האנטומיה של גריי: בחזרה לעבר

האנטומיה של גריי חזרה בפרק שיש בו כל מה שנחוץ כדי להשביע את רעבונם של הצופים ולגרום להם לבקש עוד. סנונית ליס תופסת דפיברילטור ומסכמת את אירועי השבוע. זהירות, ספוילרים!

קייס סטאדי: לכולנו יש פחדים אפלים. לפעמים אנחנו חרדים מפני דברים שלא נתקלנו בהם מעולם, כמו זומבים או צונאמי, אבל במקרים אחרים החשש ברור וממוקד בדבר נוראי שקרה בעבר, ושמאז שהתרחש אנו נמלטים מפניו, יראים מפני הרגע שבו ניאלץ להתעמת שוב עם הנורא מכל. מה קורה כשאין לנו ברירה ואנחנו נאלצים להתעמת שוב עם הפחד הכי גדול שלנו? הקלישאות מספרות שזו הדרך להתגבר ולצמוח, לגדל עוד שכבה של עור או לגלות שאנחנו בעצם הרבה יותר חזקים מכפי שחשבנו. אבל זה לא מה שקורה תמיד. לפעמים עימות עם הפחד הגדול ביותר, רק מייצר פחדים חדשים, עוד שדים לברוח מהם.

האנטומיה של גריי חזרה מפגרה בפרק שיש בו כל מה שנחוץ כדי להשביע את רעבונם של הצופים ולגרום להם לבקש עוד, וההיילייט: ג'ו נאלצה להתעמת סוף סוף עם השד הפרטי שלה – הבעל האלים שממנו נמלטה, תוך שינוי שמה וזהותה. את האקס הנוראי בהיסטוריה גילם במשחק מקריפ מת'יו מוריסון, מיסטר שו מ-glee שלעולם לא יראה לנו תמים יותר. הוא מופיע פתאום בבית החולים עם ארוסתו (אותה מגלמת בת'אני גוי), מקסים את כולם ומנסה ללכלך על האישה המוכה שנמלטה מפניו בעור שיניה. בדיוק כשנדמה שג'ו הצליחה להתעמת עם הפחד הכי גדול שלה ולגרש אותו לתמיד, קורה דבר שגורם לנו לתהות אם הוא לא הביא איתו אסון חדש, נוראי אפילו יותר

טוויסט השבוע: סיום הפרק. אם אכתוב יותר מזה, כל מי שטרם צפה ירדוף אחרי עם דפיברילטור.

ד"ר של כבוד: ד"ר פרקר, המתמחה הטרנסג'נדר שמתגלה כמק'גייוור עם מקלדת, ועם כל הכבוד ל-FBI, מצליח להתגבר על ההאקר המנוול בעזרת לפטופ וסטטוסקופ.

מכת החשמל של השבוע: מאגי וג'קסון מחכים יחד במלתחות בערום חלקי, לאחר שרחצו יחד בנוזלי גוף של מטופל, כי אין דבר שעושה לך חשק להתייחד עם אחותך החורגת, יותר ממקלחת דם.

האנטומיה של גריי: בחזרה לעבר

תזעיקו רופא ל: ג'קסון, שאחרי ההמתנה הסקסית לצד מאגי, ננטש לטובת דייט מטינדר כשחצי תאוותו, והרבה יותר מחצי מתאוות הצופות בידו. העובדה שמאגי בחרה בגבר אחר אחרי שראתה את ג'קסון במגבת בלבד – היא אחת מהתפניות המופרכות שנראו בסדרה, שכבר קרו בה דבר מופרך או שניים.

ציטוט השבוע: "כשאתם לא יכולים לראות את התשובה הנכונה, ברגעים האלה, זה בדרך כלל רעיון טוב לסמוך על האינסטינקטים שלכם. לקחת הפסקה. כי החלטות שמתקבלות בלהט הרגע יכולות להרוס חיים רבים." – מרדית' גריי.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי", שני ב-21:15 ב-yes DRAMA וב-yes VOD.

 

 

תגובות

‏2 תגובות ל“האנטומיה של גריי: בחזרה לעבר

  1.  משום מה אני זוכרת שנאמר שבעלה שוטר ובכלל זה היא פחדה שהוא יכול למצוא אותה..
    איך הוא נהיה כירורג מפורסם עם ניסיון של 20 שנים?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *