שוברים את שביזות יום א' – סיכום השבוע בתאג"ד

שמישהו יזריק לנו ולחיילי הפלס"ר אטרופין! רגע לפני פרק הסיום (שני, 5.12, 20:30, yesAction ו-yesVOD), סנונית ליס מרגיעה את העצבים הרופפים ומסכמת שבוע אחרון ומותח במיוחד בתאג"ד

תחקיר מצ"ח השבוע: שמישהו ישיג לחיילי הפלס"ר אטרופין ומהר, ויזריק קצת גם לנו, כי כולנו זקוקים למשהו שירגיע את העצבים הרופפים שלנו לקראת פרק סיום העונה המטורפת של "תאג"ד". בשבוע החולף כל החזיתות הלכו והתלהטו: דניאל ורותם שנאו קצת יותר עד שהתקרבו להשלמה בהצהרת אהבה קורעת לב, טטרו נחטף והכסף נעלם עד שדקל הציל את טטרו ובן-לולו גייס מזומנים. המג"ד, מצדו, גילה את האמת על הרגל שלו, אברי התחיל להבין את האמת על הקרפ"ח ורונה כמעט גרמה לתאונות שרשרת בכבישי הארץ, אבל זה לא קשור. כל ההתחרשויות האלו הובילו לפתרון התעלומה שבמרכז העונה: מה, באבא של בן-לולו, קורה בפלס"ר? בפרק הלפני האחרון גילינו את האמת האיומה: לא חומרים ממריצים או סטרודיאים חביבים שאפשר למצוא בכל מכון כושר שכונתי. חיילי הפלס"ר הפכו לשפני ניסוי של סארין, נשק כימי, בידי חברת תרופות מסתורית ששיחדה גורמים בצה"ל. האם דניאל יצליח לפרסם את האמת? האם רותם תעזור לו או תישבר? האם אלכס בצד של הטובים או של הרעים? האם איתן ישלם על הטעות שלו בחייו? את התשובות נגלה, אולי, בפרק סיום העונה, שצפוי להיות נפיץ לא פחות מהמצב בגדוד 33.

מצטיין השבוע – דניאל: לא ברור איך, אבל החוג"ד עם שם המשפחה הכי מגניב בצה"ל (ותודו שאמריליו נשמע כמו שם של קוקטייל שליה תכין מאלכוהול רפואי), מצליח לעמוד בכל הטירוף הזה מבלי לאבד את עצמו. הוא עוזר להציל את טטרו, לחשוף את האמת, מתאפק שלא לכסח את איתן, ולמרות כל מה שרותם עשתה לו, הוא עדיין לא איבד אמון בה ובאהבה. מבחינתנו אפשר להעניק לו סיכת סוף הדרך.

דפ"ר השבוע – הקרפ"ח: קבלו את הדוקטור שמעניק משמעות חדשה לביטוי "רופאים ללא גבולות". זה דבר אחד לחזק את הלוחמים בסטרואידים קלים שיגרמו להם להתחטב באופן קצת לא טבעי לתפארת מדינת ישראל, אבל האמת שגילינו השבוע היא כבר משהו אחר לגמרי. לחשוף את איתן וחיליו לסארין, והכל בשביל לנהל מחלקה בחו"ל וקצת מזומנים? למדת בפקולטה לרפואה על שם מנגלה?!

%d7%a7%d7%a8%d7%a4%d7%97

פטור השבוע – טטרו: הלו ניקול, יו שומעת? וואט יו עשית לטטרו איז ורי נוט יפה! שניה לפני שקיבל שינוי שיבוץ לעזה בשק מתים, חילצו דקל והחובשים את טטרו מחופשת הכל כלול בעולם הבא. מגיע לו ג'!

A photo posted by Oren Papismadov (@oren_papi) on


חניך תורן השבוע – רותם: בשלב הזה אף אחד, וזה כולל את דניאל, ידידיה, ליה ואנחנו, לא יודע בדיוק באיזה צד רותם, ואי אפשר להאשים אותה. כל מי שהיא אי פעם אהבה בגד בה. הגורל של אח שלה, קרוב המשפחה היחידי שבאמת יש לה (כי קשה לבנות על אבא שלה) נמצא בידיה והיא לא יכולה לסמוך אפילו על עצמה. האם בפרק סיום העונה היא תבחר בצד של הטובים או הרעים? איזה מחיר היא ורוי ישלמו על הבחירות שלה? את התשובות נגלה בשני, בשמונה וחצי. לא יודעים מה איתכם, אנחנו הולכים לחפש איזו סוכריית אקטיק כדי להירגע בינתיים.

daniel-making-of-1

ציטוט השבוע

כל השאפו לו

תאג"ד – פרק סיום העונה ביום שני, ה-5.12 ב-20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק ובאינסטגרם הרשמי, בפקודה!

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *