8 דברים שאנחנו אוהבים אצל הבריטים

הם שנונים, סרקסטיים, אלגנטיים ויש להם את סדרות הטלוויזיה הטובות ביותר – לרגל ההשקה של ספריית yesLondon ב-yesVOD קבלו את כל הסיבות שבגללן אנחנו מתים על האומה הבריטית

1. המבטא – לצרפתים ולספרדים יש מבטא חמוד, גם לאוסטרלים. אבל אין מה לעשות, לא יקום ולא יהיה מתחרה למבטא הבריטי. הוא אוטומטית מתקשר לנו לאינטליגנציה, שנינות ותחכום. זה גם יכול להיות מאוד סקסי, אפילו שלפעמים ממש קשה להבין אותו.

2. משפחת המלוכה – אמנם המלכה והנסיך צ'רלס קצת מזכירים מלפפונים חמוצים, אבל תגידו לנו אתם, איפה בעולם תמצאו משפחה פוטוגנית כל כך כמו זו שכוללת את הנסיך וויליאם והדוכסית קייט? ובמיוחד עכשיו, כשיש להם את שני הילדים המתוקים האלה. וזה בלי להזכיר את הנסיך הארי השובב. יש שם הכל – יוקרה, שושלת משפחתית ענפה, אטרקטיביות ודם כחול. לא צריכים כלום חוץ מזה.

3. ההומור – הם שמים את ה-ס' בסרקזם ומספיק להציץ על קומיקאים בריטיים כמו ריקי ג'רוויס כדי להיווכח. בזמן שרוב הקומיקאים האמריקאיים עדיין עסוקים בסלפסטיק ושאר קשקושים, הבריטיים יודעים לעמוד מהצד, לגחך באלגנטיות ולזרוק איזה פאנץ' שנון.

4. המוזיקה – כמה מגדולי המוזיקאים של העשורים האחרונים הם ייצוא מוצלח במיוחד של הממלכה הבריטית – מדיוויד בואי ואיימי וויינהאוס המנוחים, דרך הביטלס והרולינג סטונס וכמובן אדל. את ג'סטין ביבר האמריקאים עדיין יכולים לנכס לעצמם.

5. הקללות – הבריטים אמנם נראים מנומסים ואלגנטיים, אבל האמת היא שהם אנשים שמאוד נהנים לנבל את הפה, ויש להם בלקסיקון כמה קללות עסיסיות שכיף מאוד להגיד, למשהו Bloody hell ו- Arse.

6. התה – במיוחד עכשיו, כשקר וגשום בחוץ, חייבים להודות לבריטים על הרעיון הזה של לשתות מים רותחים בכל מיני טעמים וצורות, שהם לקחו מההודים, אבל היו מספיק מנומסים כדי להמציא שעה מיוחדת ביום רק בשבילו.

7. הקיבולת – לא יודעים אם סיפרו לכם, אבל הבריטיים הם אומה שאוהבת לשתות, והרבה. חסידים נלהבים של האפי הוואר וכמה שיותר בירות. והכי מגניב – הם עדיין קוראים לברים שלהם PUB.

8 וכמובן הטלוויזיה – זו עובדה ידועה וברורה – הבריטים יודעים לייצר טלוויזיה משובחת במיוחד, עם רמות משחק פנטסטיות. "אני קלאודיוס", "מישהו מטפל בך", "כן אדוני השר",  "דוקטור הו", "הפתן השחור", "מיסטר בין", "רגליים קרות", "המשרד", "שרלוק" – ועוד ועוד ועוד

חדש: קטיגוריית yesLondon עם שלל סדרות בריטיות משובחות מחכה לכם עכשיו ב-yesVOD

תגיות:

תגובות

תגובה אחת ל“8 דברים שאנחנו אוהבים אצל הבריטים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *