האנטומיה של גריי: משולש הזהב

מה היו עושים רופאי "האנטומיה של גריי" בלי משולשים רומנטיים?! סנונית ליס צפתה בפרק השבוע והלכה לעשות שיעורים בגאומטריה. זהירות, ספוילרים!

אם יש ל"האנטומיה של גריי" כוכב מלבד אלן פומפאו ומעליות, הרי מדובר במשולש הרומנטי. ללא המוטיב הסקסי הזה, ספק אם העלילה הייתה מתקדמת מעבר למזמוז באורך 15 עונות של מרדית' ודרק בחדר הכוננות (הנה לכם רעיון לפורמט). הרבה נוזלי אילחוש זרמו בשקיות האינפוזיה מאז שדרק נקרע בין מרדית' לבין אדיסון (רובם לגופו של אואן, מסתבר), ושוב חזרנו לאותו המקום. הפעם זו מר שמתלבטת בין שתי אופציות מסוקסות – ולא בפעם הראשונה כפי שזוכר כל מי שהקשיב יפה בעונות 2-3.

אם בפרק שעבר העמקנו להכיר את דה-לוקה ורצנו להירשם ללימודי איטלקית, השבוע קיבלנו, יחד עם מר, הצצה מעמיקה יותר להיסטוריה של לינק. למרות שהרופא התמיר נראה כמו דויד בואי על סטרואידים, מתברר שבילדותו הוא נאבק בסרטן (והנה עוד מוטיב מוכר, זוכרים את סטפני?). השבוע גילינו שהמאבק על חייו בילדותו הוא זה שהפך את לינק למבוגר סופר קולי, כזה שלא מתרגש גם כשהעולם סביבו קורס, למורת רוחה של מרדית'. אמנם קורסיק והטוגנים שלו חולקים יותר מתח מיני מאשר מר ולינק, אבל המשולש עושה את שלו, ובהחלט מסקרן לגלות להיכן העלילה תתגלגל.

וזה לא המשולש הרומנטי היחידי בסביבה. אואן נקרע בין טדי לבין אמיליה, וכדי שיוכל לישון על זה היטב מורדם בטעות. כשהוא מתעורר הוא מחליט להעניק לטדי את המשרה שלו ולהישאר עם אמיליה, אני מודה שלא לגמרי הבנתי את הפיצוי המוזר הזה לאם בנו, אבל בהחלט צפויה עבודה רבה במחלקת הטראומה בעתיד הנראה לעין.

מעבר לשיעור הגאומטריה הזה, קת'רין חוזרת לבית החולים לניתוח אחרון שגם הוא משתבש. כדי להתעודד מעט היא מפטרת את מרדית' בזעם, בצדק אם תשאלו אותי. הבשורה על הגידול של המלכה האם מתפשטת, והצוות כולו מנסה להתמודד עמה. האם קורסיק וטדי יפצחו ברומן סוער וימצאו דרך למגר את הגידול בעזרת צ'יפס? אחרי 15 עונות, דבר לא יפתיע אותי.

ד"ר של כבוד: שמידט, שמתעלה על עצמו והופך ממתמחה ממושקף ומגושם לרופא אמיתי ומציל את חייו של אואן.

תזעיקו רופא ל: קת'רין, שאפילו הניתוח האחרון שתכננה לא התנהל כפי שקיוותה.

מכת החשמל של השבוע: שמידט וקים ממשיכים לעשות לנו נעים. מבחינתי אפשר לצלם אותם בחדר הכוננות, להקליט את דה לוקה מדבר איטלקית ברקע ולסגור את המשך העונה.

150627 8147

ציטוט השבוע: "Do your worst" – קורסיק מזמין את טדי להתכבד.

"האנטומיה של גריי 15" – שני, 21:15 ב-yes DRAMA וכל הזמן ב-yes VOD

מה חשבתם על הפרק? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *