8 דברים שלא ידעתם על וונטוורת' מילר

הוא שר נהדר, כותב תסריטים, ויש לו תואר מפרינסטון – הכוכב הגדול של "נמלטים", שחוזרת ב-5.4, הוא טיפוס יוצא דופן

1. רקע מגוון – אמו היא מורה לחינוך מיוחד, אביו הוא מורה ועורך דין. משפחתו מגיעה במקור מאפריקה, ג'מייקה, אנגליה, גרמניה ושבט הצ'ירוקי האינדיאני. אפילו קצת מוצא יהודי יש שם, בערבוביה הזאת. הוא נולד באנגליה – ומחזיק הן באזרחות אמריקאית והן באזרחות בריטית.

via GIPHY

2. השכלה גבוהה – יש לו תואר בספרות אנגלית מאוניברסיטת פרינסטון היוקרתית. בזמן לימודיו בפרינסטון הוא לקח חלק במקהלת א-קפלה.

3. חוטא בכתיבה – הוא לא רק שחקן, אלא גם תסריטאי ואחראי לתסריטים של שני סרטים: "סטוקר" מ-2013 ו"חדר האכזבות" מ-2016. את התסריט הזה הוא הגיש תחת השם הבדוי טד פולק, כדי שלא יירכש בזכות היותו כוכב מוכר.

4. מגוון תפקידים – הופעתו הטלוויזיונית הראשונה הייתה תפקיד קצר בסדרת הקאלט "באפי ציידת הערפדים". הוא גילם את גייג' פטרונזי, סטודנט שהופך למפלצת ים. הוא גם הופיע בשני קליפים של מאריה קארי: It’s Like That ו-We Belong Together. תפקידו הראשי הראשון היה ב-2003, כאשר שיחק במיני-סדרה בשם Dinotopia ברשת ABC. הוא גם משחק בסדרות The Flash ו-Legends of Tomorrow.

5. חשיפה אישית – הוא יצא מהארון באוגוסט 2013. עד אז לא דיבר על נטייתו המינית או הכחיש אותה (למשל בראיון שנתן ב-2007 למגזין InStyle). לאחר יציאתו מהארון אף גילה שבשנות נעוריו ניסה להתאבד מספר פעמים בשל משבר הזהות המינית שעבר.

6. נטייה לעיטושים – הוא אלרגי לחתולים, כלבים ומאכלים מסוימים.

via GIPHY

7. עבודה קשה – את הקעקועים המופיעים על גופו כגיבור "נמלטים" צריכה המאפרת להכין בכל פעם במשך 4 שעות עבודה.

via GIPHY

8. ת'כלס – ב-2007 בחר אותו המגזין People כאחד מ-100 האנשים היפים בעולם

úîåðåú äñãøä: ðîìèéí òåðä 1 (2005-2006) *** Local Caption *** ðîìèéí1 ðîìèéíòåðä1 ðîìèéíò1ô0 Copyright Artwork © 2005-2006 Fox and its related entities. All rights reserved. Photographs © 2005-2006 Fox and its related entities. All rights reserved. Motion Picture © 2005-2006 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.

"נמלטים", עונת הקאמבק, מה-5.4 ב-yesAction

 

 

תגיות:

תגובות

תגובה אחת ל“8 דברים שלא ידעתם על וונטוורת' מילר

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *