כיפורים בתאג"ד – מי צריך לבקש סליחה ממי

לקראת יום כיפור בדקנו מי צריך לבקש סליחה ממי בתאג"ד. הצטרפו אלינו לחשבון נפש, בפקודה!

גברי העולם מרותם: אבא שלה נטש אותה ומנסה לגרום לה למכור את הבית שסבתא הורישה, את החופשות שלה מהבסיס היא צריכה לבלות בבייביסיטר על האח הגדול, שאפילו לא מפרגן לבישולים שלה. כאילו שזה לא מספיק, היא עברה תקיפה אלימה שאחריה איתן, הבויפרנד שליווה אותה ארבע שנים, נפרד ממנה. דניאל, שהיה אמור להיות האביר על האמבולנס הלבן, איכזב אותה עוד לפני שהוא ממש הצליח לצאת איתה. בקיצור, לא נתפלא אם היא תחליט לעבור למחנה של שירה ואוריין.

מקרר מהכבש של בן לולו: צריך לפרט? אם בן לולו לא היה נכנס למטבח ברגע הנכון, מקרר כבר היה מקריב את הכבש על מזבח נסיכת השווארמה מעפולה.

רונה משירלי: אנחנו מבינים שרונה לחוצה על עוקבים ומתכננת להפוך לקים קרדשיאן הישראלית, אבל זה ממש לא לעניין לפרסם תמונה חושפנית של שירלי ללא רשותה, לגרום לה לסכסוך עם בורא עולם ועם אבא שלה. מזל שדקל היה שם כדי להציל את המצב.

מתוך "תאג"ד"

אברי מהאנושות: אם יש לאברי צד רך ואנושי, ניסים יצטרך לעשות עוד מסדר יסודי כדי שניתן יהיה למצוא אותו בתאג"ד, כי בינתיים נראה לנו שמדובר בטיפוס הכי נאלח שיצא מבית הספר לרפואה. הוא בוגד באשתו עם המאהבת ולהפך, מתעלל בחיילים האומללים שמגיעים למרפאה ועושה את המוות לחובשים שהתרגלו לשחק סטריפ פוקר ולשתות אלכוהול רפואי בכל ערב אחרי 18:00. דוקטור, תציל אותנו. מעצמך.

כיפורים בתאג

דניאל מליה: כן, אנחנו מבינים שדחוף לך לגלות מה מסתתר בתחבושות של אמיר, להוכיח שאיתן בעצם מתכנן להקים שלוחה של דאעש ולהציל את העולם. אבל אף אחד מהדברים האלה, הוא לא סיבה מספיק תודה לשלוח את ליה לפלרטט, להציע הצעות מגונות ולחשוף את עצמה בפני עובדי מעבדה מפוקפקים שחולמים להיות דקסטר כשהם יהיו גדולים.

shira-65

תאג"ד מהצופים: כי זה כל כך ממכר, שצריך להתאשפז ב"בראשית" לגמילה עד לפרק הבא!

תאג"ד – ב'-ה' ב-20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

רוצים לדבר על זה? בואו לדף הפייסבוק הרשמי!

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *