האנטומיה של גריי: ג'קסון הרוח הידידותית

אפילו כשאתה נראה כמו ג'קסון אייברי אסור לך לעשות גוסטינג. סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" ועשתה סיאנס. זהירות, ספוילרים.

קייס סטאדי: עולם הדייטינג רצוף באינספור חוויות שונות ומשונות, וגוסטינג הוא ללא ספק אחת המעיקות שבהן. גבר או אישה שנראו מספיק מפוקסים כדי לאתר את אברי המין של בני זוגם, סובלים פתאום מהפרעה נפשית שגורמת להם להאמין שהם קספר הרוח הידידותית או אבזר במופע של אורן הקטן, ונעלמים. גם מנתחות לב גאוניות לא מחוסנות מפני התופעה. מגי חווה אותה כשג'קסון, שרק בפרק שעבר סוגשל הציע לה נישואין והצהיר שהוא אוהב אותה, נעלם ומשאיר לה הודעה קולית בלבד. בתגובה היא עושה את הדבר ההגיוני והמתבקש – ומוציאה את העצבים על סובביה, בעיקר על אואן.

לצערו של ג'קסון, מגי היא גם אחותו החורגת, כך שהגוסטינג הפעם לא יהיה מלא. הייתי שמחה להביא גפילטע פיש מהמתכון המשפחתי של מי שזה לא יהיה שמכין גפילטע בקופסאות שימורים (מישהו אי פעם טעם את הדבר הזה?) לארוחת החג הבאה של משפחת אייברי-פירס-וובר-גריי ולצפות בתוצאות. אפשרות נוספת היא שג'קסון נעלם מסיבה טובה שתתגלה בהמשך. האם זה קשור לכך שגם אמו, קת'רין נעדרת? דמיינו פה מוסיקת רקע דרמטית.

חוץ מזה, אלכס מגיע לתפקיד החדש שלו בתלבושת שנראית כמחווה ל"האחים בלוז", ג'ו משנה את שם משפחתה ל"קרב" והשניים מסתובבים בבית החולים כמתמודדים לתפקיד מרדית' ודרק החדשים. ביום הראשון של קרב בתפיד הצ'יף מגיע למיון מורה לנגרות שנראה שיכור, אך מתגלה כנשא של פיטרייה מזן מיני-בר, המייצרת אלכוהול בגופו. בקיצור, הדייט המושלם.

מתוך: האנטומיה של גריי

ד"ר של כבוד: אלכס, שאמנם בזבז את כל תקציב הרבעון תוך יום, אבל לפחות העיף את המתמחה המאוס רוי.

טוויסט השבוע: הרופא האלכוהוליסט בכלל סובל מפטריה שמייצרת אלכוהול בתוך גופו. מישהו יודע איפה אפשר להזמין כזו?

תזעיקו רופא ל… מגי, שמנסה להבין לאן לעזאזל נעלם אחיה החורג שלפני רגע סוגשל הציע לה נישואין, תוך שהיא שומרת בבטן את הסוד שטדי שומרת בבטן. לא קל להיות דמות באנטומיה בעונה 15!

מכת החשמל של השבוע: אמיליה ואואן שמתעוררים בבוקר לפני השעון רעננים כאילו יצאו מאמבט קופאין ומתהוללים בין הסדינים, כשיש בבית תינוק ומתבגרת שמכורים לחומרים אסורים. כן, ממש.


מוסר ההשכל של השבוע: אף אחד לא בא למיון בגלל סתם דימום באף.

ציטוט השבוע: "עם על מה ומי שאיבדת בחייך, יש לך זכות לבחור בפני מי להיפתח – אלכס למרדית'

"האנטומיה של גריי 15" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.
בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *