♥

חוויות בהפסקה – כל הצילומים היו חוויה אחת גדולה וקשה לבחור… אישית מאוד מאוד נהניתי מסצנות הפנטזיה – סצנות שמציגות את מה שקורה בדמיון של הדמות שלנו. מאחר ואמילי היא אחת שחולמת הרבה ויש לה דמיון מאוד פורה, יש לה המון סצנות כאלה. אספר רק על סצנה אחת כזו כדי לא לעשות לכם יותר מדי ספויילרים – הסצנה בה אמילי הפכה למנחה/קריינית בתוך זירת האבקות בקרב בין שמר לגילי. זירת ההאבקות הופיעה ממש באמצע הכיתה ולפתע אמילי נכנסה בשמלה זהובה ונוצצת וקריינה לתוך מיקרופון שהגיע הישר מהשמיים. מאוד יצירתי, תודו.

øàù âãåì òåðä 6 (2017) øàù âãåì - øàù çãù éîéí à-ã òøåõ yes KidZ yesVOD äçì î-1.1.2017 *** Local Caption *** øàùâãåì6 øàùâãåìøàùçãù øàùâãåì2017 72582 - VOD

בראש שלה – אני מאוד אוהבת את הסדרות "חברים", "איך פגשתי את אמא", מופע שנות ה-70. סרטים שאני מאוד אוהבת הם "חטופה", "באטמן- האביר האפל" (מעריצה של הג'וקר), "שודדי הקאריביים" ו"ללכת בדרכך".

"ראש גדול", כל יום (א'-ד') ב-15:00 בערוץ yes kidz וב-yesVOD

תגובות

תגובה אחת ל“"ראש גדול": תכירו את דין הפנר

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *