האנטומיה של גריי: המוזות לא שותקות

התחרות על הפרס המסתורי החדש בעולם הרפואה נפתחה! סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" ותרמה את גופה למדע. זהירות, ספוילרים

לקנאה יצא שם רע. היא נחשבת למגרעה, למילת גנאי. אף אחד לא רוצה להיחשב לקנאי. אבל כשחושבים על זה, קנאה עשויה להוציא מאנשים את המיטב שבהם. תיראו את ג'קסון למשל – לא די לו בכך שהוא רופא מולטי מיליונר שנראה כמו בנו הלא חוקי של זאוס. הקנאה ברופאים אחרים שיכולים להתחרות על פרס אייברי, גרמה לו לתרום מאות מליוני דולרים למען הרפואה. הרגש הבוער, המעיק, מדיר השינה הזה, גורם לנו לדחוף את עצמנו קדימה, להתאמץ יותר, לנסות להתעלות על אחרים. יתכן שבלי קנאה קטנה ובריאה, בלי רצון להיות קצת יותר מצליחים, חכמים או יפים מאחרים – היינו מבלים את רוב זמננו בפיג'מה על הספה.

הקנאה גרמה השבוע לרופאים שלנו להוציא את המיטב מעצמם ולחפש את המוזה לרעיון הגדול הבא – זה שיביא להם את הפרס החדש והמסתורי בעולם הרפואה, שגם הוא פרס אייברי, אבל אל תגלו להם. כל אחד מהם יצא למירוץ נגד השעון ונגד עצמו – בחיפוש אחר הרעיון שייקח את המדע – ואת האגו הפרטי שלו קדימה. היכן נולדים רעיונות גדולים? במקרה של "האנטומיה של גריי" הם נולדים מתוך אסונות שמגיעים לבית החולים: חולה שהטחול שלה החליט להתרבות בכוחות עצמו, ילדה מתוקה עם גידול מפלצתי במוחה, יולדת שמתה במהלך הלידה – כל אחד מהם מוליד רעיון אדיר. מי יזכה בפרס? מי יפר בדרך את הכללים? נגלה בהמשך העונה.

טוויסט השבוע: האם מרדית' הפרה את רשיון השימוש בפטנט כדי להגיש את ההצעה שלה לתחרות? האם זה יתנקם בה? האם ידבק רבב בזוכת פרס אייברי הטרייה?

ד"ר של כבוד: ד"ר ג'וזפין ברוק ווילסון, שמעזה סוף כל סוף לעשות שימוש בשמה האמיתי.

מכת החשמל של השבוע: אפריל שמשתובבת עם המתמחה הלוהט, כאילו שליה מרפי מעולם לא הגישה תלונה על הטרדה מינית נגד אריזונה. עם כל ההתרחשויות בחדר הכוננות, מישהו צריך לערוך בבית החולים רענון דחוף בנושא איסור על יחסי מרות. 

תזעיקו רופא ל: ג'קסון – כי נראה לנו שבכל פעם שאמא שלו מדברת איתו על ואגינות (כלומר בכל משפט שני שלה) הפסיכולוג המשפחתי בונה עוד אגף בטירה המפוארת שהוא ודאי בנה בזכות הבעיות של משפחת אייברי.

האנטומיה של גריי: המוזות לא שותקות

ציטוט השבוע שלנו: 

"We've all heard the quote. 'Genius is one percent inspiration, and ninety-nine percent perspiration.' Easy for Thomas Edison to say, he had all the good ideas." ~ Meredith Grey

"כולנו שמענו את הציטוט 'גאונות היא אחוז אחד של השראה ותשעים-ותשעה אחוזים של התמדה.' קל לתומאס ג'פרסון לדבר, היו לו את כל הרעיונות הטובים."

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי" – שני, 21:15, yes DRAMA, yes VOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *