"משחקי הכס": יש מצב שהודור הוא סוס?

אחרי 3 פרקים, ובלי ספרים להסתמך עליהם, הרשת מתמלאת בתיאוריות קונספירציה חדשות, מוזרות, מעניינות ומופרעות. הנה 5 מהן

אם יש משהו שאפשר לומר על מעריצי משחקי הכס, זה שהם נוטים לבדוק כל דמות וסיפור משנה לעומק. לפעמים קצת יותר מדי לעומק, והציפייה בין פרק לפרק, בתוספת העובדה שאין כרגע ספרים להתבסס עליהם מביאה לתיאוריות קונספירציה מופרעות. הנה לפניכן התיאוריות הכי מוזרות שצצו בעקבות אירועי הפרקים האחרונים:

1. מרג׳רי וג׳יימי – סיפור אהבה – נטלי דורמר, שמשחקת את המלכה הצעירה מרג׳רי טיירל, ציינה בראיון טרום העונה שיש לה ״סצנות גדולות״ עם ג'יימי לאניסטר בהמשכה. מאחר ששיחה פשוטה לא מתקבלת על הדעת בעולם תיאוריות המעריצים, התיאוריה הכי פופולרית בנושא היא שמרג׳רי וג׳יימי ינהלו רומן אסור מתחת לאפה של סרסיי, ושהוא ירצח את טומן כדי שיוכלו לממש אותו בשלווה.

סבירות: נמוכה. ג׳יימי אמנם אנוכי ואינטרסנט, אבל טומן הוא אחרי הכל בנו הצעיר והיחיד מילדיו שנותר בחיים. בנוסף הוא עדיין אוהב את סרסיי ולא נראה שהוא הולך לבגוד בה בעונה הקרובה.

Nikolaj Coster-Waldau as Jaime Lannister and Lena Headey as Cersei Lannister – photo Helen Sloan/HBO îùç÷é äëñ òåðä 6 äçì î-25.4.2016 áùéãåø "çé" - á-04:00 ááå÷ø áî÷áéì ìùéãåø áàøä"á åëï áùòä 22:00 yes Oh yesVOD *** Local Caption *** îùç÷éäëñ6 îùç÷éäëñòåðä6 îùç÷éäëñò6ô0

2. ג׳ון סנואו הוא אזור אזהי – אזור אזהי או ״הנסיך שהובטח״ הוא סוג של משיח עבור מאמיני ר׳הלור, אם למשיח הייתה חרב בוערת ויכולת להביס את ההלכים הלבנים. מליסנדרה עקבה מלכתחילה אחרי סטאניס כי האמינה שהוא אזור אזהי, אך מותו מבשר שכנראה שמדובר בטעות. התיאוריה החדשה טוענת שג׳ון סנואו המת-לשעבר הוא למעשה אזור אזהי האמיתי.

סבירות: גבוהה. יש קשר מעניין שהולך ונבנה בין מליסנדרה וג׳ון סנואו, והיכולת שלו להדוף פעם אחר פעם מתקפות על החומה מראה שכנראה כן יש לו יכולת עתידית להביס את ההלכים הלבנים ולהציל את הממלכה.

úîåðåú ôø÷é äñãøä: îùç÷é äëñ òåðä 5 ôø÷ 10 - ôø÷ ñéåí äòåðä äçîéùéú (òåðú 2015) *** Local Caption *** îùç÷éäëñò5ô10

3. קרב הענקים, או: ה cleganebowl – כמו הסופרבול, רק עם האחים קלגיין במקום קבוצות פוטבול. על פי התיאוריה הזו סרסיי תבחר בקרב במקום להשפט מול הדרורים. סרסיי תבחר, מן הסתם, בשומר הראש החדש שלה – גרסת פרנקנשטיין של ההר, גרגור קלגיין. מולו יתייצב מצד הדרורים לא אחר מאשר סנדור קלגיין, ״כלב השמירה״, שלא מת כפי שחשבנו עד כה אלא חזר בתשובה.
סבירות: בינונית. בעוד שמדובר בסצנה אפית שהיינו שמחים לראות, כרגע נראה שהלאניסטרים יעדיפו לצאת למלחמת חורמה בדרורים הרבה לפני שמשפטה של סרסיי יתרחש.

via GIPHY

4. בראן יכול להשפיע על העבר – ע"פ תיאוריה שהתפרסמה ברדיט לפני מספר ימים, בראן יכול לא רק לראות את העבר אלא גם להשפיע עליו. התיאוריה מתבססת על כך שבראן קרא לאביו בפלאשבק שהופיע השבוע והוא הסתובב כאילו ששמע קול, וגם לפי הטריילר הראשון לעונה בה ניתן לראות את מנהיג ההלכים הלבנים מביט בבראן. התיאוריה גורסת שבראן הוא זה שגרם למלך אאריז טארגריין להשתגע – הוא דיבר אל אאריז וזה האחרון חשב שהוא יוצא מדעתו.
סבירות: אפשרית ומעניינת. נצטרך להמתין לחזיונות הבאים כדי לראות אם מדובר באמת.

via GIPHY

5. הודור הוא… סוס – בפרק הקודם ראינו את הודור הצעיר, כאשר הוא עדיין היה יכול לדבר ונקרא וויליס. בסצנה ליאנה מתנהגת בצורה ידידותית לוויליס-הודור, ואנחנו יכולים לראות שהיא הייתה רוכבת מעולה. התיאוריה המופרעת טוענת שהודור הוא בעצם ווארג כמו בראן סטארק, ושהוא יכול להפוך (להתוורג? עדיין לא מצאנו פועל נכון לזה בעברית) לסוס הלבן של ליאנה. המטורללים ברדיט אף הגדילו לעשות, ולדעתם הסיבה שהודור לא יכול לדבר היא כי הוא סובל מהלם קרב… שנגרם בעודו סוס, ויתכן שאף הוא מת בתור סוס ולכן התודעה הסוסית תקועה בגופו של הודור.
סבירות: מצד אחד מדובר בתיאוריה המופרעת ביותר שנתקלנו בה עד כה, ומצד שני מדובר בסדרה שהחזירה לחיים את ג'ון סנואו בפרק הקודם, כך שהכל יכול להיות.

úîåðåú ôø÷é äñãøä: îùç÷é äëñ òåðä 6 ôø÷ 2 áùéãåø "çé" - á-04:00 ááå÷ø áî÷áéì ìùéãåø áàøä"á åëï áùòä 22:00 yes Oh yesVOD - çéðí *** Local Caption *** îùç÷éäëñò6ô2

"משחקי הכס", ימי שני 04:00 ו-22:00

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הערוץ

תגיות:

תגובות

תגובה אחת ל“"משחקי הכס": יש מצב שהודור הוא סוס?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *