7 סיבות שבזכותן אהבנו את "הטובות לקרב"

הספין אוף של "האישה הטובה" מסיים עונת בכורה משובחת. אלישה? תזכירו לנו מי זו?

1. בזכות דיאן – אחרי ששיחקה כינור שני במשך שנים, קיבלה כריסטין ברנסקי הזדמנות אדירה, להוביל סדרה בזכות עצמה. היא טרפה אותה בענק, והציגה יכולות משחק משובחות, שהצדיקו את הצ'אנס המפתיע. באמצע שנות ה-60 לחייה, היא הפכה לכוכבת ראשית, והשתלטה על המשימה באצילות ובקלילות.

via GIPHY

2. בגלל מריסיה – ההחלטה להשאיר בסדרת ההמשך את בתו של איליי גולד, התבררה כמבריקה. בניגוד לדמותו האדירה של אביה, שנשחקה לאורך השנים, לדמות שלה יש עוד המון בשר. הטירוף והחינניות שלה הופכים כל רגע שלה על המסך, לתענוג צרוף.

3. בגלל הופעות האורח – אחת החוזקות של "האשה הטובה" היו דמויות המשנה שחזרו אחת לתקופה. העובדה שחלק גדול מהן חזר לבקר איתנו (קולין סוויני הנהדר ואליזבת טנסיוני למשל), יצרה תחושה של נוסטלגיה חמימה. אם יש מצב לקבל את מייקל ג'יי פוקס בעונה הבאה, זה יהיה מושלם.

4. בגלל ההומור העצמי – בתור סדרה עם אג'נדה ליברלית די ברורה, ההתמודדות עם עידן טראמפ הייתה עלולה ליצור תחושה של הטפה צדקנית. היוצרים לא ברחו מהסוגיה, והשכילו להתמודד איתה היטב, ולהפנות לא מעט חיצים לסביבתם האידאולוגית.

via GIPHY

5. בגלל הרלבנטיות – כמו בסדרת המקור, גם הפעם השכילו יוצרי הסדרה להעלות לדיונים שלל סוגיות מרתקות – שנמצאות במוקד השיח הציבורי ולהציג, בלי לחפור יותר מדי, את הדילמות שכרוכות בהן.

via GIPHY

6. בגלל התמצות – סדרת המקור כללה הרבה יותר מדי פרקים לעונה, והיו בה לא מעט חלקים שנסחבו ונמרחו. הקיצור ל-10 פרקים יצר עונה ממוקדת, דחוסה ונטולת רגעים מתים.

via GIPHY

7. בגלל אלישיה  – כי היא באמת כבר היתה בלי נסבלת.

"האשה הטובה", כל הפרקים מחכים לכם ב-yesBinge. ניפגש בעונה השניה

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *