האנטומיה של גריי: אתה צריך אהבה חדשה

מיהו הטיפוס "המלהק" ולמה עדיף לשלוח אותו לצפות לבד בסרט של החיים שלו? האם מרדית' סוף סוף פגשה גבר שראוי לתפקיד בחייה? סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של האנטומיה של גריי ומשיבה על כמה קושיות. זהירות, ספוילרים!

אחד מהטיפוסים המעיקים ביותר בתחום הרומנטי הוא "המלהק". הוא עושה כניסה דרמטית אל תוך חייך, לא מטריד את עצמו בפרטים שוליים כמו הרצונות או העיסוקים שלך באותו הרגע, ומיד מלהק אותך לתפקיד האחת. הוא לא עוצר להתבונן בדקויות שלך, לא מעניינים אותו הפרטים הקטנים, ללא שהות הוא מכריז בפנייך שאת – את היא האישה שהוא ציפה לה כל חייו. נכון, הוא עוד לא יודע אם את מדברת מתוך שינה, הוא עדיין לא גילה שאת כוססת ציפורניים ואין לו מושג מהי הלהקה האהובה עלייך, אבל זה לא מפריע לו להבטיח לך תפקיד ראשי בסרט של החיים שלו. עוד לא סיימתם את כוס הקפה, והנה הוא מסיים לכתוב סרט המשך וזורק משהו על ביקור משותף ברבנות. הוא כלל לא שאל אם את רוצה ילדים וכבר מכריז שיהיו לכם נכדים משותפים. כשמתגלים סדקים ראשונים, כשנחשף הפער הקטן ביותר בינך לבין עלילת הקומדיה הרומנטית שהוא כתב, צילם והפיק בכוחות עצמו, הוא משתתק. בדרך כלל הוא ימשיך לחפש ניצבת אחרת לתפקיד.

השבוע ב"האנטומיה של גריי" אואן מלהק את טדי, סוף סוף, לתפקיד ראשי בחייו. האשה הזו, שחיכתה לו כבר בערך שני עשורים, נהנית לככב בסרט הפנטזיה שלו למשך כמה שעות, אבל מפרקת את התפאורה כשהיא מבינה שלא אותה הוא באמת רוצה – אלא זוגיות מדומיינת שאחריה הוא רודף דרך נשים כדי לברוח מהשדים שלו. אפריל, מצידה, נתקלת ברבי נבון, שמצליח להבהיר לה שהיא ליהקה את הדת ואת האמונה לתפקיד לא נכון, שאיש לא יכול לספק לה ספר כללים שיגן עליה מפני הנורא מכל. ומרדית – היא סוף סוף פוגשת גבר שדווקא ראוי לליהוק לתפקיד קבוע, קוראים לו בן! סליחה, ניק. בהחלט הייתי מוכנה לצפות בסרט המשך של שניהם.

ד"ר של כבוד: טדי, שהגיבה כמו גיבורה לליהוק המעצבן שהעניק לה אואן.

האנטומיה של גריי: אתה צריך אהבה חדשה

טוויסט השבוע: אפריל זוכה לנחמה ומגיעה לכמה תובנות, דווקא בזכות איש שזקוק לנחמה יותר מכולם.

תזעיקו רופא ל… ביילי. אני לא זוכרת מתי ראינו אותה מאבדת כך מטופל.

מכת החשמל של השבוע: מרדית' וניק – בניגוד למצב עם ריגס, הפעם באמת האמנו שעפים שם ניצוצות.

ציטוט השבוע שלנו:

Twenty four hours. 1,440 minutes. 86,400 seconds. That's all it takes to save your life. To change your life. ~ Owen Hunt

"24 שעות, 1440 דקות. 86,400 שניות. זה כל מה שנחוץ כדי להציל את חייך. כדי לשנות את חייך." – אואן.

מה חשבתם על פרק השבוע? בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

האנטומיה של גריי, שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *