דצמבר: הסדרות שיעשו לכם את החורף

דצמבר מעולם לא היה נראה טוב יותר! החודש תיהנו ממגוון סדרות שהולכות לחמם לכם את החורף

yes

פאודה 3 | מ-26/12, ימי חמישי | 22:00 | yes EDGE, yesVOD וב-STING TV 

צוות המסתערבים של "פאודה" ובראשם דורון (ליאור רז), חוזר בעונה מסעירה ומותחת מתמיד.

משימתם העיקרית של המסתערבים הפעם היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה.
כדי לבצע את המשימה, דורון "מושתל" בכפר באזור חברון, וחי שם בזהות של פלסטיני לכל דבר. הוא עובד שם למחייתו כמאמן אגרוף ומוצא עצמו נקשר לצעיר פלסטיני (עלא דקה), שנכון לו עתיד גדול כמתאגרף בזירה הבינלאומית.

החיבור ביניהם מעניק לדורון גישה נוחה לאביו של המתאגרף הצעיר, בכיר בחמאס, שהשתחרר מהכלא לאחר 20 שנים. ההתפתחויות במהלך העונה מובילות את דורון ואת צוות המסתערבים לפעילות ולאזורים קשים במיוחד, שעד כה נמנעו מלפעול בהם, לנוכח הסכנה הגדולה לחייהם.
לסדרה מצטרפת העונה מרינה מקסימיליאן, בתפקיד ראש דסק עזה בשב"כ.

בהשתתפות: ליאור רז, רונה-לי שמעון, עידן עמדי, איציק כהן, יעקב זאדה-דניאל, בועז קונפורטי, עלא דקה, חליפה נאטור, ג'ורג' אסקנדר, דורון בן-דוד, מרינה מקסימיליאן, מירב שירום, ריף נאמן ,מורן רוזנבלט, יוסף אבו ורדה, איתי מילדוורט ועוד.
יוצרים: אבי יששכרוף וליאור רז
במאי: רותם שמיר
תסריטאי ראשי: נח סטולמן
הפקה: בנאסולי הפקות, ליאת בנאסולי-עמית

 

הוויקינגים 6 | מ-5/12, ימי חמישי | 05:00 וב-22:30 | yes EDGE, yesVOD וב-STING TV | שני הפרקים הראשונים ישודרו ברצף ב-05:00 וב-06:00

סדרת הדרמה האפית- מיתולוגית של ערוץ ההיסטוריה האמריקאי, חוזרת בעונתה השישית שתכלול 20 פרקים, בשני חלקים. זו תהיה גם עונתה האחרונה של הסדרה.

העונה החדשה תבקר בשלושה עולמות חדשים, ביניהם רוס – הלא היא קייב, והויקינגים שלה, שבהם שולט אולג מנובגורוד, נסיך ויקינגי שכבש ערים ונודע בשם "אולג הנביא". הויקינגים יגיעו גם לדרך המשי- אמנם לא ידוע אם הם הגיעו לסין עצמה, אבל הם יחד עם המלחמות והכיבושים הם עסקו גם במסחר וללא ספק הגיעו לדרך המשי.

העונה הזו תמשיך לעקוב אחר בניו של ראגנר לות'ברוק, כשהם כובשים את העולם.

אל העונה חוזרות כל הדמויות המוכרות: איוור, פלוקי, ביורן, תורבי, אובה, אלפרד הגדול, גאנהילד, אמה וכמובן לגארטה (קת'רין וויניק שתביים את אחד הפרקים בעונה החדשה).

 

בפטיסט | מ-11/12 ב-yesLONDON, ומ-15/12, ימי ראשון | 22:00 | yes EDGE וב-STING TV

בלש נשאר בלש.

ג'וליאן בפטיסט (ת'אקי קריו), הבלש הצרפתי החכם והעיקש מ"הנעדר" והנעדרת" של האחים הארי וג'ק ויליאמס, חוזר בדרמה חדשה ומטלטלת.

ג'וליאן ואשתו עוברים לגור באמסטרדם עם ביתם, בן זוגה  והתינוקת החדשה שלהם. ביתו של בפטיסט עוד לא סלחה לו והמתח בבית גובר. כשמפקדת המשטרה  המקומית וחברה ותיקה של בפטיסט מבקשת את עזרתו בחקירת פשע, בידיעה שאופיו הנחוש וגישתו העקשנית יביאו לפתרון התעלומה, הוא מצטרף לחקירה ברגשות מעורבים.

במהרה בפטיסט מסתבך בתיק שבו שכבות של זוועות נחשפות: סחר במין, סמים, ובאנשים עצמם- והוא מגלה שרחובותיה היפים, בתיה ותעלותיה של אמסטרדם מסתירים סודות אפלים ומסוכנים.

 

תפוס את שורטי 3 | מ-2/12, ימי שני | 22:50 | yes EDGE, yesVOD וב-yesVOD

הסדרה המבוססת על רב המכר פרי עטו של אלמור לאונרד משנת 1990 והסרט האייקוני שנוצר בעקבותיו, חוזרת בעונה שלישית.
זהו סיפורו של מיילס דיילי (כריס אודווד, "מסיבת רווקות", "המעון של מיס פרגרין לילדים משונים") שעובד בתור בריון להשכרה בארגון פשע רצחני בנוואדה אבל רוצה להפוך למפיק סרטים.

ריי רומנו, זוכה שלושה פרסי האמי, מגלם את ריק, מפיק שחוק וחסר תועלת של סרטים באיכות נמוכה, שהופך לשותף ולמדריך של מיילס במבוך ההוליוודי, אבל מסתבך עם קרטל הסמים.

בפתיחת העונה מיילס יוצא מהכלא נחוש להמשיך בהפקת הסרט. אליו מצטרף- כרגיל- ריק, שמנסה להכניס קצת סדר בפרק החדש בחייו של מיילס: המטרה שלהם הפעם הוא המפיק הראשי בסטודיו, לורנס באד (סטיבן וובר) שיכול להשתמש ברקע של מיילס קדם לקדם את עצמו. בינתיים ריק מתמודד עם בעיה שונה: הוא מנסה להתחמק מההגנה של ה-FBI בעודו מתרוצץ בגואטמלה.

 

פני הרוע | מ-26/12, ימי חמישי | 22:45 | yesVOD, yes Action וב-STING TV

"פני הרוע" היא דרמת מתח חדשה על המאבק בין המדע לדת.

הסדרה עוקבת אחרי פסיכולוגית משפטית שמצטרפת אל כומר בהתלמדות וביחד הם מנסים להבחין בין חוסר שפיות לדיבוק שטני וחוקרים מקרים שנראים כניסים ואירועים יוצאים מגדר הרגיל מתוך רצון להבין אם אפשר להסביר אותן מבחינה מדעית או שיש בהם מן העל-טבעי.

דיויד אקוסטה (מייק קולטר, "לוק קייג'", "האישה הטובה") הוא עיתונאי לשעבר וכומר מתלמד בהווה שעובד מטעם הכנסייה בבחינה של אירועים שונים הנראים על פניו כעל טבעיים: ניסים או דיווחים על שדים.

דיויד מגייס את ד"ר קריסטן בושארד (קטיה הרברס, "ווסטוורלד"), פסיכולוגית חילונית שאינה מאמינה בעל טבעי, אך במהרה הסקפטיות שלה עומדת למבחן, כשהיא מבינה שישנם דברים רבים שהמדע אינו יכול להסביר.

 

החץ 8 | מ-23/12, ימי שני | 22:00 | yesVOD, yes Action וב-STING TV

עונה שמינית ואחרונה לסדרת האקשן-מד"ב.

היוצרים והקאסט של הסדרה אמרו על העונה (אשר תכלול עשרה פרקים בלבד) שכל פרק בה מהווה מחווה לפרק או לעונה קודמת: דמויות רבות מעונות קודמות ישובו בתפקידי אורח ומרבית הפרקים יתרחשו בלוקיישנים שונים שביקרנו בהם בעבר- רק שני פרקים יתרחשו ב"סטרלינג סיטי" עצמה.

מי שלא תשוב היא אמילי בת' ריקארדס (פליסיטי) שהודיעה בסוף העונה הקודמת שלא תחזור לעונה האחרונה.

בפתיחת העונה, מיד לאחר שגילה מה צופן לו עתידו ועזב את משפחתו כדי לעמוד בהתחייבות מן העבר, אוליבר מוצא את עצמו בקרב הכי מאתגר שעמד בפניו עד כה, קרב שישאיר את המולטיוורס תלוי על בלימה. בעונת הסיום, אוליבר קווין נאלץ להתמודד עם המשמעות האמתית של היותו גיבור.

 

כנופיית המאיה 2 | מ-9/12, ימי שני | 22:45 | yesVOD, yes Action וב-STING TV

עונה חדשה לסדרת הבת של דרמת הפשע עטורת השבחים "ילדי האנרכיה" המתקיימת באותו יקום. הסדרה עוקבת אחר מועדון אופנוענים הנקרא "המאיה", מי שהיו אויביהם של ה"הריפרז" והפכו לבעלי בריתם.

במרכזה של הסדרה נמצא איזיקיאל "איז" רייס (ג'יי.די. פראדו, "רבולושן"), מתלמד בסניף המועדון בגבול קליפורניה / מקסיקו של "המאיה", בן מחונן למשפחה לטינית גאה שהחלום האמריקאי שלו נלקח בידי אלימות הקרטל.
כעת הצורך שלו בנקמה מוביל אותו לחיים שמעולם לא רצה, ולעולם לא יוכל לברוח מהם.

שמונה חודשים חלפו מאז שאנג'ל גילה שאיז סגר עסקה עם המינהל לאכיפת סמים והריב הגדול בין האחים שרק החמיר כשאיז החליט להישאר במועדון.

בעונה החדשה מערכת היחסים בין האחים עדיין עכורה אבל מידע חדש שאיז חולק עם אחיו, מגביר את העניין של אנג'ל ואולי יצליח לגשר על הפערים.
כנופיית המאיה צריכה לשפר את יחסי העבודה שלה עם כנופיית לוס אולוידאדוס ובמקביל מזייפים יחסים טובים עם התובע המחוזי לינקולן פוטר וצוותו.

 

פרוצות 3 | מ-18/12, ימי רביעי | 22:00 | yes London, yes Drama, yesVOD וב-STING TV

עונה חדשה לדרמה הבריטית התקופתית שמספרת את סיפורה של מרגרט וולס (סמנת'ה מורטון, "המתים המהלכים") המנהלת בית בושת בלונדון של המאה ה-18 ונאבקת לגדל את שתי בנותיה במשק הבית הכאוטי שלה. אל העונה החדשה מצטרף אלפי אלן (ת'יאון גרייג'וי "משחקי הכס") בתפקיד אייזק פינצ'ר.

העונה החדשה מתחילה שנה לאחר מאורעות סיום העונה הקודמת. אל העיר מגיעים סרסורים חדשים: האחים אייזק והאל פינצ'ר שהופכים לבעלים של "סרסנ'ס הד טברן".
בעוד שרלוט נאבקת בהשתלטות של האחים על בתי הבושת של לונדון, לוסי מנסה להרחיב את העסק בעצמה ומאחדת כוחות עם אליזבת הארווי ובנה פרדו, וביחד הם קונים ומייסדים

"Molly-House" – מקום מפגש לגברים הומוסקסואלים. בבדלם, לידיה קוויגלי ממשיכה לסבול מנטישת משפחתה ומהטיפול הניסויי שהיא עוברת בעצת רופאיה.

 

בועטות 2 | מ-17/12, ימי שלישי | 22:00 | yesVOD , yes Drama, וב-STING TV

עונה חדשה לדרמה הקומית האוסטרלית הכיפית שעוקבת אחר עלילותיהן של נשות שחקני קבוצת ה-footy הגדולה ביותר במלבורן, שנושאות בחובן סודות, בגידות, סקס ומזימות – כל מה שצריך בשביל גילטי פלז'ר אוסטרלי ממכר.

העונה החדשה מתחילה חצי שנה מסיום העונה הקודמת. פייג' חוזרת לעיר למסיבת יום ההולדת של דן, אבל מתעקשת שלא יחזרו אחד לשניה.
טראוויס יורש את מקומו של בראיין בתור מאמן הקבוצה וקייט מתמנה לוועד המנהל. לג'סי יש תינוקת והיא חיה עם ראסטי, קונור פוגש מישהי חדשה לאחר הפרידה מטליה ואל הקבוצה מצטרף שחקן חדש, ליאם, ומתברר שבת זוגו קנדל, מכורה לסמים.

 

מכושפות 2 | מ-3/12, ימי שלישי | 21:15 | yesVOD , yes Drama, וב-STING TV

עונה חדשה היוצרות של דרמת העל-טבעי האהובה, בחידוש צעיר ועכשווי המבוסס על סדרת המקור.

מל, מגי ומייסי, האחיות בעלות הכוחות העל טבעיים- מל יכולה לעצור את הזמן, מגי שומעת מחשבות של הסובבים אותה ולמייסי יש כוחות טלקיניזיס- הן מכשפות חזקות ומוכשרות שלקחו על עצמן את ייעודן ההיסטורי להגן על המין האנושי משדים המסתובבים בינינו ואשר אחד מהם הרג את אמא שלהן.

עם כוח-השלוש הן חזקות יותר יחד, ובעזרתו של הפרופסור הארי גרינווד, היועץ והמדריך שלהן, הן ילחמו בשדים, אפילו אם אינן יודעות באמת מול מה הן מתמודדות.

 

למה נשים רוצחות | מ-8/12, ימי ראשון | 21:15 | yesVOD , yes Drama, וב-STING TV

קומדיה שחורה מבית היוצר של מארק צ'רי ("עקרות בית נואשות").

הסדרה עוקבת אחר חייהן של שלוש נשים מפסדינה, החיות בשלושה עשורים שונים, כשכל אחת מהן מתמודדת עם חוסר נאמנות בנישואיה: בת' אן סטנטון (ג'ניפר גודווין, "עד עצם היום הזה") היא עקרת בית בשנות ה-60 המגלה שבעלה בוגד בה, סימון גרוב (לוסי לו, "אלמנטרי") היא אשת החברה הגבוהה בשנות ה- 80, גרושה פעמיים ונשואה לקרל.
היא מגלה שקרל הוא בעצם הומוסקסואל ופותחת ברומן עם בחור צעיר ממנה. טיילור הארדינג (קירבי הוול-בפטיסט, "להרוג את איב") היא עורכת הדין בשנת 2018 בנישואין פתוחים, שמערכת היחסים שלה עם בעלה עומדת במבחן כששניהם נמשכים לאותה אישה.

הסדרה בוחנת איך תפקידן של הנשים השתנה, אבל איך תגובתן לבגידה, לא השתנתה.

 

נפרדנו כך | מ-8/12, ימי ראשון | 22:00 | yesVOD , yes Drama, וב-STING TV

האנה דפו (ניקולה ווקר, "בלתי נשכח") היא עורכת דין מבריקה לענייני גירושין. יחד עם רות, אימה מטילת האימה ואחותה העקשנית נינה היא מטפלת בתיק חשוב שעוסק באנשים הכי עשירים ומפורסמים בלונדון.

בעקבות מריבה מרה האנה עוזבת את המשרד המשפחתי ומצטרפת למשרד עורכי דין מתחרה בו היא פוגשת באופן לא צפוי בבן זוגה מתקופת האוניברסיטה, האדם היחיד חוץ מבעלה, שהיא יכולה לדמיין איתו את חייה.
בדיוק כשאחותה הצעירה של האנה עומדת להינשא, אביהן המנוכר חוזר אחרי 30 שנה.

האיבה האיומה בינו לבין רות שבה ומרימה את ראשה העכור ומשפחת דפו נאלצת להתעמת עם עברם השבור – והאנה מתחילה להטיל ספק גם בנישואיה.
כעורכת דין האנה משיגה תמיד את מה שהיא רוצה עבור לקוחותיה, אך האם תוכל לקבל מה שהיא רוצה עבור עצמה?

עם דבורה פינדלי ("הגברת בקרוואן"), אנבל סקולי ("כמעט אנושיים"), סטיבן מנגן ("אפיזודס"), אנתוני הייד ("באפי", "הממלכה הקטנה").

 

חדר 104 | מ-4/12, ימי רביעי | 23:30 | yesVOD , yes EDGE, וב-STING TV

האנתולוגיה של האחים ג'יי ומארק דופלאס ("כולנו יחד", "הליגה") עבור HBO, חוזרת בעונה חדשה.

הסדרה מאפשרת הצצה לחדר אחד במוטל אמריקאי ממוצע ובוחנת את סיפוריהן של הדמויות שעוברות בחדר בכל לילה נתון. הסדרה מקבלת בברכה את הרעיון שכל דבר בנאלי יכול להפוך למעניין אם עוצרים ובוחנים אותו לעומק, ולכן כל אחד מפרקי הסדרה מספר סיפור אחר כשפרט לחדר עצמו שנשאר אותו דבר – הטון, העלילה, הדמויות ואפילו תקופת הזמן – משתנים וכך גם הז'אנרים: לפעמים זו סדרת דרמה, לפעמים קומדיה ולפעמים מותחן אימה.

בין הסיפורים בעונה החדשה: אדם המחפש מרפא למחלת העור הכרונית ממנה הוא סובל, בעליה של חיה אקזוטית מנסה למכור אותה, אחים מנוכרים מתאחדים כדי לבצע השקעה ייחודית ועוד.

העונה מלאה בטוויסטים והפתעות ומציעה גילויים חדשים בין כל פרק לזה שאחריו כשהיא מספרת את סיפוריהם של האנשים הרגילים המתאווים למגע וקשר עם אנשים אחרים, כולם באותו חדר.

 

טקס מיס יוניברס 2019 | ב-9/12, יום שני | 02:00 | yes Drama, ולמחרת ב-yesVOD וב-STING TV

גם השנה yes תשדר בשידור ישיר את טקס מיס יוניברס היישר מאטלנטה.

בטקס ישתתפו מלכות יופי מ-93 מדינות ברחבי הגלובוס וינחה אותו הקומיקאי סטיב הרווי שזו לו השנה החמישית ברצף להנחות את הטקס.

את ישראל מייצגת השנה מלכת היופי סלע שרלין בת 23 מבית יצחק.
סלע, תלמידה מצטיינת וספורטאית מחוננת, רכבה בעבר על סוסים והתאמנה כטריאתלוניסטית עד לאחרונה. היא שירתה כלוחמת בצבא ביחידה מסווגת לאחר שעזבה את קורס הטיס אליו התקבלה וכיום מרצה ומדגמנת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *