תאג"ד בסוכה – אילו מן אושפיזין הם?

חולמים להזמין לסוכה את דמויות תאג"ד? בואו לקרוא אילו מן אושפיזין הן יהיו!

בניתם סוכה, הנחתם סכך ותליתם קישוטים כל כך מוגזמים, עד שהם עלולים לסנוור את טייסי חיל האוויר שסוגרים חג? עכשיו הגיע הזמן להזמין אושפיזין, ואין דבר מכובד יותר, מאשר לארח חיילים מסכנים, שטוחנים שבתות וערגליות. אם חלמתם לארח בסוכה שלכם את דמויות תאג"ד, אנחנו כאן כדי לגלות לכם אילו טיפוסי אושפיזין מסתתרים בהן. חג שמח!

דניאל – האושפיז הטראבלמייקר: הוא יגיע לסוכה שלכם, יקסים את כולם, יתפוס פיקוד על המקום, אבל כשלא תסתכלו לרגע אחד, הוא ירים את הכיבוד שהכנתם לכל השבוע, ימכור אותו לשכנים, ותוך כדי, יפלרטט עם בת הדודה החמודה שלכם. בסופו של דבר, אגב, תמצאו אותו מתמזמז בשירותים עם בת דודה לגמרי אחרת. אחרי שהוא ילך, תגלו שהוא גנב תחבושות היגיניות שגיסתכם השליכה לפח ושלח אותן למעבדה מפוקפקת. לא נעים.

רוי – האושפיז הסטלן: הוא יעשה שמח, יחבק את אחותכם ואולי אפילו יתחיל לרקוד. אבל אז ילגום לבד את היין שהכנתם לאירוח לכל השבוע, ינסה להסניף את ההדס ולעשן את האתרוג. בסופו של דבר תיאלצו לאשפז אותו לסדנת גמילה בסוכה של סבתא. היא, בתמורה, תפנק אותו במרק עוף.

רונה – מסמר הסוכה: אם נמאס לכם מהשאלות המביכות של הדודות ואתם רוצים להסיר מעצמכם את תשומת הלב, רונה היא האושפיז שלכם. מרגע שהיא תגיע, איש לא ישים לב לקיומכם. היא תמשוך את הקשב של הגברים, תפחיד את הבנות ותתפוס פיקוד על הזירה. קחו בחשבון שיש מצב שהיא תשדר הכל בפייסבוק לייב.

%d7%a4%d7%a8%d7%a7-6-2

איתן – האושפיז התחרותי: חשבתם שהסוכה שלכם הכי יפה בשכונה? אם תזמינו את איתן, מהר מאד תגלו שזה ממש לא המצב. מרגע שהוא יגיע, הוא יעשה כל מה שהוא יכול כדי להוכיח לכם שהסוכה שלו זה מגורי קצינים לעומת אוהל הסיירים העלוב שלכם. אם תרצו להגיע ולבדוק בעצמכם מה קורה אצלו אצלו, הוא צפוי להתנגד ולשמור על חסיון. לפני שהוא ילך, הוא כנראה ינסה לגנוב לכם את החבר/ה, ויש סיכוי טוב שהוא יצליח.

%d7%9c%d7%95%d7%97%d7%9e%d7%99%d7%9d

בן לולו – האושפיז הקורע: התייבשתם מבדיחות הקרש של סבא? חטפתם אלרגיה לערבה? בן לולו הוא האושפיז שאתם צריכים. איתו בסוכה, אין מצב שיהיה משעמם. הוא ימציא כינוי חיבה מוזר לכל קרוב משפחה, ישיר שירים ים תיכוניים בעיבוד אישי ויארגן התערבות כדי שמישהו ירוויח מכל הסיפור. יש לזה מחיר – הכבשה שלו עלולה לנשנש לכם את הסוכה בזמן שהוא מספר בדיחות.

פולצ'ק – האושפיז התמים: צריכים מישהו שיסחוב כסאות, שיממן עוד כיבוד, שיכין שרשרת לולאות נייר בלתי נגמרת או יעשה עיסוי רגליים לדודה חנה שסובלת מציפורן חודרנית? פולצ'ק הוא האושפיז שלכם. יש לו לב כל כך טוב, עד שהוא לא יעז לסרב לאף משימה שתטילו עליו. קחו בחשבון שגם אושר עלולה להצטרף אליו, והיא כבר הרבה פחות תמימה.

ניסים – האושפיז המאיים: בכל סוכה מגיע הרגע שבו העניינים יוצאים משליטה – האורחים נשארים גם כשאתם כבר מתים שהם יחזרו להתאשפז בבית שלהם, הכיבוד נגמר, הבלאגן חוגג, וקרוב משפחה חופר שאף אחד לא זוכר את שמו טוען שהאתרוג שלכם הוא בכלל לימון. ברגעים כאלה, צריך אושפיז כמו ניסים, שיחטוף ג'ננה, ירים קצת את הקול ויעשה סדר. תאמינו לנו, שהוא יכול לגרום גם לארבעת המינים להסתדר בשלשות.

איזו דמות מתאג"ד הכי הייתם רוצים לארח בסוכה? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי!
תאג"ד – ב'-ה' 20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

תגובות

תגובה אחת ל“תאג"ד בסוכה – אילו מן אושפיזין הם?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *