האנטומיה של גריי: דז'ה וו

בפרק ה-300 של "האנטומיה של גריי" הגשימה היוצרת את חלומם הרטוב של הצופים, והחזירה כמה מהדמויות האהובות ביותר. כמעט. סנונית ליס משפשפת את העיניים וכותבת על פרק השבוע

קייס סטאדי: נוסטלגיה היא סם שרובנו מכורים לו. היא משכרת ומשקרת. בדיעבד, דברים מסוימים יראו טובים בהרבה מכפי שהיו ברגע האמת. התודעה שלנו היא קצת כמו אינסטגרם, לזכרון יש דרכים משלו לתעתע, להאיר בזרקור רק רגעים מסוימים, לצבוע אותם בפילטרים מחמיאים או דרמטיים.

מבין צופי הטלוויזיה, מעריצי "האנטומיה של גריי" הם כנראה המכורים הגדולים ביותר לנוסטלגיה, וברוך השונדה, בהחלט יש להם על מה להתרפק – כבר 13 עונות ו-300 פרקים ומי יודע כמה דמויות שעזבו את הסדרה. לא תמצאו צופה מושבע אחד שלא מקווה לראות שוב על המסך את אחת מהדמויות המיתולוגיות, שלא מתגעגע לעונות שחלפו.

בפרק ה-300 החליטה שונדה ריימס להתחבר לאופרה ווינפרי הפנימית שבה, ולחלק מתנות לכל אותם מעריצים מוכי הנוסטלגיה שמשוכנעים שאין כמו הקאסט המקורי. היא כמעט העניקה לצופים את הדבר שהם משתוקקים לו יותר מכל, אבל רק כמעט.

כפילים של כריסטינה, ג'ורג' ואיזי, מתמחים ממרכז רפואי אחר, מגיעים לבית החולים אחרי תאונת רכבת הרים ביזארית, ומספקים לדמויות ולצופים כמה חוויות מתקנות. מרדית' מוותרת על טיסה לטקס פרס אייוורי כדי להציל לשם שינוי את חייו של ג'ורג' המזויף ולדאוג שבייבי כריסטינה לא תנטוש. אלכס מצדו זוכה ליילד סוג של איזי ולראות אותה הופכת לאם. בין לבין קיבלנו גם שיחת טלפון מכריסטינה, כולל תמונה שלה בנייד של מרדית', וצילום פסטורלי של מארק עם קאלי ואריזונה.

בסוף הפרק מקדישה שונדה ריימס מילים חמות כביכול לדמות הראשית שלה: "הדבר המדהים ביותר במרדית' הוא שהיא לוקחת את כל הכאב והאבדן האלה, והופכת אותם לדחף". על פניו, הדברים נאמרים על גיבורת הסדרה, אבל לא קשה להבין שזוהי תשובתה של היוצרת למעריצים שמתעקשים להמשיך להתרפק על העבר. גדולת הסדרה, היא משיבה להם, היא ביכולתה להמשיך ליצור סיפורים חדשים מכל הדמויות והעלילות שהשתלבו בה. תתקדמו.

טוויסט השבוע: נו באמת, מישהו חשב שמרדית' תטוס לטקס הזה? למי יש כוח עכשיו לעוד פרק עם התרסקות מטוס?

תזעיקו רופא ל…  לנו, כשאנחנו רואים את זה!

ד"ר של כבוד:  אלכס, שהצליח לתמוך בפייק איזי, וגם לצאת הכי טוב שאפשר מהשאלה הזו של ג'ו.

מכת החשמל של השבוע: אנדראה והאקסית המסתורית שרק במקרה הגיעה בדיוק לאותו בית חולים שבו הוא מתמחה. או שלא.

ציטוט השבוע:

"The most amazing thing about Meredith is that she takes all that pain, all that loss, and turns it into drive – drive to save lives." – Jackson
"הדבר המדהים ביותר במרדית' הוא שהיא לוקחת את כל הכאב והאבדן האלה, והופכת אותם לדחף – דחף להציל חיים."

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי", שני, 21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *