שוברים את שביזות יום א' – סיכום השבוע בתאג"ד

שבוע לא שקט עבר על כוחותינו בתאג"ד: בין אלימות לאומץ, בין סודות לגילויים, הכל כלול (מלבד האהבה). בואו להתכונן לשבוע חדש של פעילות מבצעית בטור המעקב שלנו

תחקיר מצ"ח: אנחנו מקווים שלא מצמצתם השבוע, כי הגזרה בתאג"ד כל כך בוערת, שדרושה כוננות גבוהה במיוחד. הקרפ"ח ממשיך להרעיל את כולם, ולא במובן הטוב של המילה, ולהוליך שולל פחות או יותר את כל צבא ההגנה לישראל. דניאל שהודח מתפקידו נשלח לשבוע של חסד למצוא את החומרים האבודים של אלכס. האם הוא שכח את הדיסק און קי שמצא אז, או שהוא מתעלם ממנו בכוונה? רותם מקבלת מהקרפ"ח תמריץ אישי כדי לדרבן את דניאל למצוא את החומרים, ולמרות שהשניים מאוהבים בטירוף, הם מסתירים סודות זה מזה, ויש לנו תחושה שזה לא בדיוק מתכון לאושר ועושר. במקביל, אברי מצליח לגרום לשתי הנשים בחייו להעיף אותו סופית וטטרו משחק במוח של ניסים כשהוא מתחזה בפייסבוק לאהובת נעוריו אורלי פרלמן. כל זה מתרחש כשמעל מרחפת עננה כבדה: לאן נעלמה שירלי ואת מי מסתיר דקל? את האמת הנוראית, גילינו בסצנה בלתי נשכחת, שמשקפת את המציאות המורכבת שעמה מתמודדות נשים רבות כל כך, שחוות תקיפה מינית וחוששות לשתף אותה עם הסביבה מתוך פחד מהתגובה או חוסר אמון במערכת. למזלה של שירלי, דקל, ואחריו גם דניאל, רותם ואברי, היו שם בשבילה.

%d7%aa%d7%90%d7%92%d7%93-%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%90%d7%96-1311-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%92

מצטיין השבוע – דקל: לאורך השבוע דקל הלך על קצות האצבעות, גנב אוכל ונראה טרוד, עד שגילינו שהוא הסתיר את שירלי שעברה גיהנום, דאג לה וסעד אותה. ברגע האמת הוא עירב את האנשים הנכונים ודאג שימצא לה טיפול רפואי. קשה לדמיין מה היה עולה בגורלה אם מישהו אחר היה מוצא אותה ברכב הזה.

%d7%96%d7%94

דפ"ר השבוע – טטרו: בזמן שדקל דואג לשירלי, טטרו דואג לשחק לניסים הרס"ר בראש. כנקמה על הצנזורה של ניסים ברשתות החברתיות, טטרו מתחזה בפייסבוק לאורלי פרלמן, אהובת נעוריו של ניסים אותה הוא מעולם לא שכח. אז נכון, ניסים קשוח כלפי חוץ, אבל לא צריך בדיקת ראייה בחדר של דניאל כדי להבחין שעמוק בפנים יש לו לב רך. טטרו הולך ומסתבך במתיחה שלו. האם זה יתנקם בו?

פטור השבוע – אברי: מה עושים כשהרופא חולה? אחרי שאשתו מודיעה לו שהיא עושה שינוי שיבוץ לחו"ל ושרעות מחליטה לשרוף את הקשר ביניהם כליל (וגם את החדר שלו), אברי חוטף התקף חרדה וחולם על גימלים – שאין מי שיוציא לו. יש מצב שהקרפ"ח דחף גם לו חומרים אסורים?

חניך תורן השבוע – פרטוק: אחרי שנעץ מקלות בגלגלים של דניאל ולא התקבל לקצונה, פרטוק זוכה בתפקיד החוג"ד הנכסף. אז נכון, זה עוזר לו לכבוש את לבה של דנה, מש"קית החינוך היפהפייה, אבל מהר מאד הוא מגלה שממש לא הכל ורוד: הרופא מייבב בחדר שלו במקום לבוא למסדר חולים, הנהג בכלא, אחד מהחובשים שלו ירד למחתרת וכל חידק בבסיס הופך לאלים – כלפיו.

gil-16

כוכב השבוע – בן-לולו: שבעקבות הבגידה של אמירה מוצא את עצמו בכלא, ושם מתגלה ככוכב ענק עם הלהיט "הכל כלול". מבחינתנו, אפשר לסגור את קיסריה.

ציטוט השבוע:

%d7%a6%d7%99%d7%98%d7%95%d7%98-12-11

מי מצטיין השבוע שלכם? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי של תאג"ד

תאג"ד – ב'-ה', ב-20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

תגיות:

תגובות

תגובה אחת ל“שוברים את שביזות יום א' – סיכום השבוע בתאג"ד

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *