תאג"ד: תצדיעו לאור אדרי!

הוא נדלק מהר אבל עדין מבפנים, התיידד במהלך הצילומים עם כבשה ועשה אודישן פעמיים. הכירו את אור אדרי, בן לולו מ"תאג"ד", בפקודה

yes

תעודת חוגר: אור אדרי, בן 28. נולדתי וגדלתי בחדרה. בגיל 22 התחלתי את לימודי המשחק בסטודיו של יורם לוינשטיין, אותם סיימתי ב-2012. מאז אני משחק בעיקר בתיאטרון: אורנה פורת, המדיטק, פסטיבל עכו, תיאטרון תמונע.

הדרך לבסיס: כשנה וחצי לפני הצילומים עשיתי אודישן לתפקיד של בן לולו. האודישן היה כל כך גרוע שהמלהק אפילו לא העביר אותו לבמאי. אחרי שנה קראו לי שוב להיבחן, הפעם לתפקידים של בלטה ופרטוק. ציון הבמאי היה שם וראה אותי. באותו הרגע הוא החליט שאני בן לולו (הודיעו לי רק אחרי חצי שנה, אבל הוא סיפר לי שהוא החליט במקום), בלי שראה וידע שנבחנתי אליו לפני. מזל שהוא לא ידע.

צילום: אוהד רומנו

רגע של צל"ש: הרגע הכי זכור לי מהצילומים הוא זה שבו טרזן הכבש, שבכלל משוחק על ידי כבשה, התחיל/ה ללכת רק אחריי. זה היה אחרי יום ארוך שכל הזמן התעצבנו עליי כי נעלמתי מהסט בשביל להסתובב איתה בגדוד ועיכבתי את כולם, אבל זה היה מרגש. בעצם, הרגע הכי כיף באמת היה כששירה נאור סיימה את הצילומים… זאת הייתה הקלה גדולה. אושר.

החייל שבי: בן לולו דומה לי לא מעט. שנינו קצת ילדותיים. נדלקים מהר, נרגעים מהר, עושים הכל בשביל החברים. הרבה רעש ובלאגן אבל בפנים, וואלק, נפש עדינה.

מה רואים ברגילה: קשה לבחור רק אחת אבל "שובר שורות".

פקודה לצופים: יש בסדרה הכל. היא מצחיקה, מרגשת, מותחת ומפתיעה. סדרה שהולכת הכי רחוק שיש. מיליון דמויות שלכל אחת יש סיפור מדהים ואין דמות שלא הולכת לקצה – וכל זה קורה בדבר הזה שנקרא צה"ל, המלא בכל-כך הרבה אנשים שונים אחד מהשני. כל אחד בא ממקום שונה בחיים, לתוך בסיס סגור. כשהפערים האלה נפגשים זה יוצר את הקיבוץ גלויות הישראלי בצורה הכי קלאסית שיש.

כתוב על הקיר בשירותים – "אל תקרא לי אחי ואל תז**ן את אחותי"

"תאג"ד" – מה-19.9 בימים א'-ה' ב-20:30 ב-yesAction וב-yesVOD

בואו להתגייס לתאג"ד בדף הפייסבוק הרשמי ובאינסטגרם המורעל!

תגיות:

תגובות