שוברים שביזות יום א' – סיכום השבוע בתאג"ד

דניאל מתאהב ומסתבך, בן-לולו מקריב ובורח, פולצ'ק מנוצל וניצל – והגזרה הולכת ומתלקחת. השבוע שהיה בתאג"ד. זהירות, ספוילרים!

תחקיר מצ"ח השבוע: אם "החיים זה מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תכניות אחרות" (ג'ון לנון), אז בתאג"ד – הצבא זה מה שקורה לך בזמן שאתה חושף מזימות, מארגן הימורים, מרוויח ומאבד המון כסף, פוגש את הבחורה הכי מדהימה בשטח, מקיים איתה את מצוות פרו ורבו ומסתכן בכניסה לכלא. בקיצור, אין רגע של חזל"ש בתאג"ד: רונה ושות' הצליחו במזימתם, פולצ'ק ניצח בקרב, הציל את הכבוד היהודי אבל הפסיד את הכסף של כל החבורה. דניאל זוכה סוף סוף בלבה (ובעוד חלקי גוף) של רותם אבל מאבד את תפקיד החוג"ד. במקביל, אנחנו צוללים קצת יותר לעומק הקישון, המזימה לערוך ניסוי רפואי על חיילי הפלס"ר. המג"ד שמגלה את הסיפור עסוק באמא של דניאל וברגל שלו, ולא נראה שיש מי שיעצור את הקרפ"ח, שאירגן לעצמו סיירת שפני ניסוי. ולפני שנמשיך הלאה, נקדיש דקת דומיה לקמע הבסיס, הנשמה הצמרירית שפעתה בלב כולנו. טרזן עליו השלום, שהקריב את חייו על מזבח האהבה והשווארמה. יהי זכרו ברוך, ולא בפיתה.


מצטיין השבוע – בן לולו: מדהים, אבל בן לולו הצליח לעשות את מה שרק אם הדרקונים מלכת האנדלים, ראשוני האדם ושבע הממלכות הצליחה לעשות לפניו, ולארגן דרקון. סליחה, דרכון. לאמירה. הוא אפילו הקריב למענה את אהוב לבו הפועה, טרזן ומוכן לעזוב איתה את הכל. והוא בכלל לא יודע שהיא השתתפה בתחבולה נגדו ונגד חבריו. אם כל הסיפור הזה של הבריחה לחו"ל לא יעבוד, נציע שהוא יקים להקה צבאית של איש אחד.

דפ"ר השבוע – מקרר: נכון, הצבא צועד על קיבתו ובטח לא קל להאכיל את החיילים האלה, עם כל החומרים האסורים שמסתובבים להם בדם. ובכל זאת, השבוע מקרר לכלך, כשהתעקש לקטוף את פרח הבסיס טרזן באביב ימיו, ולהקריב אותו בשביל דייט עם רונה, שנועד בכלל להשיג דייט עם מישהי אחרת. לא יותר פשוט להזמין את אגם ולהכניס את ההצעות של רונה לקפואים?

פטור השבוע – מנצור: אנחנו יכולים לחשוב על הרבה מאד סיבות לג'. הדבקת יד לתחת היא ללא ספק, לא הראשונה שהייתה קופצת לנו לראש. מישהו יודע כמה זה מת"ש על עכוז?

מתוך: תאג"ד
מתוך: תאג"ד

חניך תורן השבוע – פולצ'ק: תדע כל אם עבריה שאם מסרה את מתכון עוגת השוקולד הסודית שעוברת במשפחה לבנה, יש מצב שתגלה שהמיועדת שלו אוכלת מהצד, ולא עוגות. אנחנו לא בטוחים אם פולצ'ק אכל אותה (ולא את העוגה), או ניצל בנס מציפורניה של אושר. יכול להיות שאושר הצליחה להיכנס להריון משני חיילים אומללים במקביל? האם זה עוד ניסוי מפוקפק של הקרפ"ח? נחייה ונראה.

ציטוט השבוע

מתוך: תאג"ד
מתוך: תאג"ד

תאג"ד – ב'-ה', 20:30, yesAction ו-yesVOD.

התגייסו בפקודה לדף הפייסבוק ולאינסטגרם הרשמי.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *