"האנטומיה של גריי": בחולי ובבריאות

האם אמיליה תשרוד ותהפוך לשפויה? האם אואן וריגס יעמדו בהבטחותיהם והאם מגי וג'קסון הם סרסי וג'יימי החדשים? סנונית ליס מנתחת את פרק השבוע של "האנטומיה של גריי". זהירות, ספוילרים!

אנשים אומרים אחד לשני דברים מטורפים ממש בטקס הנישואין, בהתחשב בעובדות בשטח: "מקודשת, מקודשת, מקודשת", כאילו פיסת מתכת יכולה להפוך בשר לרוח, או: "אני מבטיח לאהוב אותך בחולי ובבריאות, עד שהמוות יפריד בינינו." זה די מופרע, כשלוקחים בחשבון את אחוזי הגירושין ההולכים וגואים. הרגשות שלנו עלולים להיות זמניים. רובנו לא יודעים איזו חולצה נלבש מחר, אז איך אנחנו יכולים לחזות עם מי נרצה לשכב בעוד 20 שנה? אף אחד לא באמת יכול להבטיח שיאהב לנצח. ועדיין, באורח פלא, רובנו עושים זאת, אולי בגלל שאנחנו רוצים להניף אצבע משולשת כנגד כל חוסר הוודאות הזה, להביע אמון מוחלט וחסר הגיון בדבר הכי טוב שיש.

השבוע ב"האנטומיה של גריי" ניצבת אמיליה מול זמניותם של כל הדברים: האהבה, יכולת הדיבור שלה, הכישורים שלה כמנתחת ואפילו האישיות שלה, כולם מוטלים בספק. הגידול שהפך לחלק ממנה מוסר, והיא בכלל לא בטוחה אם תשרוד את הפרידה ממנו – ומי תהיה אחריה. אואן, מצדו, נדרש לעמוד בהבטחה המטורפת שהבטיח לאמיליה כשנישאו, למרות שלא ברור אם היא בכלל הייתה עצמה, או שפויה בליל כלולותיהם (טוב, שפויה היא כנראה לא הייתה בכל מקרה). גם ריגס מצדו נדרש להוכיח שרגשותיו לא חלפו למרות הזמן שעבר. אפריל, לעומתו, מתאבלת על האהבה ועל המשפחה שהתפרקו לה מוקדם בהרבה מכפי שדמיינה, ואריזונה – היא זוכה לתזכורת לכך שלפעמים דברים דווקא משתנים לטובה.

טוויסט השבוע: ריגס צץ מחדש בבית החולים ומביא למייגן מתנה רומנטית במיוחד – את הבן המאומץ שלה! חשבנו על משהו בכיוון של זר פרחים מהחנות שבלובי בית החולים, אבל גם זה בסדר.

תזעיקו רופא ל… ג'קסון ולמגי, שמגלים "הערכה" עמוקה יותר ויותר אחד כלפי השני, כל כך עמוקה עד שהם מתחלחלים כשקת'רין מזכירה להם שהם בעצם אחים חורגים. האם הם בדרך להפוך לסרסיי וג'יימי לאניסטר החדשים?!

ד"ר של כבוד: ד"ר קורקיק, שלא רק הציל את אמיליה אלא גם קרע אותנו מצחוק. אנחנו מוכנים להעניק גידולי מוח לעוד כמה דמויות אם זה מה שנחוץ כדי להשאיר אותו בשטח. מבחינתנו, הוא יכול להישאר בתנוחת גיבור העל.

מכת החשמל של השבוע: קת'רין משתמשת בקורקיק כדי לעורר חיים בוובר, שמאבד את זה סופית בגלל ראיונות בלתי נגמרים עם מתמחים משעשעים. לדעתנו יש לשכור את כולם ולתת להם לבדר אותנו לאורך העונה, וזה כולל את המתמחה עם הכלב ואת מלכת האינסטגרם.

ציטוט השבוע: 

"I don't know what it's like to have Beyoncé money but…" ~ Maggie

"האנטומיה של גריי 14" – בכל שני ב-21:15 ב-yesDrama וכל הזמן ב-yesVOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *