"פאודה": מה הסיפור של לונא מנסור

לצד הכוכבים מהעונה הראשונה – יש בעונה 2 גם שורת פנים חדשות ומרשימות, כמו למשל השחקנית שמגלמת את מרווה. בטור אישי לבלוג שלנו היא מספרת על דרכה עד הלום

yes

האמת היא שאני בכלל דוגמנית. התחלתי ללכת על המסלול בשנת 2011, הייתי בתחרות מלכות היופי של המגזר, וניצחתי בסוף. כלומר, סיימתי כסגנית ראשונה, אבל בסוף המלכה פרשה. אחרי התחרות עשיתי כל מני קמפיינים, שחקתי בווידאו קליפים, אבל משחק כמשחק, התחלתי רק בשנת 2016. הייתי בארצות הברית, הייתי בפלורידה, באי שנקרא קי ווסט, והיה שם ליהוק לסרט מהוליווד הלן מירן, עשיתי אודישן לסרט והתקבלתי.

כשחזרתי לארץ, הכרתי את המנהלת האישית שלי והסוכנת, ואז נכנסתי לסוכנות של שי גני. שמעתי שיש את האודישנים של פאודה, עשיתי אודישן ראשון, שני, אהבו אותי וככה התקבלתי. אפשר להגיד שפאודה זה התפקיד המרכזי הראשון שלי במשחק. מבחינתי זו התגשמות חלום. ברור ששמעתי על העונה הראשונה כשהיא שודרה, ואבא שלי אפילו אמר לי "לונא, את צריכה להיות בדברים הגדולים האלה, הענקיים. אז עוד לא ממש הרגשתי מוכנה במאה אחוז, כשהייתי ממש מוכנה במאה אחוז, אז הלכתי לאודישן ואלחמדולילה התקבלתי.

האמת היא שזאת החוויה הכי יפה שהייתה לי בחיים עד עכשיו. לא הייתי יכולה לבקש התחלה יותר טובה, לא הייתי יכולה לבקש התחלה שונה. גם אם אחזור במכונת זמן לעבר, אבחר עוד פעם בפאודה שתהיה הדבר הראשון בחיים שלי. המשפחה של פאודה, הבמאי, השחקנים, ההפקה, כולם כולם, ממש נשמות, כולם תמכו בי, אהבו אותי, הייתי הפרח של הסט. הייתי בקשר טוב עם כולם ואהבתי אותם והם אהבו אותי תודה לאל. התגובות לסדרה מאז שהיא עלתה מדהימות אותי. אף אחד לא הכיר אותי כשחקנית, כולם מכירים אותי כדוגמנית, אז כל התגובות הן ש"וואלה לונא הפתעת, את שחקנית", כל התגובות תודה לאל חיוביות.

"פאודה", ימי ראשון 22:00, yes EDGE וב-yes VOD
דף הפייסבוק של הסדרה

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *