11 עורכי הדין הגדולים של הטלוויזיה

אמיצים, מושחתים, פרועים – לקראת עלייתה של "הטובות לקרב", הספין אוף של "האשה הטובה" עם דיאן לוקהארט (21.2, yesDrama), קבלו את עורכי הדין הכי גדולים שידע המסך הקטן

1. סול גודמן – מבט השה התמים, המצפון החמקמק, המאבק התמידי בין האנוכיות המתפרצת לחששות המתגברים – עורך הדין הנכלולי שלמדנו לחבב ב"שובר שורות", הפך לדמות מורכבת, מרתקת ויוצאת דופן בספין אוף המשובח. אם הייתי בצרה, הייתי רוצה את המספר שלו בחיוג מהיר.

via GIPHY

2. רמפול – הסניגור האולטימטיבי, גיבור הסדרה הבריטית האגדית שנשאה את שמו, האיש שתמיד ניצב, חמוש בתובנות ציניות והומור סרקסטי, כנגד המערכת המייאשת. אין אדם, תובע או שופט, שהפחיד אותו, חוץ מהאשה…

3. רייק – האוסטרלי הנכלולי, שאין כמעט עבירה בספר שלא ביצע בעצמו, איש חסר מצפון, אבל עם לב ענק, שיודע לתמרן את המערכת בזכות קסם אישי, מוסר גמיש והמון המון מזל.

4. דיאן לוקהרט – לא סתם היא קיבלה סדרה משלה. אלישיה היתה אולי הגיבורה הראשית, אבל אין ספק שעורכת הדין הכי קשוחה, אמיצה ומבריקה – היתה דיאן. מתחת לכסות הליברלית שלה, מסתתר לב ששואף קודם כל לנצח.

5. ארני בקר – האיש שהמציא את דמות עורך הדין הנכלולי ב"פרקליטי ל.א", הסדרה שבראה למעשה את הז'אנר והציגה על המסך את עולמם המרתק של עורכי הדין. בקר הנכלולי היה הטיפוס שגרם לבדיחות קרש על עורכי דין להישמע אמיתיות. מצד שני, עדיף שהוא יהיה עורך הדין שלך מאשר של יריבך.

6. פרי מייסון – הסבא של עולם. עורך הדין המבריק שכבר שבנות החמישים לא היסס לצאת מגדרו למען לקוחותיו, שהיו כמובן חפים מפשע. אב הטיפוס של על עורכי הדין (הטובים) שיבואו אחריו.

7. מוריס לוי – כשגומרים את חמשת העונות של "הסמויה", נותרים עם תחושה, לא הכי נעימה ,שבין שלל סוחרי הסמים, הפוליטקאים המושחתים והנרקומנים – הנבלה הגדולה מכולם הוא עורך הדין.

8. ג'ק מק'וי – התובע האולטימטיבי. קשוח, אמיץ, אבל עם לב רגיש וגדול מאחורה. במשך 16 שנים הוא תבע את הפושעים הכי קשוחים בניו יורק, ולא פחד מאף אחד.

9. פט יוז – הגיבורה הראשית של "דמג'ס", עורכת דין מבריקה, שלא בוחלת בדבר כדי להשיג את המטרות שלה, ומשלמת מחיר כבד בחייה האישיים, בגילומה המבריק של גלן קלוז.

10. דן פילדינג – עורך הדין השרמנטי, חסר המצפון, שכיכב בסדרה הנפלאה "בית דין לילי", והביא למסך טונות של כריזמת אייטיז, שנראית היום משונה במיוחד.

11. ג'ון קייג' – עורך הדין הביזארי, החנון האולטימטיבי, הגיק המושלם והאיש הכי מוזר (במשרד שבו היתה גם אלי מקביל!), שידע, איכשהו, בכל זאת, להסתדר עם כולם, וכמעט תמיד, לנצח.

"הטובות לקרב", מה-21.2, yesDrama וב-yesVOD

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *