"פאודה": האשה שמאחורי דנה/אמירה הקשוחה!

היא התכוננה לתפקיד בעזרת פגישה עם חוקר אמיתי, לא מפסיקה להתלהב מאיציק כהן, ובאופן כללי – מבסוטה רצח. קבלו את מירב שירום!

yes

מי אני – מירב שירום, 36, זוכת פרס השחקנית הראשית הטובה ביותר בתאטרון ל-2013/4 בהצגה "רק אתמול נולדה", "לילה אחד באפריל" קברט רוק ב"הבימה", רקדנית להקת "שקטק", זמרת. "הכל הולך" עונה 2 "רשת". ליטל בן ציון בסדרת המשטרה "אחת אפס אפס", ערוץ 10.

סוד הליהוק – הגעתי לפאודה 2 אחרי אודישן מוצלח, בבוקר יום האודישן שמעתי אנשים שעובדים בבניין מדברים ערבית, ביקשתי שיעבדו איתי כמה דקות על הפסקה הראשונה בטקסט וכך הגעתי לאודישן, לסצנת החקירה עם וואליד – עם החלק הראשון בשפה הערבית שאהובה עלי עוד מימיי בית הספר.

הדמות שלי – אני מגלמת את דנה, חוקרת שב"כ שמול הנחקרים קוראים לה "אמירה". עובדת בצמוד לקפטן איוב, איציק כהן המופלא והם עובדים ביחד על החקירות כשכל אחד נכנס בזמנו לחקור וממשיך בקו החקירה כדי להוציא מהנחקרים מידע. דנה היא "מורעלת" אמיתית, מתוחכמת ומשתמשת בכל האמצעים כדי להוציא את המיטב מהחקירה.

האתגרים על הסט – כשחקנית, אני אוהבת אתגרים בעבודה שלי, ב"פאודה" היו לי לא מעט, החל מהשפה הערבית שאינה שפת האם שלי, ולכן צריך גם לדייק ברמת ההגייה הנכונה של המילים ובמקביל גם לשחק. יוצרי הסדרה, ליאור רז ואבי יששכרוף הפגישו אותי לפני הצילומים עם חוקר שב"כ אמיתי, איתו עבדתי על סגנונות חקירה, מה נכון ולא נכון לעשות, ולמדתי שגם הם סוג של שחקנים חוקרי השב"כ – אבל הם עושים את הדבר האמיתי, נורא מרשים ומפחיד.

החוויות – כל הצילומים האלה היו חוויה אחת ענקית בשבילי, להיות חלק מדבר כ"כ גדול וחשוב שעושים כאן בטלוויזיה, היה לי מיוחד לצפות מהצד בסצנות של איציק כהן (איוב) שהצטלמו שלא בהשתתפותי, ולדמיין איך בתוצאה נרכיב יחד מהלך חקירה שכתוב פשוט מצויין! עד כה אני מקבלת תגובות מצויינות מחברים, משפחה ובעיקר מהרחוב. לוקח לאנשים רגע, ואז הם מזהים אותי כ"דנה החוקרת הקשוחה שחקרה את וואליד" הם בטוחים שאני דוברת ערבית מהבית. זה כיף גדול ומחמיא ממש.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *