שוברים את שבי"זות יום א' – סיכום השבוע בתאג"ד

מרגישים שבו"זים? זה כלום לעומת מה שעבר השבוע על מנצור ועל שאר החיילים בתאג"ד. בואו להיזכר, לקראת שבוע חדש של אקשן, בטור המעקב שלנו

תחקיר מצ"ח השבוע: כל ה&$ין בתאג"ד, או ליתר דיוק בצידנית עמוסת קרח, בדרך לבית החולים. נפתח את סיכום השבוע בהזדהות עם כאבו של מנצור, החייל הכי חסר מזל בצה"ל, שאסונות משונים פוקדים אותו בזה אחר זה ומאלצים את הצוות שלנו לארגן לו פינוי דחוף למיון על בסיס דו שבועי. נדמה שמה שקרה למנצור מסמל את השבוע שעבר על כל התאג"דניקים שלנו, שאיבדו, כל אחד בדרכו, משהו יקר מאד: דניאל ורותם איבדו אחד את השני בעקבות התחבולות של הקרפ"ח וידידיה. גם ליה ואוריאן איבדו את הרגע שלהן בגן עדן. ניסים איבד את התקווה לאהבה ואברי פשוט איבד את זה לגמרי. אפילו אצל בן לולו הכל כלול מלבד אהבה, כשלמרות ההצלחה הענקית שלו, הוא עדיין חושב על אמירה.

עיבוד, מתוך: תאג"ד

מצטיין השבוע – בן-לולו: כמו ביונסה, גם בן-לולו, האבא של כולנו, הופך את הלימון ללימונדה ואת שברון הלב ללהיט. "הכל כלול" לא מפסיק להתנגן בסדרה (וגם בחיים) והוא הופך לסלב, עם מעריצות שזוממות להפוך את האמבולנס של תאג"ד לסדום ועמורה. אבל הלב, הלב עוד עם אמירה ועם טרזן עליו השלום.

דפ"רית השבוע – רותם: אם שמעתם קול ניפוץ חזק השבוע, זה לא היה רק החלון במקלחות הבנים בתאג"ד או הגבריות של מנצור, אלא הלב שלנו. היינו לגמרי בעד רותם. כמו דניאל, גם אנחנו חשבנו שהיא הדבר האמיתי: יפהפייה פרועה ומבריקה עם לב טוב ותנועות ריקוד מטורפות. הייתה נחוצה רק הצעה מפוקפקת של הקרפ"ח ברגע הנכון, כדי לגרום לה לרגל אחרי דניאל ואז להיפרד ממנו, מתוך רגשות אשם או נסיון להגן עליו. אז נכון שרותם עושה את הכל כדי לעזור לאחיה, אבל אנחנו יכולים לחשוב על כמה דרכים טובות יותר להשיג כסף כדי שרוי, שיהיה בריא, יקבל שלוש ארוחות ביום ב"בראשית".

פטור השבוע – מנצור: אם חשבנו שהפטור הקודם של מנצור, יד שהודבקה למקום שממנו לא זורחת השמש, היה משונה, אירועי השבוע הזה שוברים כל שיא, וגם איבר מוצנע אחר בגופו של החייל האומלל הזה. נותר רק לקוות שהחלופה הביונית תפצה אותו על השבי"זות האמיתית הזו.

חניך תורן השבוע – דניאל: הוא לא נראה כמו בחור תמים, אבל איכשהו, השבוע כולם עושים לדניאל סיבוב על הגב: אחותו של אלכס מאיימת עליו בנשק חם, רותם מככבת בארוחת הערב הכי גרועה אי פעם אצל אמא, משתילה לו מכשירי מעקב בטלפון ובמחשב וזורקת אותו. המשפחה של חושחש מבקשת שיעזור לה להבריח אותו למדינה שכנה והשבוע מסתיים רגע לפני שידידיה נועץ בדניאל את הציפורניים המושחתות שלו. האם הדברים ישתפרו, או שבקרוב בן-לולו ישיר לו בכלא את "הכל כלול"? נגלה בקרוב.

tomer-114

ציטוט השבוע

 

רונה שלי רונה

מי מצטיין השבוע שלכם? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי של תאג"ד

תאג"ד – ב'-ה', ב-20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

 

תגובות