קבלו את גיל כהן – בפקודה

בחיים הוא בכלל קורע מצחוק ופוחד ממחטים, אבל כדי לשחק בתאג"ד הוא התחבר לצד הרציני שלו ואפילו למד לבדוק דם. קבלו בפקודה את גיל כהן, פרטוק מ"תאג"ד"!

yes

תעודת חוגר: בן 27. התחלתי לשחק בכלל בז'אנר הקומי – הגעתי לדומינו גרוס בגיל 17, נשארתי בתחום המערכונים והבמה עד אחרי השחרור מהצבא. בשנים האחרונות למדתי משחק מול מצלמה בטכניקה ותסריטאות אצל עידית שחורי והתמקדתי בעיקר בטלוויזיה, בסדרות כמו "חברות", ו"נויורק" וביצירה לאינטרנט.

הדרך לבסיס: עשיתי אודישן מצולם לדמות אורח בסדרה, שאחריו ציון הבמאי זימן אותי לאודישן לדמות אורח אחרת. האודישן השלישי היה לפרטוק וחשבתי שהוא גם דמות אורח. רק בהמשך הבנתי את סדר הגודל של התפקיד והפרוייקט. אחרי האודישן השלישי ציון אמר – "טוב נראה לי אפשר להחתים אותו כבר על נשק". בחיים לא שמחתי ככה לחתום על נשק.

מתוך: תאג"ד

רגע של צל"ש: הפוביה היחידה שלי זה מחטים. תנו לי לקפוץ לאמזונס לשחות עם תנינים ולא להתעסק עם מחטים. לפני הצילומים עברנו הדרכת חובשים ולמדתי תיאורטית את כל ההליכים הרפואיים שהייתי צריך לדעת עבור פרטוק, אבל הייתי בטוח שגם על הסט הכל יהיה בתיאוריה. פתאום אני מגיע לסט, ואני אשכרה רואה ורידים נפתחים. היה יום שדניאל ותום (רותם ואיתן) עשו סצינה בה רותם לוקחת לאיתן דם, אני ישבתי לידה ובין האקשן לקאט היא אשכרה פתחה וריד, משכה 2 מבחנות של דם תוך כדי טקסט ורגש וכוונה, ואפילו טיפת דם אחת לא נשפכה! באותו הרגע הבנתי את רמת המקצועיות על הסט, והסתנכרנתי בהתאם. אפילו התאמנתי בבית ופתחתי ורידים על חברים מה שהפך לי את הסלון לסצינה מתוך "דקסטר".

החייל שבי: פרטוק הוא הדמות הכי מאתגרת ששיחקתי עד היום, אנחנו שמיים וארץ – כמעט שאין בינינו דמיון. אני רגיל לשחק דמויות קומיות, ההומור תמיד היה לי סוג של קביים בעבודה שלי על דמויות ופתאום לא היה לי את זה בכלל. היה קשה ומאתגר בהתחלה אבל חיפשתי את הצדדים של פרטוק שאני כן מתחבר אליהם ובסופו של דבר הבנתי את כל המניעים שלו ומה מפעיל אותו. אני מאוד שמח שזכיתי לעבוד דווקא על דמות שכל כך שונה ממני, כי אלו הדברים שהכי מפתחים אותי כשחקן.

מה רואים ברגילה: "איש משפחה", זה התנ"ך הקומי שלי. יכול לראות בלופ ועדיין לצחוק. אני ואחי הקטן כל הזמן שולחים אחד לשני פאנצ'ים שחשבנו עליהם שיכולים להתאים ל"איש משפחה". אמרנו שיום אחד נשב, נכתוב פרק באורך מלא ונשלח לסת' מקפרלן שככל הנראה אף פעם לא יקרא את זה.

כתוב על הקיר בשירותים: "דקל, טטרו, מה עם בדיקות תברואה?!"

שינוי שיבוץ: לו יכולתי לשחק כל דמות בעולם, הייתי מגלם את אייס ונטורה.  

"תאג"ד" – מה-19.9 בימים א'-ה' ב-20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

בואו להתגייס לתאג"ד בדף הפייסבוק הרשמי ובאינסטגרם המורעל!

 

 

 

תגיות:

תגובות