האנטומיה של גריי: האהבה מנצחת הכל?

חשבתם שאהבה יכולה לעמוד גם בפני האתגרים הקשים ביותר? דמיינו את מושא הפנטזיות שלכם עם מאות תולעי מעיים באורך 30 ס"מ. סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של האנטומיה של גריי ולא נגעה בארוחת הערב. זהירות, ספוילרים!

קייס סטאדי: "האהבה מנצחת הכל", אמר המשורר הרומי ורגיליוס. בלטינית זה נשמע מצוין, אבל האם זה נכון? האם אהבה באמת יכולה לעמוד בפני כל מבחן, או שלכל מערכת יחסים יש את הקש האחרון שלה, זה שגם אם לא ניתן לצפות אותו מראש, עתיד למוטט את ההבטחות שהולידה? השבוע עמדו הקשרים ב"האנטומיה של גריי" במבחנים – בזה אחר זה. המבחן הראשון הוא זה שאנחנו מחכים לו מאז שריגס ומרדית' עשו זה לזה ראשונה בדיקת דופק. בניגוד לתכניותיה של מר', שכרגיל חפרה לאלכס בכשרון ששמור בד"כ לתולעי מעיים, מגי הבינה לבד שמשהו קורה בין השניים. האם הקשר של מגי ושל מר חזק מספיק כדי לעמוד בדילמת התיכון הזו? אנחנו מקווים שכן, ובעיקר, עדיין לא מבינים מה מרדית' ומגי רואות בריגס ששווה להתייסר בגללו. נכון, המבטא הניו זילנדי של ריגס חמוד, אבל זה רחוק מלהיות מספיק כדי להכנס לנעליו העצומות של מק'דרימי תנצב"ה.

מריבה על בחור זה דבר אחד, אבל האם אהבה צעירה יכולה לעמוד במתקפת חסרת תקדים של תולעי מעיים? אנחנו מאד מקווים שלא צפיתם בפרק השבוע מול ארוחת הערב, כי יש סיכוי טוב שהשארתם אותה לצד היצורים המפותלים, הרחק ממערכת העיכול שלכם.

האנטומיה של גריי: האהבה מנצחת הכל?

טוויסט השבוע: וובר סוף סוף סולח לקת'רין, או שקת'רין סולחת לוובר. כבר הפסקנו להבין מי כעס שם על מי, אבל בעזרת תמונות פסטורליות של תולעי מעיים, הרומנטיקה בין השניים ניצתה מחדש. סקסי!

תזעיקו רופא: לידיד המקסים והמופלא, זה שהחזיק לאהובתו את היד כל חיים, עד שחלתה בסרטן, נאבק עמה לשווא במחלה הנוראית ונותר אחריה לגדל את בנה, שבא לעולם ביום מותה. למישהו פה יש טישיו וגביע גלידת שמנת?!

ד"ר של כבוד: ביילי האחת והיחידה הצליחה סוף סוף לפנות את מיטת חדר הכונן, להחזיר את וובר לזרועותיה של קת'רין ולאפשר לעוד מישהו בבית החולים הזה להשלים שעות שינה.

ציטוט השבוע שלנו: 

"You're my sister…and I'm sure as hell not losing you over a guy."

– Meredith

"את אחותי, ואני בטח לא עומדת לאבד אותך בגלל בחור" – מרדית'

"האנטומיה של גריי 13" – שני ב-21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *