תאג"ד – תנו הקשב לדניאל גל!

היא יודעת לתפור את הראש, מזכירה מאד את רותם וחולמת לגלם את… הכלבה שלה. הצדיעו לדניאל גל, שוברת הלבבות של תאג"ד!

yes

תעודת חוגרת: אני עונה לשם רותם כבר כמעט שנתיים אבל קוראים לי דניאל גל, ואני שחקנית בת 29. למדתי בסטודיו למשחק על שם ניסן נתיב ואלה כנראה שלוש השנים החשובות שהיו לי. אני שחקנית של תיאטרון החאן (׳דוד וניה׳, ׳הנשים העליזות מוינדזור׳) ובנוסף שיחקתי ב "הלהקה האחרונה בלבנון", ב"חיים אחרים" ובעוד פרוייקטים.

%d7%93%d7%a0%d7%99%d7%90%d7%9c-%d7%92%d7%9c-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%92

הדרך לבסיס: את האודישן הראשון ל"תאג"ד" עשיתי מול מלהק וכשציון רובין, היוצר, ראה אותו הוא לא חשב שאתאים לתפקיד. אני לא יודעת איך, אבל שיכנעו אותו לראות אותי באודישן נוסף, ומשם, לשמחתי (אז עוד לא הבנתי עד כמה) הייתי רותם!

רגע של צל"ש: במהלך הצילומים היו עשרות רגעים בלתי נשכחים, ואחד מהם דווקא לא קרה על הסט – אלא בבית. בפרק 21 דניאל חוטף מכות ומבקש מרותם לתפור לו את הראש, כשבסוף הסצינה הם יחד. הסצינה במקור כתובה במקביל לפרוצדורת תפירת החתך בראש. הייתי אמורה ללמוד לבצע את זה – כמו הרבה פרוצדורות רפואיות אחרות במהלך הסדרה. עבדתי עם פרמדיקית אמיתית וגאונה בשם נועה שלימדה אותי איך לתפור ראש והייתי חייבת להיות ספצית. מצאתי את עצמי בשעה שתיים בלילה עושה עוד ועוד ניסיונות מצולמים של תפירת ראש לחתיכת ספוג שגילמה את ראשו של תומר קאפון, ושלחתי לנועה לאישור. כל כך התרגשתי מהאינטימיות המטורפת של לתפור ראש לאדם אחר, ובסוף הסצינה צולמה בלי התפירה. אם מישהו מעוניין שאתפור אותו – אני יודעת איך!


החיילת שבי: רותם היא הדמות הכי דומה לי שיצא לי לשחק: תחושת האחריות הטיפה מוגזמת, הצורך לטפל לטוב ולרע, הבדידות. גם לי, כמו לרותם, יש צורך להיראות יותר קולית מכפי שאני באמת. למעשה אני לא קולית בכלל, בטח לא בהשוואה לשירה נאור.

תנו הקשב: הדבר הכי משמעותי שרותם אומרת בסדרה זה משפט על טטרו: ״הרס״ר! הוא לא רוסי הוא גיאורגי!״ בעיני זה משפט שמתמצת את רותם!

שינוי שיבוץ: לו יכולתי לשחק כל דמות בעולם הייתי מגלמת את הכלבה שלי בסרט על חייה. זה יהיה פיצ׳ר זוכה פרסים שאשמח שעמוס גיתאי יביים, כדי שלא יהיו בו קאטים בכלל – וואן שוט של סרט באורך מלא שבו אני, בתפקיד הכלבה שלי, מנסה להתהפך מצד ימין לצד שמאל בלי לקום משינה. זו כנראה הדמות היחידה שתהיה דומה לי יותר מרותם.

תאג"ד – ב'-ה' ב-20:30 וב-yesAction וב-yesVOD

התגייסו לדף הפייסבוק ולאינסטגרם הרשמי

תגובות