10 סיבות שבגללן אנחנו אוהבים את "משפחה מודרנית"

רגע לפני עליית העונה השביעית של הקומדיה הכי מצליחה על המסך (שבת, 19:05, yesComedy), הנה תזכורת (שאתם לא באמת צריכים) לכל הסיבות שיש לאהוב אותה

1. בגלל הילדים – בהיסטוריה של הטלוויזיה לא חסרות סדרות משפחה מז'אנרים שונים, אבל אוסף כזה משובח של ילדים-שחקנים קומיים לא ראינו מאז "בית קטן בערבה". וכמובן שלילי משאירה את כולם לאכול אבק.

2. בגלל חוסר המודעות – סוד הקסם של הסדרה הוא המכשולים האישיים שהדמויות מציבות לעצמן, שהם כמעט תמיד תוצאה ישירה של חוסר המודעות העצמית שלהן. הם אף פעם לא מכירים במגבלות שלהם או בפסיכוזות שלהם, והתוצאה לנצח קורעת.

3. בגלל שמדובר בקאסט של גאונים קומיים – מהקטנים עד הגדולים. הם פשוט אדירים. אפילו מחוץ לגבולות הסדרה. תראו למשל את המערכון הזה שהם צילמו לטקס פרסי האמי ב-2012.

4. בגלל שזו קומדיה של טעויות – לא משנה מה יקרה, תמיד אפשר להמר על כך שמישהו לא יבין משהו (ולא תמיד מדובר בגלוריה) והעניינים יסתבכו. על זה, אם אנחנו לא טועים, נבנה הרעיון של קומדיה. ולמרות שראינו כבר שש עונות של זה, הנוסחה עובדת בכל פעם מחדש.

via GIPHY

5. בגלל אל בנדי – ה-אל בנדי! איך אפשר שלא לאהוב סדרה שהוא מככב בה?

6. בגלל סופיה ורגרה – במלה אחת: ג'ייייייי!!!!!!!

7. בגלל הנוירוזה – אנחנו לא רוצים לומר קלייר, למרות שזה די ברור מאליו. אבל ייאמר לזכותה שגם למיטש לא חסר. זה כנראה משהו בגנים.

8. בגלל קמרון – נו, בחייאת. אנחנו לא צריכים להסביר, נכון?

9. בגלל שהיא לא מתאמצת, היא פשוט מצחיקה – היא הצליחה לפענח את הקוד שכל כך הרבה סדרות לפניה כשלו בו: להיות מצחיקה מעצם היותה, ולהמציא את הגלגל מחדש. לא סתם היא זכתה בכל פרס אפשרי, ולא סתם אנחנו חוזרים אליה בכל פעם מחדש. רק שמישהו יסביר לנו כבר למי הם נותנים את כל הטסטמוניאלס האלה כל הזמן.

10. בגלל שלמרות הכל, היא מרגשת – גם כשנדמה שהם עומדים למלוק זה את ראשו של זה, בסוף הם תמיד נזכרים שהם בעצם משפחה אוהבת, ולא נשקר שכבר יצא לנו להזיל דמעה או שתיים בגללם.

"משפחה מודרנית", עונה 7 החל מ-7.11, ימי שבת ב-19:05, yes Comedy

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של הערוץ!

תגובות

תגובה אחת ל“10 סיבות שבגללן אנחנו אוהבים את "משפחה מודרנית"

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *