האנטומיה של גריי: הרגע הנכון

האם מגי תתאושש, האם ריגס ומרדית אי פעם יהיו ביחד והאם קרוס ידביק את כל בית החולים במחלה מסוכנת? סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" ומשיבה על הקושיות

קייס סטאדי: לכל אחד מאתנו יש את אוסף ה"אולי מתישהו" שלו – הדברים שתמיד רצינו, אבל משום מה לא עשינו. זה יכול להיות מישהו שתמיד שמנו עליו עין אבל אף פעם לא מצאנו את הרגע המתאים כדי לנסות להפוך אותו ליותר מאדם שגורם ללב להאיץ את קצב פעימותיו. זו יכולה להיות עבודה שחלמנו עליה והחיים לקחו לכיוון אחר. אלו יכולים להיות מקומות שחלמנו לטייל אליהם, צניחה חופשית או לרקוד בעירום באמצע הסלון. מתי מפסיקים לחכות לרגע הנכון ופשוט עושים?

מגי חוזרת לבית החולים אחרי מות אמה ומתעקשת לקחת על עצמה ניתוח מסובך. נראה שהיא פשוט בורחת מהצער לעבודה ומנסה לחתוך את האבל יחד עם הרקמות בחדר הניתוח, אבל הוריו של העובר הזקוק לניתוח מחליטים לסמוך עליה. שאר העמיתים שלה, לעומתם, לוקחים פופקורן ומתמקמים בגלריה כדי לראות אם מגי תפשל. ריגס ומר, מצידם, ממשיכים לחכות לרגע המתאים, שאף פעם לא מגיע. בקצב הזה, השניים ימשיכו לדחות את הדייט שלהם עד שיאושפזו מיטה לצד מיטב במחלקה הגריאטרית בבית החולים. אז מתי מגיע הרגע שבו מפסיקים לחכות ופשוט עושים? אם תשאלו את דיאן, אמה המנוחה של מגי, שטיילה, צנחה והגשימה את עצמה לפני מותה, זה קורה כשמגלים שהזמן עומד להגמר.

טוויסט השבוע: החברות המפתיעה של אריזונה וריגס. אחרי שריגס קלט את רובינס מגיעה לבית החולים עם מיניק, אריזונה החליטה להפוך אותו ל-BFF החדש שלה. אנחנו היינו מוכנים להשאיר בבית את מיניק ומרדית ולהצטרף אליהם לבירה ולריכולים בבר של ג'ו.

תזעיקו רופא: לקרוס, שהצליח להעדר חודש בלי שאף אחד ירגיש, לחטוף האשמות בהיפוכונדריה, לעבור כל בדיקה פולשנית ומביכה שקיימת על ידי חבריו לעבודה ולהידבק בשחפת של דרכי העיכול. מקווים שתנוח בבידוד מכל ההתרחשויות הלא נעימות האלה.

ד"ר של כבוד: האנט. לבחור יש כשרון מדהים לבחור לעצמו בנות זוג שמחפשות בדיוק את ההיפך ממנו, להתחתן איתן ורק אחר כך להבין שהן לא רוצות להפוך לאמהות מאושרות לצאצאיו הג'ינג'ים. כרגע נראה לנו שאמיליה הייתה מעדיפה לרקוד בסלון עם קרוס ולהסתכן בהדבקות בשחפת, מאשר לחזור לגור עם האנט ולעבוד על היחסים. זה לא מפריע לאואן לדאוג לחברים שלו ולוודא שהעובר שלהם יקבל את הטיפול הכי טוב שיש. תעשה לנו ילד!

GREY'S ANATOMY - "Trigger Happy" - The doctors work frantically to save a young boy who was accidentally shot. Meanwhile, Arizona is upset when Callie tries to make an important decision about Sophia's future without consulting her, on "Grey's Anatomy," THURSDAY, APRIL 21 (8:00-9:00 p.m. EDT), on the ABC Television Network. (ABC/Richard Cartwright) CATERINA SCORSONE, KEVIN MCKIDD úîåðåú ôø÷é äñãøä: äàðèåîéä ùì âøéé òåðä 12 ôø÷ 20 (òåðú 2015-2016) *** Local Caption *** äàðèåîéäùìâøééò12ô20

ציטוט השבוע שלנו:

מרדית: "אני הופכת לקצת 'דארק אנד טוויסטי', אבל אז אני חוזרת."

אמיליה: "קצת 'דארק אנד טוויסטי'?! את נעלמת וילדת תינוקת סודית!"

מרדית: "בבקשה אל תתייחסי לאחיינית שלך כאל 'התינוקת הסודית' שלי."

"האנטומיה של גריי" – בכל שני ב-21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *