האנטומיה של גריי: אלכס חולה אהבה

לפגוש את האמא של הבחור שאת אוהבת זה מלחיץ, במיוחד כשמדובר באמא של אלכס קרב. סנונית ליס לבשה סוודר, ארזה קופסאות פלסטיק וצפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי". זהירות, ספוילרים!

אם יש ב"האנטומיה של גריי" דמות אייקונית חוץ ממרדית', הרי שזהו אלכס – אחד מהשורדים הבודדים שמלווים אותנו כבר 14 עונות. עברנו איתו התבגרות אמיתית – מנער עזוב, הוא הפך למפגע תברואתי מפיץ מחלות מין ואז לרופא מבטיח ולבן זוג תומך. לאורך השנים ראינו את אלכס כבר במי יודע כמה מצבים – בוגד ונעזב, פגיע ואלים, אבל השבוע זכינו להיכרות מעמיקה במיוחד עם הדמות ההפכפכה שלו.

אלכס וג'ו יוצאים לבדוק מה עלה בגורלה של אמו של אלכס, שהפסיקה לפדות את הכספים שהוא מעביר לה. אלכס, שציפה לגרוע מכל, מגלה שאמו מצליחה לשמור על שיווי משקל עדין. דווקא הגילוי הזה מכעיס אותו יותר מכל, כי השפיות השברירית של האם מגיעה מאוחר מדי. גם בגרסתה היציבה, לא מדובר במאמא שופעת חום שמפצירה באלכס ללבוש סוודר ודוחפת לו קופסאות פלסטיק עמוסות תבשילים.

אלכס נאלץ להשלים עם האמא שיש לו כדי ליהנות מהמעט שהיא יכולה לתת. באותה שעה מרדית' נאלצת להשלים עם טעויותיה של אמה המנוחה ולפצות עליהן. אריזונה, מצדה משלימה עם מה שהיא חייבת לעשות כדי לעזור לבתה ועם המחיר הכבד הכרוך בכך, ומסמנת את דרכה של ג'סיקה קפשואו החוצה מהסדרה. בינתיים, היא עוזרת לאמא חרדה לעבור ניתוח שיציל את עוברה.

ד"ר של כבוד: מרדית', שמוסיפה את שמה של  סארון לשיטת גריי, אבל שופכת על מרי דלי של מים צוננים כשזו מנסה לנהל איתה סמול-טוק.

טוויסט השבוע: ג'קסון עלול לאבד את כל הונו בגלל מעשיו של סבא דושבאג אייברי. למגי ולצופות זה לא יפריע להמשיך לאהוב אותו.

תזעיקו רופא ל… מתמחה רוי, שעומד לטחון הרבה לילות בבית החולים, ופחות עוגיות מריחואנה.

מכת החשמל של השבוע: הקראש החמוד של המתמחה של מרדית', שבטוחה שכריסטינה ומרדית' היו בנות זוג. הנה פרק שהיינו שמחים לראות! 

מר וסנדרה

ציטוט השבוע: "כולם רוצים את המקום שלהם בהיסטוריה. אף אחד לא רוצה להיות האסטרונאוט שאף אחד לא זוכר." – מרדית'.

"האנטומיה של גריי 14" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *