פיראס נסאר: הכירו את האיש שמאחורי אל-מקדסי!

הוא נהנה מהאקשן, חבר של שאדי מרעי (וואליד) ולא מגלה ספוילרים. הכירו את פיראס נסאר שמגלם את אל-מקדסי – הדמות שמשנה את חוקי המשחק ב"פאודה"

yes

תחילת הדרך – למדתי בבית ספר קטן, מן חוג לתיאטרון בנצרת, "קאן יא מקאן", ואגב גם שאדי מרעי (וואליד) למד שם, תחת ניהולו האומנותי של עאסם זועבי. למדתי שם שנה אחרי התיכון, ואחר כך המשכתי לניסן נתיב בתל אביב. חודש אחרי סיום הלימודים התקבלתי להצגה "במנהרה" בתיאטרון גשר, ומאז אני שם. עשיתי גם תפקידונים בסרטים "לא פה, לא שם", "פוקסטרוט" וב"ערבים רוקדים". התפקיד הראשי הראשון שלי הוא ב"פאודה".

הכניסה לסדרה – כשהזמינו אותי לאודישן בכלל רצו לבחון אותי לתפקיד אחר, של אח של אל-מקדסי. ואז, רותי בלום המלהקת ראתה אותי באודישן לסרט אחר והציעה אותי לתפקיד אל-מקדסי.

החברות – שאדי ואני עבדנו יחד בבית הספר, לכן אנחנו מכירים היטב אחד את השני. אנחנו חברים טובים ויש בינינו הרבה כימיה, כבוד והערכה, לכן המשחק יחד מאד שימח אותי.

על הסט – הייתה חוויה מדהימה. היה לחץ אטומי, לי באופן אישי אף פעם לא היה תפקיד בסדר גודל כזה. הרגשתי המון אחריות. כל הזמן הייתי בספקות – כמה אני באמת עומד בזה, כמה אני יכול לעמוד בזה בכלל, האם זאת טעות שהם ליהקו אותי. היו לי רגשות כאלה במשך חלק משמעותי מהצילומים, אבל בסך הכל מאד נהניתי, זה ניסיון אדיר, זאת הפקה מאד מכובדת ומוצלחת.

פיראס נסאר: הכירו את האיש שמאחורי אל-מקדסי!

מקורות ההשראה   זאת אולי קלישאה, אבל שחקנים ענקיים כמו מרלון ברנדו ואל פצ'ינו הם השראה אמתית בשבילי. אני לומד הרבה מצפייה בסרטים ובעבודות שלהם.

"פאודה" – ראשון, 22:00, yes EDGE ו-yes VOD.

בואו לדבר על זה בעמוד הפייסבוק הרשמי ועקבו אחרי הסדרה באינסטגרם

תגיות:

תגובות

‏6 תגובות ל“פיראס נסאר: הכירו את האיש שמאחורי אל-מקדסי!

  1.  שחקני פאודה כולם ציון 10 מתוך 10 רק חבל שיש רק אחת לשבוע צריך וצמאים כל יומים פרק אחד סידרה הכי טובה שראיתי בחיים

    1.  פיראס יא חביבי אתה חתיך אששש… הסקס אפיל שלך לוקח בענק גם כשאתה משחק את הדמות הכי איומה. איך מגיעים אליך… הייתי מלמדת אותך עוד שפה בכיף (-;

  2.  פיראס, מאד נהינתי מהמשחק שלך בהצגה במנהרה. היית מצויין!!! (רק מה, מאז שראיתי, כבר לפני כמה שבועות, אני לא מצליחה לקלל! כל פעם מחדש אני צריכה לעצור ולתקן את עצמי 😉 🙂

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *