תאג"ד – 11 הרגעים הגדולים

משתגעים בחופשת השיחרור מ"תאג"ד"? בואו להיזכר איתנו ב-11 הרגעים הגדולים, מהשירות בבסיס הכי לוהט בצה"ל

11. פולצ'ק מתארח ב"ערב טוב עם גיא פינס". או שלא

קבלו אותו: אדם ישר, אמיתי, צנוע… שחולם על אייטם משלו במגזין הבידור של המדינה. היהודי החדש רוצה להתפלל ביום, לתת בראש בכלובים בלילה – ואם אפשר, שיכתבו על זה קצת במדורי הרכילות. זה אולי היה רק חלום, אבל אנחנו בהחלט היינו נותנים לפולצ'ק 5 דרקונים.

10. רונה מצטלמת לקמפיין (ועוצרת את התנועה)

אם תמונה אחת שווה אלף מילים, כמה שוות תמונות קמפיין ההלבשה התחתונה של רונה? אין ספק שכל מי שנסע בכבישי הארץ, נתן לה הקשב.

9. בן לולו שר נוריאל

כשאיום הכלא מרחף מעל, ככה סתם באמצע חדר האוכל, פצה בן לולו את פיו והתחיל לשיר את "יושב אני בין סורגים" של נוריאל, והעולם נעצר.

8. סבתא ננולי חיה או מתה?

אנחנו מצטערים להגיד את זה, וזה לא קל לנו, אבל הדיאלוג הזה של טטרו ודקל מזקק לכמה שורות את החוויה של כל חייל שאי פעם חיפש תירוץ כדי לצאת חמשוש. והוא בכלל הקורבן פה, אתם מבינים?

תאג

7. טרזן – כל הרגעים

הוא היה לנו חבר, ליווה אותנו ברגעים קשים, הבהיר לנו איזו נשמה טהורה יש לבן לולו והלך מאתנו בטרם עת. לא נשכח אותך טרזן. את הכבש עצמו, אגב, גילמה כבשה שחיה באושר, ולא נפגעה במהלך הצילומים.

6. רותם רוקדת לדניאל

אחרי הניצחון בכלובים רותם עומדת בהתערבות שלה עם דניאל, ורוקדת בלילה, לאור פנסי הג'יפ. המבט של דניאל לא משאיר ספק בנוגע לרגשותיו כלפיה.

5. ליה ואוריין ביחד

טובות השתיים מן האחת: ליה ואוריין הן שתי נשים מחוספסות ששומרות על הלב שלהן היטב. הרגעים שבהם הן התמסרו זו לזו, עשו לנו חשק להצטרף אליהן לפיקניק.  

4. רותם – הרגע הגורלי

שמישהו יביא לנו אלונקה, כי אנחנו לא יכולים לעמוד בזה! היא גרמה לנו להתאהב בה ואז שברה לנו את הלב, עשתה לנו חשק לרקוד ואז לדפוק את הראש בקיר. בדיוק כשנראה היה שהצרות בגן עדן נגמרו, הגיע האירוע שהותיר אותנו חסרי נשימה – עד לעונה הבאה. איפה האינטובציה שלנו?!

3. "הכל כלול" נולד

בחורה בוגדנית, אבדן כבש אהוב וריב עם טיפוס מעצבן במונית – הם החומרים שמהם עשויה אמנות גדולה. בן לולו שוכב על גב מיטת חדר המעצר, פותח את הפה ואת הלב, ולהיט נולד.

2. דקל וטטרו – דיאלוג החייל החטוף

נכון, בתאג"ד היו רגעי צחוק ללא סוף, אבל היא גם הציפה לדיון סוגיות חברתיות כואבות שלא מרבים לעסוק בהן. רגע אחרי שדקל הציל את טטרו מחטיפה, הוא העלה את שאלת החייל החטוף אברה מנגיסטו, בדיאלוג נוקב יותר מכל תכנית אקטואליה.

מתוך: תאג"ד

1. דניאל ורותם יחד

חולמים לכבוש את לבה של בחורה? אולי כל מה שאתם צריכים לעשות, זה לחטוף מכות מהאקס שלה – ואז לבקש שתתפור אתכם בלי הרדמה. אחרי שאיתן פירק את דניאל במכות, רותם ניגשה לתפור לו את הראש והשניים נסחפו לסצנה הבלתי נשכחת הזו, ששרפה לנו את המסך.

קריר לכם הערב? אחרי שתיראו את זה יהיה לכם חםםםםםם!!! 💏🌡🔥 @tomerkappon @daniel.gal_87

A video posted by תאג״ד – העמוד הרשמי (@taagad) on

תאג"ד – כל הפרקים ב-yesVOD!

תגיות:

תגובות