"כדברא": תכירו את אור גרוס!

היא חלמה להיות כוכבת, היתה מ"כית קשוחה בצבא ועכשיו היא "המצחיקולה של הקיבוץ", האשה שמאחורי ליבי נחשפת!

yes

התחלת הקסם – מאז מתמיד, וכנראה שלתמיד, משחק הוא התרפיה שלי. דרך של הבעת רגש בכל צורה שתבחר, רק אתה, הטקסט והפרטנרים שלך. כבר בכיתה ד׳ שיגעתי את הוריי שידאגו לחוג משחק שיתאים לגילי, ומשם היישר (כמעט) למגמת תיאטרון בתיכון.

רגע מכושף – בחלק משירותי הצבאי שירתתי כמ״כית (מפקדת כיתת טירונים) ובמהלך שבוע שטח בין מטווח למטווח, קיבלתי טלפון מעניין שזימן אותי לאודישן לסדרה. יום לפני השחרור שלי נודע לי שהתקבלתי לתפקיד הקסום שעונה לשם ״ליבי״. אחחח, איזו מתנה!🙂

בפעם האחרונה❤

A post shared by Or Gross (@orgross) on


קסם של בחורה – בארבע מילים-  המשוגעת הכי נורמלית שנכתבה. ליבי היא ה״מצחיקולה״ של הקיבוץ, דמות שפועלת מתוך רגש וכנות שלפעמים מתבטאת בחוסר טאקט משווע. היא עובדת ב״אופננה״, חנות בגדים יד שניה, ובגדול, ליבי ואופננה הן האוזן הקשבת של החבורה. חברה הטוב ביותר הוא הולוג (וידאו בלוג) שלה, שבאמצעותו היא דואגת לשתף כל צעד במהלך חייה ובחיי חבריה לקיבוץ (ולא, אין דבר שיחמוק ממקל הסלפי שלה, חולת ג׳וסי!). ליבי היא דמות שהולכת אחרי האמת שלה ולא מתעסקת במה הסובבים אותה חושבים עליה. בקיצור, דמות שכל כולה אהבה אחת גדולה!

צהריים טובים, #כדברא 🎥🔮 @yestv @nicktvisrael @kadabra_tv

A post shared by Or Gross (@orgross) on

קסם מאחורי הקלעים – במהלך אחת מסצינות הקיבוץ בו צולמה הסדרה, הגיעו חבורת ילדים מקייטנה שהתרחשה באיזור וצפו בנו מהצד. החיוכים שקיבלנו בין הטייקים עשו את העבודה! לא הייתה חוויה מרגשת מזו.

השראה קסומה – מבחינת סדרות, אני מתחברת לכל סוג ובעיקר לאלו שגורמות לי להתגלגל מצחוק, בתור ילדה הייתי מחכה כל יום ל״דרייק וג׳וש״ ו״זואי 101״. היום נותרתי עם ״חברים״ ו״מופע שנות השבעים״ שאותן לנצח אדקלם בעל פה. בקולנוע תתפסו אותי לרוב בסרטי אימה/סרטים שמבוססים על סיפור אמיתי.

"כדברא", ימי א'-ד', 15:40 בערוץ ניקולודיאון וב-yesVOD

תגיות:

תגובות

תגובה אחת ל“"כדברא": תכירו את אור גרוס!

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *