ראש גדול – הרגעים המעולים של השבוע

רגע לפני שבוע חדש של "ראש גדול", בואו להיזכר איתנו ברגעים ה-מ-ע-ו-ל-י-ם האחרונים של תלמידי אביבים. רק אל תנשנשו "טראח" בזמן הצפייה!

yes

עברנו את פסח ואת יום העצמאות, אבל בתיכון אביבים אין חופש מהדרמות. הקרבות לא מתרחשים ברחבה של מכון ה-WWE של שחר, ו"טראח" זה ממש לא רק החטיף עם השם הכי גרוע (אבל באמת) בהיסטוריה. רגע לפני שבוע חדש וסוער של "ראש גדול", בואו להיזכר איתנו בכמה מהרגעים הגדולים של השבועות האחרונים:

דיתי ואיתי מנסים לסחוט את עידו: עידו סוף סוף הבין שהוא לא יכול להיות חבר של מוריה – וגם להוביל מחתרת נגד החברה המשפחתית שלה. הוא פורש מהמחתרת וזה לא מוצא חן בעיני איתי ודיתי. הם מנסים לסחוט אותו, אבל הם שכחו שיש להם עסק עם בחור מתוחכם. למזלו של עידו, חברי הרדיו שלו נחלצו לעזרתו והרסו את התכנית הזדונית של דיתי ושל איתי.

מוריה שומעת את האמת על טראח: מוטי מוסקט נמצא עמוק בין הפטיש לסדן. מצד אחד, הוא רוצה לעשות את הדבר הנכון ומצד שני – אחיו הערמומי מאיים עליו. מוריה שומעת את שיחת הטלפון המתפתלת שלו עם אחיו ומתחילה להבין שמשהו לא בסדר. יש מצב שהיא תציל את ילדי ישראל מהחטיף המסרטן?!

תכלת מסתבכת: תכלת מגלה שאמה חתמה על טפסי ויתור הסודיות במקומה ועוזבת את הבית. היא באה, כרגיל, לישון אצל עידו שמנסה להבהיר לה שעכשיו שיש לו חברה, זה לא ממש מתאים שתכלת תישן איתו בחדר כאילו שהם בכיתה ג'. בסופו של דבר עידו (כרגיל) לא עומד בפני תכלת ומסכים לה להישאר. איכשהו, זה גורם למוריה להתאהב בו אפילו יותר. אין ספק שלבחור יש כשרון מיוחד להחלץ ממצבים שנראים חסרי מוצא.

אח של יסמין מכסח את גילי: יסמין בחושיה המחודדים מבינה (ובצדק) שלגילי ממש לא נגמר מאמילי ונפרדת ממנו, למרות שהוא טוען שהוא אוהב אותה. אחיה שעדיין לא סלח לגילי על שכיסח אותו בזירה, קולט שיסמין מבואסת ומחליט לנקום על כך בגילי. הוא מצטייד בכמה חברים – ויחד הם מוכיחים לגילי ש"טראח" זה לא רק שם של חטיף. מה יעלה בגורלו של גילי? נגלה בקרוב!

 

אלחנן הולך ליום כיף עם אימוש: מורים – אי אפשר איתם, אבל בלעדיהם אלחנן צריך ללמד את כל המקצועות לבד וזה לא ממש עובד. אז אלחנן החזיר לבית הספר את המורים החולים, שגרמו לנו לחשוב שאנחנו צופים בטעות בפרק של תאג"ד, ולקח את אימוש ליום כיף. בהצלחה בפילאטיס. 

A post shared by yes kidZ (@yes_kidz) on

"ראש גדול" – א'-ד' ב-15:00 ב-yesKidZ וב-yesVOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *