האנטומיה של גריי: הישרדות

אנחנו מקווים שהצטיידם במטף לכיבוי אש ובהרבה הרבה טישיו, כי פרק סיום העונה של "האנטומיה של גריי" היה לוהט! סנונית ליס צפתה וניגבה את הדמעות. זהירות, ספוילרים

קייס סטאדי: זה די מדהים שאנשים יכולים לעבור גיהנום בעודם בחיים, ולהישאר בחיים. רק חשבו על הזוועות האיומות שבני אדם יכולים לשרוד (את רובן עברו על בשרן דמויות "האנטומיה של גריי"). אבל מה נשאר מאנשים אחרי שהם עוברים דרך טבעות של אש? איך הם יוצאים מהצד השני? האם האדם שעבר את האסון, הוא אותו האדם שהיה שם לפני שהנורא מכל התרחש, או שהאדם שהיה שם קודם מת בכל מקרה, ובמקומו נולד אדם אחר?

את סיום העונה של "האנטומיה של גריי" הקדישה שונדה ריימס, כהרגלה בקודש, לאסון מזעזע. אז נכון, זה לא היה נוראי כמו התרסקות המטוס שבה איבדנו את לקסי ואת מארק ובטח שלא שובר לב כמו התאונה של דרק, אבל גם הפרק הזה לא היה קל לצפייה. סטפני והילדה שאבדה להוריה נמלטות מהלהבות ונאבקות כדי לשרוד, תוך שמיניק שוכחת לעדכן את מכבי האש שהרופאה המרדנית נעדרת. השתיים עוברות דרך להבות, מבצעות ניתוח ללא הרדמה בשטח, נחנקות וכמעט מאבדות את חייהן עד שהן נמצאות.

בינתיים, אואן מתמודד עם הבשורה המדהימה – אחותו מייגן בחיים! וזה שוב המקום לפנות לשונדה ריימס ולשאול: מבין כל הדמויות שיכולת להקים לתחייה, דווקא את מייגן הבאת לנו? לא יכולת להחזיר את דרק בזכות הליך מהפכני, להעלות מן האוב את מארק או אפילו להפתיע אותנו עם ג'ורג'? בכל מקרה, מייגן איתנו, ואין לדעת איך היא עברה את הגיהנום שלה ומי היא עכשיו, בצדו השני. מרדית' נאלצת לבשר לריגס שהחלום המשותף של שניהם התגשם בשבילו. הוא לא מאמין, צוהל משמחה ואז מוסיף התנצלות רפה כשהוא מבין שזה סוף הרומן ביניהם. "זה בסדר," היא מרגיעה אותו, "אם זה היה דרק, כבר לא הייתי פה," ומשחררת את ריגס לחופשי. נקווה שבעונה הבאה תזמן שונדה למרדית' פרטנר רומנטי קצת יותר לוהט מריגס.

טוויסט השבוע: זהירות, ספוילר: סטפני לא מתה! ותודה לשונדה, כי לאור נסיון העבר בהחלט התכוננתי לגרוע מכל. אולי גם היא הבינה ששם בית החולים הזה גם ככה ארוך מדי מרוב נופלים, ואי אפשר להוסיף לו עכשיו גם את המילה "אדוארדס". לחילופין, החוויה האיומה שסטפני עברה כשחייה כמעט עלו באש במסדרון בית החולים, הבהירה לה שהיא בעצם לא רוצה לבלות את כל שנותיה בין הקירות הלבנים, בבגדים מחוטאים. היא רוצה לצאת, לטייל, לחוות את הילדות שלה לא זכתה. נתגעגע לדמות החזקה הזו.

תזעיקו רופא ל… מיניק, ש, אופס, פשוט שכחה לספר לשוטרים שסטפני נעדרת מהשטח, מה שכמעט עלה לסטפני ולילדה שאיתה בחייהן. לא פחות מעצבן מזה, מיניק אפילו לא מתנצלת על הטעות שלה, היא טוענת שכך הייתה אמורה להתנהל ומנסה להאשים את וובר במצב. שלום ולא להתראות!

ד"ר של כבוד: מרדית', שדואגת לרופאים סביבה, מתפקדת בקור רוח למרות שהיא יודעת שהאהבה הקטנה שלה הסתיימה, מנתחת עם ריגס תחת אש ובסוף מבשרת לו את הבשורה המדהימה ועוד מצליחה לשמוח איתו. את ה-person שלנו.

האנטומיה של גריי: הישרדות

ציטוט סוף העונה שלנו: 

Nobody wakes up thinking, "my world will explode today. My world will change." Nobody thinks that. But sometimes it happens. Sometimes we wake up. We face our fears, we take them by the hand, and we stand there…waiting, hoping, ready, for anything.

-Meredith Grey

"אף אחד לא מתעורר וחושב: 'העולם שלי יתפוצץ היום, העולם שלי ישתנה.' אף אחד לא חושב את זה. אבל לפעמים זה קורה. לפעמים אנחנו מתעוררים, מתעמתים עם הפחדים שלנו, לוקחים אותם יד ביד ועומדים שם, מחכים, מקווים, מוכנים להכל." – מרדית' גריי

"האנטומיה של גריי" – כל הפרקים עכשיו ב-yesVOD

תגובות

‏4 תגובות ל“האנטומיה של גריי: הישרדות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *