האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

מיהם הרופאים הכי לוהטים שראינו ב"האנטומיה של גריי"? לרגל הבחירות לרשויות המקומיות, מרינה קיגל מממשת את זכותה האזרחית ובוחרת את 10 הרופאים הלוהטים בתולדות הסדרה

אם אתם צופים ב-"אנטומיה של גריי" רק בגלל הדרמה או כדי לטפח היפוכונדריה, לכו לעשות בדיקת ראיה דחוף. כדי להזכיר לכם מה הדברים החשובים באמת בסדרת הדגל של שונדה ריימס, הקרבתי את גופי למדע, מימשתי את זכותי האזרחית ובחרתי את עשרת הרופאים היפים ביותר לאורך כל 15 עונות עד כה. אני חייבת להודות שזה היה קשה יותר מבחירתה של סופי, ולכן אני מתנצלת מראש בפני ד"ר אואן האנט וד"ר אריזונה רובינס, למשל, שנותרו בחוץ. אבל למה לדבר על מה שלא, אם אפשר לראות מיד מי כן נכנס לרשימה?

לפניכם בחירת העשירייה הלוהטת ביותר של הרופאים והרופאות מכל העונות שהעברנו בין כתלי "סיאטל גרייס" / "סלואן גריי ממוריאל".

  1. ד"ר דרק שפרד זצ"ל

ד"ר שפרד נכנס לחיינו בסערה בפרק הראשון של העונה הראשונה ויצא מהם בבום ובחריקת בלמים בסוף עונה 11. לאורך השנים ראינו אותו מפלרטט, מצעיף עיניים, מקנא, כועס, מציע נישואין ובמקביל לכל אלה – מציל חיים בעזרת המיקרוסקופ והאיזמל שלו. גם אחרי שעזב את הסדרה, מק'דרימי יישאר לנצח אי שם באמיגדלה שלנו, בה שמורים כל הזיכרונות המתוקים.

Greys Anatomy Things GIF - Find & Share on GIPHY

  1. ד"ר מארק סלואן זצ"ל

בהתחלה חשבנו שהוא חתיכת דוש, בגלל הסיפור עם אדיסון. אבל התאהבנו בו ברגע שהוריד את החולצה בפעם הראשונה. למרות כל הכיבושים שלו, והעובדה שאף אישה לא הייתה מסוגלת לעמוד בפניו, שמחנו שזכה גם לאהוב ולהתאהב באמת. מק'סטימי, אתה לא רק הפרצוף היפה והגוף החטוב, אתה גם הסבא של כולנו.

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

  1. ד"ר פרסטון ברק

אז נכון שהוא עזב אותנו יחסית מוקדם, אחרי שכריסטינה עזבה אותו (ועוד בשל התבטאויות הומופוביות של השחקן איזיאה וושינגטון ע"פ השמועות) אבל היופי המהפנט של הקרדיולוג החתיך ביותר בסיאטל והסביבה גרם לליבנו להחסיר פעימה. מזל שאפשר לסמוך על ד"ר ברק שגם אם היינו סובלים מדום לב, הוא היה יודע לגרום לו לפעום מחדש.

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

  1. ד"ר נתן ריגס

מגיע לו רק כי הצליח לכבוש את ליבה של מר שלנו וגם כי יש לו שיער מושלם ועבר צבאי מרשים. אם יש משהו שאני ממש לא מסוגלת לעמוד בפניו אלה המדים – מדים של חדר ניתוח בימי שלום ומדי צבא בימים פחות רגועים.

http://fraser-grey.tumblr.com/post/160835966866

  1. ד"ר ג'קסון אייברי

העיניים הכחולות והעור השחום פלוס העובדה שהוא היורש הרוחני של ד"ר סלואן הופכים את ד"ר אייברי למגנט עבור כל אשה. אפילו העובדה שיש לו אימא מעצבנת לא מפריעה לנו.

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

  1. ד"ר אדיסון מונטגומרי

יש לי גירל קראש על אדיסון, הג'ינג'ית שהלהיטה את האווירה ואחר כך החליטה לעזוב לספין אוף פושר למדי. למה עזבת, אדיסון? לא חבל? תראי את מרדית, מתקתקת את השלישייה שלה לתוך המעון בדרך לעבודה. למה היית צריכה להרחיק עד LA?

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

  1. ד"ר איזי סטיבנס

למרות שנטשה אותנו ואת אלכס כבר לפני כמעט עשור, אנחנו זוכרים לה רק דברים טובים. ד"ר סטיבנס, עם כל הבעייתיות שלה, ידעה גם לחתוך כבל של קוצב לב, אם חשבה שזה יכול להציל את אהוב ליבה. חוץ מזה עם יד על הלב, גם ד"ר אלכס קרב עדיין מתגעגע אליך קצת. אלכס ואנחנו יכולים להתנחם ולפגוש את קתרין הייגל בעונה החדשה של SUITS…

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

  1. ד"ר קאלי טורס

הקתולית הכי לוהטת במסדרון המחלקה האורתופדית. מאחה עצמות ובו זמנית שוברת לבבות של גברים ונשים ללא הבחנה. מלכת הדרמה האמיתית! ד"ר טורס, לקבלה, מחכים לך לפחות עם איזה תפקיד אורח, אם לא עם קאמבק.

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

  1. ד"ר אמיליה שפרד

לרוב היא בלתי נסבלת, אבל תמיד יש בה משהו שעושה חשק להגן עליה. איזה קסם (או גידול אלים) שגורם לנו לסלוח לה על כל דבר, גם כשהיא דוחה את ד"ר האנט וגם כשהיא מתיימרת להיות מנתחת המוח הטובה ביותר בעולם (שזה די נכון, בתכלס, במיוחד מאז שאח שלה נהרג).

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

  1. ד"ר מרדית גריי

שמעו, כשמגיע – מגיע. שונדה ריימס לא הייתה עושה סדרה על מישהי שהיא פחות ממרדית. מכל הבחינות. בלונדינית ענוגה, אשת חיל, רופאה מבריקה, אם השנה (והעשור) – וגם מצליחה להיראות מדוגם אחרי 10 שעות של חדר ניתוח.

האנטומיה של גריי – בחירת 10 הרופאים הלוהטים!

ומה הבחירה שלכם? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי – "האנטומיה של גריי"

"האנטומיה של גריי 15" – שני ב-21:15 ב-yes DRAMA וב-yes VOD .

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *