האנטומיה של גריי: אמא יקרה לי

השבוע ב"האנטומיה של גריי" חיכה לנו פרק מרגש במיוחד. הצטרפו לסנונית ליס, שנפרדת מאמה של מגי – אשה גדולה מהחיים

סטאדי קייס: איך נפרדים מהאשה של החיים? האשה שהעניקה לכם חיים? השבוע צפינו בפרק עצוב ונוגע ללב במיוחד, שליווה את ימיה האחרונים של דיאן, אמה של מגי. הרופאה המבריקה הזו שרגילה לשלוט בכל מצב, לתקן את הדברים בעזרת השכל החד שלה ועקשנותה, מנסה לנצח גם בקרב הזה בכלים שהיא מכירה. אבל הפעם, המלחמה אבודה מראש, ודיאן מסכימה להאבק רק כדי להקל על בתה, לא מתוך תקווה אמיתית להצליח. מגי, מצדה, נאלצת להתמודד עם כך שבדברים החשובים ביותר בחיים, אי אפשר לשלוט. סיפורן של מגי ושל דיאן מספק נקודת מבט נוספת על המשפחה המוזרה והמוטרפת הזו, שאנו מלווים כבר 13 עונות, שהחלה באליס, נמשכה במרדית, הסתעפה לריצ'ארד ונמשכה עד למגי ולאחווה המשונה שלה, של מרדית ושל אמיליה. כל אחת מהדמויות חוותה שוב את הבחירות שלה, את האנשים שאיבדה ואת אלו שהרוויחה בזכותן. היי שלום דיאן, אני הולכת לתת חיבוק לאמא שלי.

טוויסט השבוע: תגובתה של דיאן למיקום אפרה של אליס המנוחה – ששיריה פוזרו, לא פחות, בכיור שטיפת הידיים שליד חדר ניתוח 2. מרדית' וובר נבוכים מהחשיפה, אבל לדעתנו אליס הייתה אוהבת את זה. התגובה המפתיעה והמקסימה של דיאן לגילוי, כמו הצביעה על דמיון מסוים בין אמה הביולוגית של מגי לבין אמה המאמצת, למרות ההבדלים ביניהן.

ד"ר של כבוד: התואר מגיע הפעם לא לד"ר, אלא לדיאן, דמות נהדרת של אמא שמוכנה להקריב את גופה, כדי לתת לבתה להפרד ממנה כמו שהיא מרגישה שהיא צריכה. דיאן מפקידה את עצמה בידיה של מגי רק למראית עין. בעצם, היא ממשיכה להיות האמא הגדולה, המעניקה והטפחת עד לרגע האחרון, כולל עצות נהדרות ששווה לשנן ולתלות על המקרר. כן, גם זו שקשורה לאורגזמה.

תזעיקו רופא: לריגס ומרדית. אחרי שמגי שהייתה דלוקה על ריגס איבדה את אמה, יש בכלל סיכוי שמשהו אי פעם יקרה ביניהם?!

 úîåðåú ôø÷é äñãøä: äàðèåîéä ùì âøéé òåðä 13 (òåðú 2016 - 2017) òåðä 13 - ôø÷ 14 *** Local Caption *** äàðèåîéäùìâøééò13ô14

ציטוט השבוע:

Listen to her. Talk about whatever she wants to talk about and record her voice in your mind.  And memorize everything – Meredith

 "תקשיבי לה. דברי על מה כל מה שהיא רוצה לדבר עליו ותקליטי את הקול שלה בדעתך. ושנני הכל." – מרדית'

"האנטומיה של גריי" – בכל שני ב-21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!  

תגיות:

תגובות