תאג"ד – השאלות הפתוחות

רותם באמת איננה? בן-לולו ימלא את קיסריה? מי נתן את הפקודה לניסוי הסארין? רגע אחרי סוף המסלול של תאג"ד, מתן ציוני מציג את השאלות שנותרו פתוחות. הצטרפו לתחקיר!

האם רותם באמת לא תמשיך איתנו לעונה השנייה? מתי בן–לולו מופיע בקיסריה וכמה ילדים יש לנועם פולצ'ק ברחבי השומרון? פרק הסיום של הסדרה חשף בפנינו פרטים רבים בנוגע לסיפור המרכזי של הניסוי שנערך בחיילי הפלס"ר, אך מנגד הותיר אותנו עם שלל שאלות שנותרו ללא מענה.

דניאל ורותם – הסוף או ההתחלה? אין ספק שמדובר בשאלה הראשונה שעולה לאחר הצפייה בפרק הסיום. דווקא לאחר שרותם סיפרה לדניאל את האמת ונראה שסוף סוף התגברו על הכל והקשר ביניהם חוזר למקום שממנו הפסיק, הגיע פיצוץ המכונית שהותיר את רותם בידיו של דניאל, בין חיים למוות. האם הסדרה תיפרד מהשחקנית הראשית שלה? או שקולות המסוק בסיום הפרק משאירים מקום לתקווה עבור הפראמדיקית היפהפייה? אנחנו נתפלל לשלומה עד לעונה הבאה.

קריר לכם הערב? אחרי שתיראו את זה יהיה לכם חםםםםםם!!! 💏🌡🔥 @tomerkappon @daniel.gal_87

A video posted by תאג״ד – העמוד הרשמי (@taagad) on

פולצ'ק- חובש ואבא? איזה גבר כובש הוא החובש הדתי מתאג"ד 33. הקסם של פולצ'ק עבד שעות נוספות בסדרה, למרות נטייתו לביצועים "סטייל אל באנדי" על המזרון הצה"לי. לאחר שאושר ייסרה אותו בתחילת הסדרה בטענת שווא ששניהם מצפים לילד, האם פולצ'ק צריך לחשוש כעת מהאקסית הפירומנית של אברי? רעות אמרה מספר פעמים לאברי שהיא רוצה ילד והכריזה שהיא מבייצת לפני שנכבשה בקסמיו של פולצ'ק. בסך הכל יהיה קשה להאשים אותה – כי מי לא ירצה גנים כאלה משובחים לדור העתיד שלו?

din-15

מי נתן את ההוראה? בפרק הסיום ראינו את שניידר הנוכל נעצר ע"י המשטרה הצבאית, רגע לפני שהוא עוזב את הארץ לבדו. ידידיה היצור הנאלח סיים גם הוא את העונה באזיקים (מינוס אצבע וחצי), אבל האם רק שניהם ידעו על הניסוי בסארין? נדמה שזהבי המג"ד לא היה בסוד העניינים, אבל האם אנחנו יכולים לצפות לעצורים נוספים? והאם אלכס ומשפחתו ייתפסו גם כן ויעמדו לדין?

1

למה רבו דניאל ואיתן? במאבק בין דניאל לאיתן במקלחות קיבלנו רמז עבה בנוגע לעזיבתו של דניאל את הפלס"ר. דניאל האשים את איתן בכך שטייח ושיקר להוריו של החייל שנהרג, לטענת דניאל, מאש כוחותינו. איתן תירץ את מעשיו בכך שהוא התחשב בהוריו של החייל. האם זוהי הסיבה לפיצוץ הראשון מבין רבים בין דניאל לאיתן? מה באמת קרה שם? האם בעקבות הפרשה הזו החליט דניאל לפרוש ולהגיע לתאג"ד?

ניסים ויתר על אורלי לתמיד? ניסים הרס"ר עדיין לא מצא את אורלי פרלמן, אהובתו משכבר הימים. עם כל מה שקרה בסוף העונה, נדמה ששכחנו שניסים הרס"ר נשאר עם לב שבור ותחושת החמצה, בטח אחרי התעלול של טטרו. ניסים אמנם רס"ר צבאי וככזה – כלל החיילים תמיד ישמחו לראות אותו סובל, אבל נדמה שהרס"ר הגדודי הפך אנושי וחביב יותר ככל שהתקדמה הסדרה ולכן נאחל גם לו שימצא את האהבה מהעבר.

לפעמים, להיות רופא, זה ג'וב ששווה ל@#$%&% קבלו הצצה לפרק #תאגד של הערב @kobifarag

A video posted by תאג״ד – העמוד הרשמי (@taagad) on

אלכס – טוב או רע? עד לפרק האחרון חשבנו שאלכס הוא הקורבן הראשון בפרשת הפלס"ר וכי נגרם לו עוול גדול בהדחתו מהגדוד. כעת, לאחר ששמענו את כל הסיפור מהצד שלו, קשה לקבוע אם הוא נקלע לסיטואציה על לא עוול בכפו, האם הוא אשם בדיוק כמו כל השאר. מה שבטוח, דניאל לא קיבל את הסבריו של מפקדו לשעבר ונדמה שגם מרבית צופי הסדרה.

מזהים?

A video posted by תאג״ד – העמוד הרשמי (@taagad) on

בן-לולו ימלא את קיסריה? אחד הכוכבים הגדולים של העונה, אם לא הגדול ביותר, היה עידן בן- לולו (אור אדרי) נהג האמבולנס של התאג"ד. הוא אמנם היה על תקן החייל הבעייתי (שגם "דפק נפקדות") אבל הפך לדמות האהובה ביותר מכלל החובשים. נדמה שכולם נשבו בקסם של בן-לולו, ולאחר הפריצה המוזיקלית שלו בסדרה (ועם מיליון וחצי צפיות יו-טיוב בחיים האמיתיים), אפשר רק לדמיין לאן יגיע הזמיר מהתאג"ד בעונה הבאה.

הרומן בין ליה ואוריין יימשך? אחד הסיפורים הלוהטים ביותר שהיו העונה בסדרה היה הקשר הסוער בין ליה החובשת ואוריאן התצפיתנית, שידע עליות, מורדות והמון תשוקה. ליה חששה בהתחלה ששאר הצוות יגלה שהיא במערכת יחסים לסבית, אך לאחר ריב קולני במקלחות – כל הגדוד כבר ידע עליהן. אחרי שהתמודדו עם עוד מהמורה (ועוד כיבוש של "המלך דניאל") נדמה שהשתיים מוכנות להמשיך הלאה בקשר.

דקל וטטרו ימצאו אהבה? לדניאל יש את רותם. לליה יש את אוריאן. לבן לולו הייתה את אמירה ועכשיו את אגם הטבחית, פולצ'ק היה עם אושר ורעות, אפילו פרטוק במערכת יחסים עם דנה מש"קית החינוך – ומה עם הצמד דקל את טטרו? שירלי לא מסוגלת להיות עם דקל, שמזכיר לה אירוע טראומתי וטטרו התאהב ושילם על כך ביוקר. נדמה שכולם מוצאים אהבה חוץ מהצמד חסר הפז"ם. האם בעקבות הסיכול ההרואי של חטיפת חייל והופעתם בטלוויזיה, ישתנה המזל של השניים?

%d7%93%d7%a7%d7%9c-%d7%95%d7%98%d7%98%d7%a8%d7%95-%d7%9e%d7%a6%d7%98%d7%99%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%9d

נדמה שיש עוד הרבה שאלות שנותרו ללא מענה: האם יש חיילת בגדוד שלא שכבה עם דניאל? האם רונה רק דואגת לזהבי המג"ד או שהיא בעצם מאוהבת בו? האם אברי יצליח לשקם את הנישואים עם אשתו? האם חיילי הפלס"ר יסבלו מתופעות לוואי מהניסוי והאם מתישהו ייגמרו הערגליות בשק"ם?
תשובות לכל השאלות רק בעונה הבאה.

ועוד אז – כל הפרקים של "תאג"ד מחכים לכם ב-yesVOD

אילו שאלות פתוחות מעסיקות אתכם – ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי

תגיות:

תגובות