האנטומיה של גריי: החתך הראשון הוא העמוק ביותר

השבוע ב"האנטומיה של גריי" קיבלנו הצצה לאהבות הראשונות של הרופאים הלוהטים. סנונית ליס צפתה וחזרה לתקופת התיכון. זהירות, ספוילרים!

"החתך הראשון הוא העמוק ביותר", שר קט סטיבנס (כשעוד קרא לעצמו כך), ו – פרט טריוויה קטן – כך נקרא הפרק השני של "האנטומיה של גריי". בחדר הניתוח המשפט הזה כנראה לא נכון. שם צריך להתחיל בחיתוך עדין של העור ורק אחר כך להעמיק. אבל בכל הקשור לענייני הלב שמחוץ לחדר הניתוח, אולי יש במשפט הזה משהו. האהבה הראשונות, גם אם הן הכי לא מתאימות, חסרות סיכוי וקיימות בעיקר בראש שלנו, פוגשות אותנו כשאנחנו עדיין חשופים. כל מבט הוא היחידי שהתקיים אי פעם, כל נשיקה מגלמת בתוכה את כל הנשיקות כולן.

בפרק השבוע של האנטומיה של גריי, שהיה חמוד באופן ראוי לציון, קיבלנו הצצה לאהבות הראשונות של הרופאים הלוהטים, אותן אהבות שיצרו את הדפוסים שמלווים אותם מאז: לנערה הראשונה שברחה מאלכס, לנער הראשון שג'ו נמלטה מפניו ולגיק הראשון שמאגי הקריפה. נתקלנו גם בהתמודדות עם ההתפכחות מאותה אהבה ראשונה – מרדית' משלמת על שברון הלב שגרמה אמה לחברתה הטובה לפני עשרות שנים, אפריל מנסה לאסוף את שברי אהבתה לבורא עולם בעזרת סקס מזדמן.

מה שקט סטיבנס לא סיפר והפרק הזה דווקא הטיב לתאר, הוא שעם כל הכבוד לאהבות הראשונות שמתועדות לעייפה בתרבות הפופ, מי שראויות לכבוד האמיתי הן האהבות האחרונות – אלה שמגיעות אחרי שראינו דבר או שניים, כשאנחנו כבר לא מתרגשים מכל מחווה ריקה ושוברות את כל הדפוסים. הן לא יוצרות את החתך העמוק ביותר, אלא מנחמות עליו, מניחות עליו יד חומלת ותופרות אותו.

ד"ר של כבוד: קורסיק, שחשף מה מסתתר מאחורי החזות הצינית שלו, ואגב כך חשף גם עוד כמה חלקי גוף כשלבש את החלוק של אפריל. האם יש מצב ששיחת הנפש שלו עם אפריל תהפוך לקשר מתמשך?

האנטומיה של גריי: החתך הראשון הוא העמוק ביותר

טוויסט השבוע: סצינת הסיום המרגשת של ג'ו ואלכס, למרות שקצת לא קניתי את זה שג'ו לא חשבה על הקשר עם אלכס כששלחה את טפסי המועמדות.

תזעיקו רופא ל… מאגי וג'קסון. או יותר נכון לוובר ולקת'רין כשהם יגלו על הדייט של הילדים שלהם, שהם במקרה גם אחים חורגים.

האנטומיה של גריי: החתך הראשון הוא העמוק ביותר

מכת החשמל של השבוע: אמיליה ואואן מוצאים תחליף ראוי לטקילה. זה הולך לכיוון קאמבק? כי אני בעד.

ציטוט השבוע שלנו:

"Scarred hearts don't heal, but overtime the scars can change. They can become smoother, softer, and some scars can even fade away." ~ Meredith Grey

 "לבבות מצולקים לא מחלימים, אבל עם הזמן, הצלקות יכולות להשתנות. הן יכולות להפוך לחלקות ולרכות יותר, ויש צלקות שיכולות אפילו להיעלם." – מרדית' גריי.

"האנטומיה של גריי 14" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *