הילד של דורון – תכירו את מל מלכה!

מה קורה לילד צעיר שמתקבל לסדרה הכי לוהטת בישראל – השחקן הצעיר שעמד במרכזו של רגע מצמרר במיוחד בפרק 5, מספר בטור אישי על החוויה

yes
שמי מל מלכה, אני בן 15 וחצי, לומד בכיתה י' בתיכון בית חינוך ירקון שבנווה ירק. אני גר בכפר סירקין, יש לי שני אחים בן ושון. התחלתי במשחק מגיל 8, השתתפתי בפרסומות ובסדרות ילדים כמו "ילדי בית העץ" ובסדרות למבוגרים כמו "הרודן" ובכמה סרטים. ל"פאודה" הגעתי דרך הסוכנת שלי שירלי פוטרמן ששלחה אותי לאודישן. הוא היה מוצלח והודיעו לי לאחר מכן שהתקבלתי.
"פאודה" היא סדרה שדורשת רמת משחק גבוהה ורצינות רבה וזה דרש ממני יותר בגרות וצורך להוכיח את עצמי. אני זוכר עד עכשיו איך בעונה הראשונה הצילומים היו במהלך מבצע צוק איתן ונאלצנו להפסיק מדי פעם בגלל האזעקות ולהיכנס למתחם מוגן.
הילד של דורון - תכירו את מל מלכה!
בעונה השניה הציפיות מ"פאודה" היו גבוהות מאוד בגלל ההצלחה של העונה הראשונה בארץ ובעולם, ולכן כל ההתנהלות היתה ברמה מקצועית עוד יותר, הדיוק היה חשוב מאוד. בשתי העונות האווירה על הסט היתה נעימה ומשפחתית. בסה"כ כל הצילומים היו בשבילי חוויה אחת גדולה.
בעקבות הסדרה אני מקבל המון מחמאות בבית ספר וברחוב, כולם שואלים מה יהיה בעונה השניה ורוצים ספוילר, אבל אני כמובן לא מגלה. אני מקבל סימפתיה רבה מהסביבה ותגובות כמו "כל הכבוד לך", "איזה כבוד וגאווה להשתתף בסדרה כזו". אני גאה להיות חלק מסדרה שזכתה בהצלחה בינלאומית, ושמח שנפלה בחלקי הזכות הזו.
תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *