שוברים את שביזות יום א' – סיכום השבוע בתאג"ד

לא ברור מה נמצא במצב יותר גרוע: הרגל של זהבי, האנגלית של טטרו, או חיי האהבה של החיילים בתאג"ד. בואו להיזכר וואט קרה השבוע בבסיס עם הכי הרבה סקס, סמים ומוזיקה ים תיכונית בצה"ל

תחקיר מצ"ח השבוע: בדיוק כשהיה נדמה שהמצב בתאג"ד לא יכול להיות גרוע יותר – הדברים הלכו והתדרדרו. ככה זה בבסיס שכוח האל שלנו, שאיכשהו יש בו יותר אקשן, סקס וסמים מאשר במסיבת פול מון סוערת. התרגיל מתקרב, ואיתו סיום הניסוי של הקרפ"ח בחיילי הפלס"ר שהולכים ומאבדים את זה. הקרפ"ח וידידיה נמצאים במרוץ נגד השעון, ונגד דניאל שמגלה שמשהו מסריח בתאג"ד, וזה כבר מזמן לא טרזן. חיי האהבה של החיילים שלנו נראים כמו בדיקות הדם של הפלס"ר – לא הגיוניים: רותם מחרפנת את דניאל, ואחרי איומים מידידיה ממשיכה לבגוד בו, ליה ואוריין כבר ממש לא, שירלי מוציאה לדקל כרטיס אדום וטטרו? בואו נגיד שאפילו בשיעורי אנגלית הלך לו יותר טוב מאשר עם ניקול. בינתיים, שפיק הבריח את חושחש לירדן, אבל השליח שלו, שאמור היה להעביר לדניאל, לפולצ'ק ולבן-לולו את הכסף שיחלץ אותם מהתסבוכת עם בלטה, עשה תאונה. את הכסף מצא טטרו ויש מצב שהוא ניצל את כולו כדי לקנות פרחים לניקול. אז מיהו הגבר העצבני שחיכה בכתובת שהג'ינג'ית מסרה לו? יש לנו תחושה שלא מדובר בתורם נלהב לאגודה למען החייל.

מצטיינת השבוע – ליה: גילוי נאות – אנחנו מאוהבים בליה! השבוע הזה לא היה קל בשבילה, אבל בניגוד לדמויות אחרות (רותם, טטרו, אוריין, ידידיה – אנחנו מתכוונים אליכם), היא לא נועצת לאף אחד סכין בגב, נשארת נאמנה לחברים שלה, מנסה לפייס את אוריין ואפילו סולחת לדניאל. היש מושלמת ממנה?

דפ"רית השבוע – אוריין: הרצחת וגם ירשת? ההתחרפנת על החברה שלך וגם שכבת עם החבר הכי טוב שלה?! כאילו לא מספיק שאוריין שיגעה את ליה עם ההעלבות המוגזמת שלה אחרי הפיקניק המתוק שליה אירגנה לה, היא גם שכבה עם דניאל, שבכלל לא ידע שליה ואוריין יחד. מבחינתנו זה נגמר, ונראה לנו שגם מבחינת ליה.

אוריין - אקטיק זה לא תירוץ

פטור השבוע – זהבי: לא ברור מה נמצא במצב רע יותר – הרגל של זהבי, הפלס"ר או התאג"ד. המג"ד החסון אך, תסלחו לנו, קצת סתום שלנו כל כך עסוק בנסיון לשכך את הכאבים שלו, עד שהוא לא שם לב שהחיילים שלו משרתים כעכברי מעבדה של חברת תרופות מסתורית. חמוד, לך לניתוח, או לפחות בקש מהקרפ"ח קצת ממריצים שיעזרו לך לעבור את השבוע.

%d7%aa%d7%90%d7%92%d7%93-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%94-3

חניך תורן השבוע – טטרו: החובש הצעיר והירקרק הזה גילה שקארמה היא כלבה נקמנית. אחרי שניצל את התשוקה של ניסים לאהבה כדי למתוח אותו, נדמה שהוא נפל למתיחה דומה. ניקול, אהובתו מהחלל החיצון, השאירה לו פרטים, אבל בבית שלה חיכה לו טיפוס שלא בדיוק נמצא במצב רוח רומנטי. מה הוא עשה עם הכסף של דניאל, בן-לולו ופולצ'ק? נקווה שהוא לא השתמש בו כדי להזמין לניקול חופשת הכל כלול, כי אנחנו כבר יודעים איך זה נגמר.


ציטוט השבוע:

%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c

מי דפ"ר השבוע שלכם? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי של תאג"ד

תאג"ד – ב'-ה', ב-20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

תגיות:

תגובות