האנטומיה של גריי: גדילה או גידול?

איך משאירים מאחור אחת ולתמיד את האקס המיתולוגי, כדי לפנות מקום בלב ובחדר השינה? סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של האנטומיה של גריי וחזרה עם תובנות

קייס סטאדי: יש דברים, שכל עוד לא מסירים אותם מהדרך אי אפשר באמת להתקדם. זה יכול להיות זכרון של אקס מיתולוגי שאף אחד לא יכול להתחרות בו, אלה יכולים להיות טראומה, חשש מפני מה שיגידו עלינו או אפילו אמונה. וזה יכול להיות גם גידול סרטני. השבוע ניסו הרופאים הלוהטים ביקום להסיר מהדרך שלושה גידולים שאיתם אי אפשר ממש להמשיך קדימה: אחד ממוחו של ילד קטן שהוריו התנגדו לניתוח מסיבות דתיות, שני מליבה של צעירה שהחליטה לנצל את הזמן שנותר לה לכמה שיותר סקס פרוע (מטרה ראויה ללא ספק). הגידול השלישי, זה שצייר דרק ונותר תלוי על קיר חדר השינה של מרדית', הוסר באישון ליל כדי לפנות מקום בחדר השינה, וגם בלב. כי עם כל הכבוד, אי אפשר ממש להתמסר לגבר חדש, כשציור מטורף של בעלך המנוח תלוי על קיר חדר השינה שלך.

טוויסט השבוע:  היד הזו, שמרדית' נתנה לריגס אחרי עונה שלמה של ציפייה. ככה, בפשטות.תזעיקו רופא: 
לילד האומלל שגידול במוחו מסכן את מאור עיניו ואת חייו, ושאביו מסרב לראות מה באמת נחוץ לו. כמה טוב שאמו הצליחה להעניק לו את מה שהוא צריך.

האנטומיה של גריי: גדילה או גידול?

ד"ר של כבוד: אריזונה – כי שיחת המעלית הזו שהיא עשתה למיניק, היא הייבוש הכי סקסי שראינו מזה זמן רב – בעונה שבה מרדית' ייבשה את ריגס ו-וובר את קת'רין ללא הפסקה.

ציטוט השבוע שלנו:

"Grab your new life by the hand and go out there and live it."

"תן לחיים החדשים שלך יד, צא החוצה ותחיה אותם."

"האנטומיה של גריי 13" – שני ב-21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *