האנטומיה של גריי: אש על הפנים

האנטומיה של גריי הצמידה אותנו השבוע למסך עם פרק מלא אקשן, תהפוכות ותובנות. סנונית ליס סופרת את הדקות עד לפרק סיום העונה (שני, 21:15, yesDrama ו-yesVOD). זהירות, ספוילרים

קייס סטאדי: פעם בכמה מתפרסם איזה מחקר שבודק מהו הסוד לנישואין ארוכים ומאושרים. התוצאות, כמעט תמיד, קשורות בגיוון לצד אמון. זה בדיוק מה שמצליחה לספק לנו "האנטומיה של גריי", שמלווה אותנו כבר 13 שנים (חשבו על כך – תינוק שנולד עם שידור הפרק הראשון, חוגג השנה בר מצווה!). הסדרה אף פעם לא מפסיקה להפתיע, אבל אחת לכמה זמן, ולא משנה מה עברנו ביחד, היא מצליחה לספק לנו עוד מהחומר הזה שהתמכרנו אליו כשרק התאהבנו בה לראשונה: אקשן מטורף, משולב בדרמה מהוקצעת, שניהם מתובלים בשפע של רומנטיקה ובמונולוגים שאפשר לכרוך ולהעביר למדף ההדרכה העצמית בחנות הספרים הקרובה.

השבוע צפינו ללא ספק בפרק המותח של העונה: בדיוק כשכולם הגיעו למקום שליו בחייהם, אואן מקבל בשורה מדהימה: אחותו נמצאה! מה בדיוק עלה בגורלה? עדיין לא ברור לגמרי, אבל אין ספק שלגילוי יהיו גם השפעות מרחיקות לכת על חיי האהבה של מרדית' שסוף סוף מצאה קצת נחת. כנראה שככה זה כשאת כוככבת דרמת בית חולים, נגזר עלייך לחיות חיים מלאי תהפוכות. בזמן שאואן מתמודד עם הידיעה, זוג לבוש למחצה וחסר הכרה מגיע לבית החולים, לאחר שנפצע במהלך אקט מיני. הצוות המשועשע מנסה לאורך כל הפרק לנחש מה טיב היחסים בין השניים. רק לקראת הסיום מתגלה האמת הנוראית – לא היה מדובר בסקס, אלא בנסיון אונס. האנס חוטף את סטפני ולמקום נקלעת ילדה שאבדה להוריה. בנסיון להיחלץ מהסיטואציה, סטפני גורמת לאנס לעלות באש, אך התוצאה הרת אסון ולא ברור מה האם סטפני תשרוד אותה. שמישהו יעזור לנו להחזיק מעמד עד לפרק סיום העונה!

טוויסט השבוע: חייבים לבחור אחד? מה לגבי קורותיה של אחותו האבודה של אואן? או אולי טיבו האמיתי של הגברבר שנפצע באמצע אקט מיני במכונית ורחוק מלהיות רומאו? ואולי אלה התסריטים שחווה אלכס, שיצא לפגוש את בעלה של ג'ו, שרצו לנו מול העיניים?

תזעיקו רופא: ל… סטפני. בשבוע הבא נגלה האם היא עדיין עמנו, אבל אחרי מה שקרה למק'דרימי (ולג'ורג', ולמארק וללקסי, שנמשיך?) קשה לנו להיות אופטימיים.

ד"ר של כבוד: שונדה ריימס ו"האנטומיה של גריי", שהדביקו אותנו לכורסא ולמסך עם פרק שלא הייתה בו שנייה מתה אחת, אבל היו בו המון שאלות של חיים ומוות, תהפוכות, תובנות ואקשן.

ציטוט השבוע שלנו:

"יש רגעים שבהם הכוכבים מסתדרים במקום, נראה שהכל כפי שהוא צריך להיות ונדמה שהחיים הסתדרו. זה לא כאילו שכל הבעיות נעלמו, אבל נדמה שניתן להתמודד איתן ולנצח כל צרה. אתה מרגיש טוב כל כך שאתה תוהה אם זה אמיתי. אם למדתי משהו, אני יכולה לומר לכם שזה אמיתי. אמיתי מאד, אבל זה לא יחזיק מעמד למשך זמן רב." – מרדית' גריי

האנטומיה של גריי: אש על הפנים

"האנטומיה של גריי 13" בפרק אחרון לעונה – בשני ה-22.5 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *